IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ребалансиране на SOFIX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хайде, чакаме БФБ да се произнесе!!!
    С новите попълнения, една инвестицията в етф-а на експат ...става не толкова лоша възможност

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

      Скоро, Софикс става БГТР30 индекс, който никой няма да гледа и да означава нищо.
      Е не може индекс от 10 или 30 ПИБ-а ....
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Скоро Софикс става "малкия Насдак"
        Скоро, Софикс става БГТР30 индекс, който никой няма да гледа и да означава нищо.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
          Колеги,какво ще кажете за тая бутафория от телелинк, имат ли възможност чрез нея да се наместят в индекса?
          ако нямаха, щяха ли да правят тази простотия?

          Коментар


          • Колеги,какво ще кажете за тая бутафория от телелинк, имат ли възможност чрез нея да се наместят в индекса?

            Коментар


            • Скоро Софикс става "малкия Насдак"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                уф, отдъхнах, че Марген не се е отказал да следи индексацията.
                Малко ми се пообърка моделът с новите борсови кодове. Но ще се занимавам тези дни да ги вкарам в ред.

                Мненията ми не са препоръка за търговия.

                Коментар


                • уф, отдъхнах, че Марген не се е отказал да следи индексацията.
                  Тотално я пренебрегнах от някое време и вече ми е спокойно, че форума има някакъв контрол над ситуацията

                  Коментар


                  • Албена май нямало да излиза, ами щяла да влиза

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nik_naydenov Разгледай мнение
                      кой освен Албена излза?
                      Объркал си се нещо.

                      https://www.bse-sofia.bg/bg/indices
                      Last edited by margen; 19.02.2021, 19:21.
                      Мненията ми не са препоръка за търговия.

                      Коментар


                      • На 4-и или 5-и Март ще бъде интересно. Какви са прогнозите, макар и първи - кой освен Алтерко влиза и кой освен Албена излза?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                          точно, - аз така ги помня - пролетно и есенно равноденствие
                          Дали няма някаква символика,че пилците се броят на есен,а пролет пукве ли идва раззеленявана

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                            Значи за първа пролет
                            точно, - аз така ги помня - пролетно и есенно равноденствие

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              А промените влизаха в сила някъде около 2 седмици след обявеното.
                              Значи за първа пролет

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                                Благодаря!
                                А промените влизаха в сила някъде около 2 седмици след обявеното.

                                Коментар

                                Working...
                                X