IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какъв е минималният капитал необходим за да имате печалба

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абе какво е това постоянно натискане за пасивни? Чак им изтриха канала по някое време, и кабеларката ги вече неще
    The Mumy is alive, do not care about it !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
      Аха, ясно. Значи възвръщаемост 5%.
      Ъръм.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Забравете за пасивните доходи

        Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        Какво точно разбираш под "пасивни доходи"? Включват ли се там според теб дивиденти, наем, рента или имаш предвид депозит?
        това понятие остана безвъзвратно в миналия век.

        Богатите нямат време да си харчат парите, щото трябва да наблюдават МНОГО внимателно бедните, дето им работят, да не им ги вземат.

        Пасивни доходи = Инвестиция в нещо, което ти носи кинти, докато спиш

        свърши тая... забравете.
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
          50% възвръщаемост? И как става този номер, я дай един пример.
          Това "КБ" килобайта ли означава??
          А каква възвръщаемост прави бизнес при съотношение печалба/цена 60-80% ?
          The Mumy is alive, do not care about it !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Що 50%?

            500 000х5%=25 000:12=2083 кинта.

            "КБ" ще рече: килобимберици. 1 КБ = 1 000 000.
            Аха, ясно. Значи възвръщаемост 5%.
            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Първоначално изпратено от razbiratel Разгледай мнение
              М... ?!.. сигурно са много, де да знам...сметката ми е такваз(за сега) .... 500К х 8% = 40К ... 40 / 12 = 3,3К месечно... Нормална сметка е май... две жени са в къщи... Всеки си смята за себе си ... Създали са ми усещане, че тънко минавам ( вероятно съм балък )... но още си и бачкам, та връзвам нещата на + за сега ...
              Мисълта ми беше, че инвестициите са такива, когато носят пасивни доходи... Та от там и споделих моята си сметка...
              Ако ти имаш някаква по сгодна такава ... съпоставено резултат/усилия...бих бил благодарен да я науча...
              Поздрави!
              8% пасивно нелесно е да направиш. Ного привилегировани Жабоци трябват за целта
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                50% възвръщаемост? И как става този номер, я дай един пример.
                Това "КБ" килобайта ли означава??
                Що 50%?

                500 000х5%=25 000:12=2083 кинта.

                "КБ" ще рече: килобимберици. 1 КБ = 1 000 000.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Бая ежемесечни разходи имаш... Щото 0.5 КБ инвестиция може спокойно да ти носи по 2 Б пасивен месечен доход...
                  50% възвръщаемост? И как става този номер, я дай един пример.
                  Това "КБ" килобайта ли означава??
                  ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Бая ежемесечни разходи имаш... Щото 0.5 КБ инвестиция може спокойно да ти носи по 2 Б пасивен месечен доход...
                    М... ?!.. сигурно са много, де да знам...сметката ми е такваз(за сега) .... 500К х 8% = 40К ... 40 / 12 = 3,3К месечно... Нормална сметка е май... две жени са в къщи... Всеки си смята за себе си ... Създали са ми усещане, че тънко минавам ( вероятно съм балък )... но още си и бачкам, та връзвам нещата на + за сега ...
                    Мисълта ми беше, че инвестициите са такива, когато носят пасивни доходи... Та от там и споделих моята си сметка...
                    Ако ти имаш някаква по сгодна такава ... съпоставено резултат/усилия...бих бил благодарен да я науча...
                    Поздрави!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от razbiratel Разгледай мнение
                      500K... според мен....за да излезеш над досадните ежемесечни разходи ...
                      Имам в предвид инвестиране за пасивни доходи, другите не ме интересуват!.... Другото си е бачкане....( а бачкането меря през други теореми )
                      Бая ежемесечни разходи имаш... Щото 0.5 КБ инвестиция може спокойно да ти носи по 2 Б пасивен месечен доход...
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Човека пита за нещо по минимално, вие отидохте твърде далеч. Депозит или имущество не носят доходи от един лев, а от хиляди или стотици хиляди левове... Което е извън нашият случай и не решава задачата поставена от човека. Инвестиционен влог с вноска всеки месец, на база на вноската гарантирана доходност.
                        Т.е. имаш период от 10 години в които всеки месец е нужно да внасяш по 1 лев.
                        На база месец за месец постигаш доходност от 10%.

                        Ако имаме 1 лев първият месец ще имаме неговата доходност, ако на следващият месец имаме 1+1=2, имаме тяхната доходност, състояща се от 20 стотинки т.е. 10% и така до 120-тия месец, където ще имаме вече 12 лева доходност. Но през времето ние продължаваме да трупаме капитал, който заделяме настрани.

                        Така, че човека пита за нещо от сорта с минимални капиталовложения максималния за тях доход, като не играе на високо рисков фонд.

                        С недвижимото имущество ще му е малко трудно ако 70 ле'а в джеба...

                        Коментар


                        • Ангел Камбов‎ to Българи в чужбина!
                          1 min ·
                          Здравейте, сформирам екип от хора за развитието на инвестиционен бизнес проект. Търся сериозни и отговорни хора, които са бизнес ориентирани и желаят да развиват собствен бизнес. За допълнителна информация може да се свържете с мен на лично съобщение, тъй като нямам възможност да отговарям на коментари.
                          Поздрави!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                            Какво точно разбираш под "пасивни доходи"? Включват ли се там според теб дивиденти, наем, рента или имаш предвид депозит?
                            Без депозит, всичко останало което си подредил. Дивидента е вариант ако си във състояние да влияеш на резултата без тежки усилия (което е рядко възможно).... както вече споменх, другото си е работа... а работата следва да е с по високи ставки... Така мисля и си действам аз... Ти как?
                            Last edited by razbiratel; 14.09.2016, 20:52.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от razbiratel Разгледай мнение
                              500K... според мен....за да излезеш над досадните ежемесечни разходи ...
                              Имам в предвид инвестиране за пасивни доходи, другите не ме интересуват!.... Другото си е бачкане....( а бачкането меря през други теореми )
                              Какво точно разбираш под "пасивни доходи"? Включват ли се там според теб дивиденти, наем, рента или имаш предвид депозит?
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • 500K... според мен....за да излезеш над досадните ежемесечни разходи ...
                                Имам в предвид инвестиране за пасивни доходи, другите не ме интересуват!.... Другото си е бачкане....( а бачкането меря през други теореми )
                                Last edited by razbiratel; 14.09.2016, 20:30.

                                Коментар

                                Working...
                                X