IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко % от активите ви са кеш?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    Eха Равен, ти па кога стана такъв апокалиптик...
    Май верно Тръмпета бая те е наплашил...
    купувай на нови дъна, продавай нови върхове Ако има нещо сигурно за пазара, това е, че ще се колебае. Няма нужда да са бутам между шамари, когато е очевидно, че шамарите са близо.

    Коментар


    • Зависи кой кеш се брои.

      30%. Но ако извадим "неприкосновения" запас може би около 20%.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        60% кеш
        Eха Равен, ти па кога стана такъв апокалиптик...
        Май верно Тръмпета бая те е наплашил...

        Коментар


        • Абе имам 5 кинта зор-заман

          Коментар


          • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
            Колко % от активите ви са кеш?
            Под кеш разбирам да нямате кредити, репа и т.н. Тогава за този случая (по методологията ми) нямате кеш. Има и други методологии. Но по моята методология ако имате репа или кредити сте на минус.

            Че аз излязох на 3,3% кеш от активите и се спичам..., че съм извън играта, че не съм в акции.

            Да си имам проблемите...

            Но съм яко стресиран. За първи път излизам на кеш безцелно.... Винаги преди е било, за да скоча в друга акция....

            И лошото е, че не виждам подходящи акции за купуване... Дано скоро излязат

            Но наистина 3,3% дали са в акции или извън, върху общата доходност ефекта е нюню, тогава защо въобще ви занимавам?

            Но все пак да кажете "Браво, поне 5-10% трябва да са кеш, все едно си договорен фонд или банка, там около 22%", няма да откажа, едно морално съчувствие.

            Да си имам проблемите.....
            Кеша е много малко, а каквото дойде като дивидент го бухам пак обратно в акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
              благодаря хора
              успокоихте ме
              че направо съм в стрес

              коментара на един приятел от 2007 "ми като нямаше какво да купуваме, да бяхме продавали"
              също го помня, но е трудно да се откача от хорото
              дори 3,33% си е голямо откачане за мен
              до преди 3 г. бях в кредити и репа до козирката
              а сега вече и кешовица
              малеее
              пенсионер!
              2007 г. продадох 50% от портфолиото през Юли. Да бях продал всичко.
              “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

              Коментар


              • благодаря хора
                успокоихте ме
                че направо съм в стрес

                коментара на един приятел от 2007 "ми като нямаше какво да купуваме, да бяхме продавали"
                също го помня, но е трудно да се откача от хорото
                дори 3,33% си е голямо откачане за мен
                до преди 3 г. бях в кредити и репа до козирката
                а сега вече и кешовица
                малеее
                пенсионер!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  60% кеш
                  В момента 20%, чакам и аз корекции да понапазарувам малко.

                  ПП: продадох НИ, и чакам за акции.
                  Last edited by Alee; 12.09.2016, 17:35.
                  “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                  Коментар


                  • 95% кеш

                    Коментар


                    • 60% кеш

                      Коментар


                      • Колко % от активите ви са кеш?

                        Колко % от активите ви са кеш?
                        Под кеш разбирам да нямате кредити, репа и т.н. Тогава за този случая (по методологията ми) нямате кеш. Има и други методологии. Но по моята методология ако имате репа или кредити сте на минус.

                        Че аз излязох на 3,3% кеш от активите и се спичам..., че съм извън играта, че не съм в акции.

                        Да си имам проблемите...

                        Но съм яко стресиран. За първи път излизам на кеш безцелно.... Винаги преди е било, за да скоча в друга акция....

                        И лошото е, че не виждам подходящи акции за купуване... Дано скоро излязат

                        Но наистина 3,3% дали са в акции или извън, върху общата доходност ефекта е нюню, тогава защо въобще ви занимавам?

                        Но все пак да кажете "Браво, поне 5-10% трябва да са кеш, все едно си договорен фонд или банка, там около 22%", няма да откажа, едно морално съчувствие.

                        Да си имам проблемите.....
                      Working...
                      X