IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интервю с Императорът

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Ама аз не те казвам по име и кой си и отде си - защото не е почтено, а и клетва съм дал. Ний, застрахователите сме като докторите: трябва да умеем да пазим тайна.

    Ти по-хубаво не си подарявай парите на хъхреците - та ти да почерпиш.
    На хърхряците ще стоваря една лопата кинта нема.Ма тая година нещо се излагате не съм проверявал скоро дано париците са повече от вноските.Черпенето не е проблем

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бат Минко Разгледай мнение
      Е ще се прочуя много.Ще стана известен.И ти ще почерпиш...
      Ама аз не те казвам по име и кой си и отде си - защото не е почтено, а и клетва съм дал. Ний, застрахователите сме като докторите: трябва да умеем да пазим тайна.

      Ти по-хубаво не си подарявай парите на хъхреците - та ти да почерпиш.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Поздрави и от мен Импе!!!
        Много ме кефи как си се изтърсил на БФБ-ту
        Не знам дали да не пробваш пак да го направиш утрешния ден например.
        И да споделиш реакцията
        Кое съм се изтърсил, драги? Че трябваше да се правя на Скруч ли? - Да - спадът ме върна около 50 Б назад, макар спрямо цените на пазаруване на тогавашният си портфейл НИКОГА да не съм бил на загуба. Просто: пропуснати ползи.

        Паяков - не зная е ли е законно, а и не ме интересува особено: никога не съм правил такива перверзии и подлости.


        Паричков - аз мисля, че ти си дрогиран. Вече пишеш тотално несвръзано, очевидно си във фаза на тежко неадекватство.

        Админите - не го бамвайте - до утре ще му мине и може да се извини за грубостта един вид - макар аз да не държа на това.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          А, аз не ти се дразня

          Просто - точно защото ти - нефинансист - искам да те предпазя от погрешни работи. Това, дето си намислил ако го сториш, после ного ще съжаляваш, защото Ной няма да ти даде и стотинка повече от това, което така или иначе трябва да ти (максимумът) - само ще подариш безвъзмездно 15-16 Б на хъхреците.

          Но извличам полза от тебе - ползвам те като азбучен пример в обученията, които водя.
          Е ще се прочуя много.Ще стана известен.И ти ще почерпиш...

          Коментар


          • Поздрави и от мен Импе!!!
            Много ме кефи как си се изтърсил на БФБ-ту
            Не знам дали да не пробваш пак да го направиш утрешния ден например.
            И да споделиш реакцията

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Ного несвързано пишеш. Пробвай пак. Малко ти разбрах - но все пак:

              Кой е пропъдил Форексов? - Не и аз - напротив - ного го ценя.

              Спечелил си 45% за 7 години и казваш на хората: Лузъри? - СМЕШЕН СИ. - Моят портфейл бе балансирай по критерий: минимум 10% дивидент годишно - без да отчитаме капиталовият ръст. 45% за седем години... браво, ама аз правя 36% за ТРИ години от ОБЛИЗВАЦИИ !!!

              Апропо - сега какво ще правиш с твоите депозити? - Щото в секси компаниите на БФБ (поне) - доколкото са останали - вече е ного късно да влизаш.
              АПРОПО в злато ще влизам ,СМЕШНИК в злато ,което е спаднало от върха с 45 % .
              ОТДЕЛНО ЛЬОХМАН спечелих от ЛИХВИ 45 % !!!!
              п.п. И какво излиза ???

              -първо индивида спечелил 45 % от спада на златото !!!!
              -второ индивида е спечелил 45 % от лихви за 7 години от $ депозит !!!

