IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интервю с Императорът

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

    Уважавам всяко чуждо мнение, но ного мразя да ми турят несъществуващи изказвания в историята и неизвършени деяния в рачичките.
    Не си го слагай толкова, дребни и жлъчни душички в тоя форум - да искаш.
    Те са велики, никога не грешат и винаги са на огромна печалба...

    Важното е че си онлайн с името си за което заслужаваш само адмирации !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i4ko Pari4ko Разгледай мнение
      Поздрави за ЛУЗАРИТЕ ,фенове на ИМПЕ и фенове на КОРК ,фенове повярвали ,че спада на СОФИКС 2000 е временен ,фенове на фалита !!!
      Успехът е за за хората предвидили Крахът на БФБ !!!
      п.п. О да цървули , става дума за ФАКСТ ,става дума за ФОРЕКС МАСТЪРС!!!
      п.п. те предвидиха крахът ,,аз пък им повярвах и с малки загуби избягах от БФБ !

      П.П. Друга е причината за уважението ми към ФОРЕКС :
      П.П. Той предвиди огромната кярия от депозитити 2008-2014
      П.П. Аз прецених неговите съждения /много /,скочих на депозити и гепих 45 % рискова лихва на сериозният капитал за 7 години !!!!!
      п.п. забравих да кажа ,че става дума да $!!!!!!!!
      п.п. Тук е и моята морална ДИЛЕМА !
      Уважавам ФОРЕКС МАСТЪРС /когото Вие цървули прокудихте от форума /,
      п.п. уважавам Форекс Мастърс

      п.п. По отношение на покупката на злато ,Форекс ме светна ,много умно и много обстоятелствено ,аз просто изчаквам ,бидейки чичко паричко !!!!!!

      п.п. вглеждайки се в постовете ,това което ми се набива в очите е следното :
      "ПОБЕДИТЕЛИТЕ НЕ СЕ СЪДЯТ
      " ЗЛАТНИЯТ ХУЙ ,ФОРЕКС ,КАКТО КОЛОРИТНО СЕ ИЗРАЗЯВАШ ,
      НЕ Е ЗА НАС ,А ЗА РАЯТА !

      П.П. Колкото до прецаканите от съжденията на КОРК ,ИМПЕРАТОРЪТ,и друга платена сволачь ,просто бих препоръчал следното :


      https://www.youtube.com/watch?v=eECH...=RD9R57yoBO2zM
      Ного несвързано пишеш. Пробвай пак. Малко ти разбрах - но все пак:

      Кой е пропъдил Форексов? - Не и аз - напротив - ного го ценя.

      Спечелил си 45% за 7 години и казваш на хората: Лузъри? - СМЕШЕН СИ. - Моят портфейл бе балансирай по критерий: минимум 10% дивидент годишно - без да отчитаме капиталовият ръст. 45% за седем години... браво, ама аз правя 36% за ТРИ години от ОБЛИЗВАЦИИ !!!

      Апропо - сега какво ще правиш с твоите депозити? - Щото в секси компаниите на БФБ (поне) - доколкото са останали - вече е ного късно да влизаш.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Благодаря на всички за благопожелателствата - ного сте мили - приятели - дано съм бил поне малко полезен на колкото може повече от вас.

        (108 покланящи се човеченца)
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
          Поздрави за интервюто Импе и успех!
          Поздрави за ЛУЗАРИТЕ ,фенове на ИМПЕ и фенове на КОРК ,фенове повярвали ,че спада на СОФИКС 2000 е временен ,фенове на фалита !!!
          Успехът е за за хората предвидили Крахът на БФБ !!!
          п.п. О да цървули , става дума за ФАКСТ ,става дума за ФОРЕКС МАСТЪРС!!!
          п.п. те предвидиха крахът ,,аз пък им повярвах и с малки загуби избягах от БФБ !

          П.П. Друга е причината за уважението ми към ФОРЕКС :
          П.П. Той предвиди огромната кярия от депозитити 2008-2014
          П.П. Аз прецених неговите съждения /много /,скочих на депозити и гепих 45 % рискова лихва на сериозният капитал за 7 години !!!!!
          п.п. забравих да кажа ,че става дума да $!!!!!!!!
          п.п. Тук е и моята морална ДИЛЕМА !
          Уважавам ФОРЕКС МАСТЪРС /когото Вие цървули прокудихте от форума /,
          п.п. уважавам Форекс Мастърс

          п.п. По отношение на покупката на злато ,Форекс ме светна ,много умно и много обстоятелствено ,аз просто изчаквам ,бидейки чичко паричко !!!!!!

          п.п. вглеждайки се в постовете ,това което ми се набива в очите е следното :
          "ПОБЕДИТЕЛИТЕ НЕ СЕ СЪДЯТ
          " ЗЛАТНИЯТ ХУЙ ,ФОРЕКС ,КАКТО КОЛОРИТНО СЕ ИЗРАЗЯВАШ ,
          НЕ Е ЗА НАС ,А ЗА РАЯТА !

