IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко % от активите ви са кеш?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
    70% в GLD! Не ми се струва много диверсифицирано. Доста апокалиптично, също така.
    Да може би е така падне ли златото около 1300 продавам и взимам едни 5-6% от сделката което е около 4% на портфейла ми и чакам за друга сделка да направя. Ако продължи да расте ще си стоя така.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      купувай на нови дъна, продавай нови върхове Ако има нещо сигурно за пазара, това е, че ще се колебае. Няма нужда да са бутам между шамари, когато е очевидно, че шамарите са близо.
      Точно така. Аз съм разбрал, че когато двама си мерят пишките не е здравословно да си нареждам задника
      Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
        На мен ми е интересно мнението на Алонсо по въпроса и ако чете тук ще ми е интересно да разбера от нег.гл.точка.
        Аз вече година и половина съм изцяло на кеш. Понеже го повтарям през месец и гледам да не ставам досаден. И на БФБ каквото е останало малко по малко чистя. Не че вярвам в спадове или ръстове. Просто никъде не виждам далаверата. Пък акто няма далавера и мен ме няма. По-добре да си харча парите за приятни неща вместо да се вкарвам в някакви филми
        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

        Коментар


        • 100% съм в акции!


          п.п. но като гледам кои хора и колко с в кеш се замислям!
          Last edited by tony1975; 12.09.2016, 19:26.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
            Около 20-30% но аз не съм мн активен в покупки и продажби доста време ми отнема докато направя някоя сделка.
            Ако продам GLD и ще съм 100% в кеш.

            Не включвам разни там депозити и портфейла в БФБ
            70% в GLD! Не ми се струва много диверсифицирано. Доста апокалиптично, също така.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Много зависи наистина.
              То и аз съм 16% кеш по платформите. Уж.
              Ама ако прибавя и късите индексни към него, ако сложа и уж неприкосновените депозитни за 2г напред на домочадието, ако прибавя и инвестираното на бфб което го разглеждам като потенциален кеш за тип 2008 срив на запад, ако..и т.н.
              Може да излезе че дори и без левъридж съм към 70%, т.е. мога да се окажа бая по кешов и от Равния...
              Значи още по-апокалиптичен

              Коментар


              • Много пари в злато и 5 или 10% кеш,предвиден пак за злато.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                  А твоята гледна точка каква е? Може и да си коментирал преди, но ми убягва.
                  Около 20-30% но аз не съм мн активен в покупки и продажби доста време ми отнема докато направя някоя сделка.
                  Ако продам GLD и ще съм 100% в кеш.

                  Не включвам разни там депозити и портфейла в БФБ
                  Last edited by intint; 12.09.2016, 19:13.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                    Зависи кой кеш се брои.

                    30%. Но ако извадим "неприкосновения" запас може би около 20%.
                    Много зависи наистина.
                    То и аз съм 16% кеш по платформите. Уж.
                    Ама ако прибавя и късите индексни към него, ако сложа и уж неприкосновените депозитни за 2г напред на домочадието, ако прибавя и инвестираното на бфб което го разглеждам като потенциален кеш за тип 2008 срив на запад, ако..и т.н.
                    Може да излезе че дори и без левъридж съм към 70%, т.е. мога да се окажа бая по кешов и от Равния...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                      На мен ми е интересно мнението на Алонсо по въпроса и ако чете тук ще ми е интересно да разбера от нег.гл.точка.
                      Няма никакво значение какво ще каже твоя Алонсо! Равният го каза много добре и аз съм напълно съгласен с него.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                        На мен ми е интересно мнението на Алонсо по въпроса и ако чете тук ще ми е интересно да разбера от нег.гл.точка.
                        А твоята гледна точка каква е? Може и да си коментирал преди, но ми убягва.

                        Коментар


                        • На мен ми е интересно мнението на Алонсо по въпроса и ако чете тук ще ми е интересно да разбера от нег.гл.точка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            Някъде бях чел, че над 90% от хората, които търгуват на борсите си губят парите. Та как иначе ще се случи ако не правят това упражнение
                            скочи 20% купиш падне 20% продадеш и продължаваш така докато не се занулиш. Ей за такива образи са измислили бай енд холд

                            Коментар


                            • Някъде бях чел, че над 90% от хората, които търгуват на борсите си губят парите. Та как иначе ще се случи ако не правят това упражнение

                              Коментар


                              • От всички хора които се занимават с пазари най-са ми странни тези дето купуват върхове и продават дъна. не мога да я проумея тази стратегия. Както ще да я гледам все ми се струва откровена идиотия. Но като погледне човек обемите често най-големите обеми са точно при върхове и при дъна.

                                Или както е казал Моканина, докато търсел бялата лястовица "Боже колко много идиоти има на този свят."

                                Коментар

                                Working...
                                X