              п.п. това е трунда , повтарям ...ТРУНДА МАТЕМАТИКА ,за теб ,просто ще ти обадя : факта ,че все още не съм влязъл на златна позиция ,а бях мераклия да вляза още 2009 г ,но се отказах , !!!!!
              п.п. ОТ ТОГАВА /2009/ ...та до сега ,ЧАКАМ ЦЪРВУЛ ,ЧАКАМ ,чакам добрият курс за златото!
              п.п.Показалецът ,ми цървул измамен е постоянно на клавиша ентър !
              п.п.Всъщност ,много се разкрих ,ти си един платен руснак ,с който не бива да споделям ,колко армии ще вкарам в боя !Ти просто си нищо с 25000 поста !
              п.п.не ми пука какво ще избълвочиш .Аз съм истински ,А ТИ СИ ПРОСТО ЕДНО ПЛАТЕНО РУСКО ЛЕКЕ !!!!
              п.п. Скапан моди ,можеш и мен да БАННЕШ,голем праз ,вие цървули давате думата на доказано платени лузари !Преебахте умните хора, като честни хора ,ще ме баннете и мене . като честен човек ,който казва честни неща и отделно е голяма работа !
              п.п. Еми останете си в блатото на посредствеността !Успехи !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Не си разбрал това точно. Не сме си връткали помежду си. просто си пазарувахме. Като почнахме - цената бе около 3.5 кинта. Ний бяхме изчислили (според делът на СБХ в Слънчев бряг, дето бяха разпродали яко активи и се чакаше сосен дивидент), че ни е сгодно да пазаруваме акции до 6, аре: до 6.5 кинта. Просто си пазарувахме - всеки за себе си. На около шестак - спряхме. Нима ние сме виновни, че разлютилите се от нашето наддаване хиени продължиха да балонизирват до абсурдни нива? На 15 отидохме да шитнем акциите - щото решихме, че цената е вече безобразническа, но докато се замъкнем (тогава платформа нямаше) цената бе скочила на 17.6 кинта - за толкова ги шитнахме. Да не сме карали някой да купува? Да не сме карали тия, пазарували на 15 кинта, после да разпродават панически на осмак? Всеки има тимберица най-отгоре си, а кьорав карти не играе.

                Ся в края на краищата - не мисля, че сме направили нещо извратено - само се възползвахме от.
                Бъзикам те, бе. Но връткането между вас тогава май не е било забранено. Рискът си е за ваша сметка. Но не съм точно запознат с регулацията, та трябва се открие и такава тема - какво разрешено и кое нелоялна практика.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i4ko Pari4ko Разгледай мнение
                  Смешен си ти импе ,който казваше ,че в момента са позорно ниски цените на М+С, пък после,ТЕ паднаха наполовина !!!!
                  п.п. Без да се сърдиш ,но си смешен и с руският си акцент !!!!!!
                  п.п. Без да се сърдиш ,но тука ,понякога могат да пишат и брутално откровени хора !

                  п.п. Колкото до ФОРЕКС -не ми пука ,разбрах го ,УВАЖАВАМ ГО ,
                  добре съм ,нещо повече ....дължа му комисионна за добре свършена работа ,просто трябва да признае ,че УЧЕНИКЪТ Е НАДМИНАЛ УЧИТЕЛЯ ,по един или друг начин !!!
                  п.п.пак казвам : по един или друг начин !

                  п.п.Уважавам ФОРЕКС МАСТЪРС !
                  Хубу де - стига с Любовното послание: единият ме обвинява, че съм се прецакал и съм ги продал евтино, другият ме обвинява - че години преди това съм подлъгал хората да ги купуват скъпо - ами разберете се помежду си, неговото кожа.

                  А аз оценявам книжата по фундаментът и могъществото им и перспективите им - не ме интересува кога по колко ги връткат спекулантите. За теб нормални ли бяха цените краят на Седма? А началото на Девета? Кои са се подвели повече - тия дето са купували Любовни послания (в който и да е момент) или тия, дето купуваха Химковици, Пушляци, Мостострой, Холдинг Пътища и т.н. ? Всички тия `артии нозина ги хвалеха и рекламираха - а аз се борех злочестите жертвички на спекулантите да спасявам - помниш ли Войната на клонираните? Впрочем вероятно ти не си и чувал за Инвесторът тогава.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                    Най-интересно беше там дето с един другар по акъл манипулирали цената на СБ холдинг. Какви години безгрижни и безконтролни. Единият продавал на другия, после вторият на първия и цената растяла - смях! Така ли беше, бе, Импе? И после изведнъж разпродали на струпалите се хиени. Ще турим тоя пример в тема "Докога ще търпим безхаберието им?"
                    Не си разбрал това точно. Не сме си връткали помежду си. просто си пазарувахме. Като почнахме - цената бе около 3.5 кинта. Ний бяхме изчислили (според делът на СБХ в Слънчев бряг, дето бяха разпродали яко активи и се чакаше сосен дивидент), че ни е сгодно да пазаруваме акции до 6, аре: до 6.5 кинта. Просто си пазарувахме - всеки за себе си. На около шестак - спряхме. Нима ние сме виновни, че разлютилите се от нашето наддаване хиени продължиха да балонизирват до абсурдни нива? На 15 отидохме да шитнем акциите - щото решихме, че цената е вече безобразническа, но докато се замъкнем (тогава платформа нямаше) цената бе скочила на 17.6 кинта - за толкова ги шитнахме. Да не сме карали някой да купува? Да не сме карали тия, пазарували на 15 кинта, после да разпродават панически на осмак? Всеки има тимберица най-отгоре си, а кьорав карти не играе.