          П.П. Колкото до прецаканите от съжденията на КОРК ,ИМПЕРАТОРЪТ,и друга платена сволачь ,просто бих препоръчал следното :


          https://www.youtube.com/watch?v=eECH...=RD9R57yoBO2zM

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ogito Разгледай мнение
            Интересувам се какво прави Императорът със златцето си?
            тез стихове писани 22 Mar 2013 при цена 1614.53 долара



            туй и туй на 24 Jul 2014 цена 1304.03




            Сега разправя за някакви ръстове на акции индекси и се притеснявам някой да не му повярва.
            Ха-ха-ха: моето златце и сребърце не ги мисли - Императорът инвестира само в нумизматика - ного пъти съм казвал това - стойността на инвестицията ми НЕ намаля от моментът, в който казваш, но и расте !!!

            А акциите и индексите по принцип вървят нагоре и нагоре дългосрочно - каквито и сривове да има. Същото е и за металите - ни най-малко не съм си променил мнението. Искаш ли след 10 години пак да го коментираме?
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Импето е бутик - инвеститор..Той е повече за лафа и мисионерството..Няма как въпреки многото години на Борсата да направи пари без други лостове- репа и заеми..Затова го и попитах..Има верни попадения, но и доста го е страх за да е направи много пари..Харесвам го с лафовете му през годините- част от Форума е..Нека да уважаваме опита му, аз не бих се учил от него за печалба, но пък е предпазил доста хора от неразумни инвестиции и загуби..Начина на инвестиране в крайна сметка е отражение на характера на всеки..
              Ами знаеш ли, че опитах... когато Атерата бе на 1.80 кинта (преди първият сосен дивидент) пробвах да изврънкам едно кредитченце - защото бях изчислил, че ще мога да го погася изцяло до 6 месеца със сосна печалба за мене - ама от нашата си бамка дори ми отказаха, макар да бях готов да го обезпеча с книжа, златце и елмази.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бат Минко Разгледай мнение
                Митак и от мен имаш браво.Въпреки че понякога те дразня с Алианц не го взимай присърце.Все пак съм инженер и земеделец не финансист
                А, аз не ти се дразня

                Просто - точно защото ти - нефинансист - искам да те предпазя от погрешни работи. Това, дето си намислил ако го сториш, после ного ще съжаляваш, защото Ной няма да ти даде и стотинка повече от това, което така или иначе трябва да ти (максимумът) - само ще подариш безвъзмездно 15-16 Б на хъхреците.

                Но извличам полза от тебе - ползвам те като азбучен пример в обученията, които водя.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                  На последното общо събрание на "Трейдингът" е записан с 1 111 акции. Още тогава тръбеше, че ще инвестира дивидента си от "Трейдинга" в Германия. После когато негови колеги съфорумци го запитаха в какво точно е инвестирал тази огромна сума, чак се ядоса, че информацията е публична. Стига елементарни рекламки, що Мариан Йорданов не го е попитал на колко си е продал пакетите в "Трейдингът" и М+Ц и при такова пре+ебаване редно ли е да дава прогнози и анализи. А надежда винаги има...
                  Къде и кога съм казал, че съм продал Трейдингът? - Нищо такова !!! КОГА съм тръбял, че ще инвестирам тоя дивидент в Германия? - Тази идея ми дойде доста по-късно - отчасти ми я подметна Анди 2000.
                  М+С ги продадох поради измамничеството на мошшшшшшшшениците от КФН (проклетидаса), които на два пъти отказаха да признаят Общото събрание на, като дружеството на два пъти вдига дивидента... а защо не питаш кога и на колко съм ги КУПИЛ, и колко от тях дивиденти съм изцоцал, преди да ме обвиняваш, че съм правил финансови перверзии със себе си?

                  Уважавам всяко чуждо мнение, но ного мразя да ми турят несъществуващи изказвания в историята и неизвършени деяния в рачичките.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Кой - бюлетин?


                    За обстоятелствеността - предпочитам да пиша статии за Инвесторът по конкретни проблеми, вместо да разтягам локуми в общо интервю.

                    Разбира се - ако вий държите и Мариян измисли други въпроси, мога да дам и второ интервю.
                    Митак и от мен имаш браво.Въпреки че понякога те дразня с Алианц не го взимай присърце.Все пак съм инженер и земеделец не финансист

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Браво Митко, нали знаеш, че колкото и да се драчим с теб те обичаме!!!

                      п.п. аз защо не получавам този бюлетин бе?(сетих се за Теория на конспирацията)
                      Кой - бюлетин?


                      За обстоятелствеността - предпочитам да пиша статии за Инвесторът по конкретни проблеми, вместо да разтягам локуми в общо интервю.

                      Разбира се - ако вий държите и Мариян измисли други въпроси, мога да дам и второ интервю.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение
                        Импе, поздравления и от мен- добро, стегнато интервю, но точно ти можеше да бъдеш по-обстоятелствен.
                        Успех
                        точно!

                        Коментар


                        • Браво Митко, нали знаеш, че колкото и да се драчим с теб те обичаме!!!

                          п.п. аз защо не получавам този бюлетин бе?(сетих се за Теория на конспирацията)

                          Коментар


                          • поздрави на Импето и от мен-много успехи и занапред
                            "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
                              Това беше IV, следва V
                              Тя VI е най-интересна Чакаме ги джедаите откакто си тръгнаха от БФБ през 2008 г,
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Импе-Респект!
                                Дерзай!!!
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X