IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ребалансиране на SOFIX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Гледам през бинокъла и се чудя дали да споделя метеорологичните си очакванията за сезона, че картината е малко размазана и да не подведа туристите. По сигурно ще е, да се изчакат данните от местното туристическо дружество. Иначе си мисля, че планината няма да е най-доброто място за туризъм. С особено внимание трябва да се подходи към върховете, най-вече към актуалния напоследък земен първенец.

    Щях да съм по-сигурен, ако не бях проспал едни 12% от данните за туристическия поток нагоре надолу по пътеките.


    Мненията ми не са препоръка или съвет за покупко-продажба на акции

    Коментар


    • Според мен - ше го обявят в четвъртък.

      А може и на 9-ти септември

      Коментар


      • Някой нещо днес ...???

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
          Аз не знам кои излизат, но участвах и имам сделки , през които може да търпя загуби!!!
          Но и без да прави сделки, всеки ще забележи ;- Кой , Къде , наКъде и през Къде минава, за да се обслужи!
          мани бегай, като всичко останало
          Маневрата май ще се окаже без много успех...няма ли някой силен в сметките и смел да се изкаже по международното положение

          Коментар


          • Аз не знам кои излизат, но участвах и имам сделки , през които може да търпя загуби!!!
            Но и без да прави сделки, всеки ще забележи ;- Кой , Къде , наКъде и през Къде минава, за да се обслужи!
            мани бегай, като всичко останало
            Last edited by inta53; 31.08.2019, 18:24.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

              Влизащите Албена+Монбат мисля ......за излизащите само МЦХ със сигурност
              Благодаря - и двете заслужават да са част от индекса, според мен. Представител от туризма и производител свързан с авто индустрията - добра извадка за БГ икономиката в момента

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                да наистина Албена + КОЙ влизат и кой излиза - от думите на Инта без да имам статистика си правя извод за МСХ+Елана?
                Влизащите Албена+Монбат мисля ......за излизащите само МЦХ със сигурност

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                  Каде са сметките ???
                  кой излезна. Втори
                  да наистина Албена + КОЙ влизат и кой излиза - от думите на Инта без да имам статистика си правя извод за МСХ+Елана?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от longbow Разгледай мнение
                    Вярно голямо спокойствие, при толкова изравнени показатели на кандидатите за 2-и излизащ. Да не би да има някакво джентълменско споразумение.
                    Каде са сметките ???
                    кой излезна. Втори

                    Коментар


                    • Според мен Колчо клекна, защото щеше да му е за втори път ..., ааа ...вс. се сеща

                      -че през тая (4I8 / HIKA) не е негова мотика !!!

                      Last edited by inta53; 30.08.2019, 18:30.

                      Коментар


                      • Вярно голямо спокойствие, при толкова изравнени показатели на кандидатите за 2-и излизащ. Да не би да има някакво джентълменско споразумение.
                        Мненията ми не са препоръка или съвет за покупко-продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nik_naydenov Разгледай мнение
                          Какво да се разбира "драми и жертви"?

                          Аукциони с лакти и нокти за по хиляди бройки, с преливане от + в - , не е като да не е било!

                          Коментар


                          • Какво да се разбира "драми и жертви"?

                            Коментар


                            • Минахме без драми и жертви ! Даа не повярва човек, товече не сме ние!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                                Утре ли е датата? 1 септември е почивен ден..
                                Да,Утре е.

                                Коментар

                                Working...
                                X