                    Ся в края на краищата - не мисля, че сме направили нещо извратено - само се възползвахме от.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение
                      Па кажи го на Форекса , какво ни занимаваш нас .
                      прав си беше грешка ,мислех си ,че може да се поучите със задна дата !
                      УСПЕХИ !

                      Коментар


                      • Най-интересно беше там дето с един другар по акъл манипулирали цената на СБ холдинг. Какви години безгрижни и безконтролни. Единият продавал на другия, после вторият на първия и цената растяла - смях! Така ли беше, бе, Импе? И после изведнъж разпродали на струпалите се хиени. Ще турим тоя пример в тема "Докога ще търпим безхаберието им?"

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i4ko Pari4ko Разгледай мнение
                          Смешен си ти импе ,който казваше ,че в момента са позорно ниски цените на М+С, пък после,ТЕ паднаха наполовина !!!!
                          п.п. Без да се сърдиш ,но си смешен и с руският си акцент !!!!!!
                          п.п. Без да се сърдиш ,но тука ,понякога могат да пишат и брутално откровени хора !

                          п.п. Колкото до ФОРЕКС -не ми пука ,разбрах го ,УВАЖАВАМ ГО ,
                          добре съм ,нещо повече ....дължа му комисионна за добре свършена работа ,просто трябва да признае ,че УЧЕНИКЪТ Е НАДМИНАЛ УЧИТЕЛЯ ,по един или друг начин !!!
                          п.п.пак казвам : по един или друг начин !

                          п.п.Уважавам ФОРЕКС МАСТЪРС !
                          Па кажи го на Форекса , какво ни занимаваш нас .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Ного несвързано пишеш. Пробвай пак. Малко ти разбрах - но все пак:

                            Кой е пропъдил Форексов? - Не и аз - напротив - ного го ценя.

                            Спечелил си 45% за 7 години и казваш на хората: Лузъри? - СМЕШЕН СИ. - Моят портфейл бе балансирай по критерий: минимум 10% дивидент годишно - без да отчитаме капиталовият ръст. 45% за седем години... браво, ама аз правя 36% за ТРИ години от ОБЛИЗВАЦИИ !!!

                            Апропо - сега какво ще правиш с твоите депозити? - Щото в секси компаниите на БФБ (поне) - доколкото са останали - вече е ного късно да влизаш.
                            Смешен си ти импе ,който казваше ,че в момента са позорно ниски цените на М+С, пък после,ТЕ паднаха наполовина !!!!
                            п.п. Без да се сърдиш ,но си смешен и с руският си акцент !!!!!!
                            п.п. Без да се сърдиш ,но тука ,понякога могат да пишат и брутално откровени хора !

                            п.п. Колкото до ФОРЕКС -не ми пука ,разбрах го ,УВАЖАВАМ ГО ,
                            добре съм ,нещо повече ....дължа му комисионна за добре свършена работа ,просто трябва да признае ,че УЧЕНИКЪТ Е НАДМИНАЛ УЧИТЕЛЯ ,по един или друг начин !!!
                            п.п.пак казвам : по един или друг начин !

                            п.п.Уважавам ФОРЕКС МАСТЪРС !

                            Коментар


                            • Импе,поздравления !!! Радвам се че те познавам !

                              Коментар


                              • Импе, кефиш !

                                Бъди себе си и продължавай все така !

                                Поздрави !

                                Коментар

                                Working...
                                X