IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интервю с Императорът

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Най-доброто интервю,досега!

    Изобщо не съм фен Императора,не го и познавам но му прави чест, че е откровен до голяма степен!

    Съвети много отдавна не давам,но ще си позволя да отбележа,че Късмета в търговията и инвестициите е, до Време....
    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      Като се вкарват пари в борската тя просто се капатализира и е като машина за създаване на нови пари които се завъртат в икономиката. Борсата не биваше да се срива.
      Това течение от теорията за чистата акция на професор Каро ли е?

      Коментар


      • 4i4ko Pari4ko

        Архи врагове на собственото си бъдеще сте всички сривльовци мизерни. Като се вкарват пари в борската тя просто се капатализира и е като машина за създаване на нови пари които се завъртат в икономиката. Борсата не биваше да се срива.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
          Винаги са ми били чудни хората "ментори"!

          Когато орела лети в небесата, той не се интересува от живота на мравките!

          Ако си орел то лети, ако само обаче се мислиш за такъв, не си преписвай правото на "изобличител" от последна инстанция!

          Когато орела лети в небесата, той не се интересува от живота на мравките!
          така си е ,прав си ! УСПЕХИ !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i4ko Pari4ko Разгледай мнение
            Отговарям веднага : Императорът е АРХИ ВРАГ ,човек комплексар ,човек агитираш да се вкарват все повече ,и все повече ресурси от тъпите инвеститори на БФБ !!!!

            п.п. проблемът е ,че просто човекът/Императорът / не е читав !Просто не е читав/
            Винаги са ми били чудни хората "ментори"!

            Когато орела лети в небесата, той не се интересува от живота на мравките!

            Ако си орел то лети, ако само обаче се мислиш за такъв, не си преписвай правото на "изобличител" от последна инстанция!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
              Всеки си има глава на раменете и си решава какви инвестиционни решения да взема.
              А това колко е читав всеки сам решава за себе си.
              честно ,ли е да се облъчват с неправилни решения ,редовните читатели на
              investor?


              п.п. Честна игра !!!!!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i4ko Pari4ko Разгледай мнение
                Отговарям веднага : Императорът е АРХИ ВРАГ ,човек комплексар ,човек агитираш да се вкарват все повече ,и все повече ресурси от тъпите инвеститори на БФБ !!!!

                п.п. проблемът е ,че просто човекът/Императорът / не е читав !Просто не е читав/
                Всеки си има глава на раменете и си решава какви инвестиционни решения да взема.
                А това колко е читав всеки сам решава за себе си.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                  А, аз да питам що се заяждаш?
                  Отговарям веднага : Императорът е АРХИ ВРАГ ,човек комплексар ,човек агитираш да се вкарват все повече ,и все повече ресурси от тъпите инвеститори на БФБ !!!!

                  п.п. проблемът е ,че просто човекът/Императорът / не е читав !Просто не е читав/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Няма да редактираме Импето - той така си пише.....но поне е позитивен и добронамерен !

                    А ти що се държиш като волен сидеров в детска градина..?
                    "Льохман, цървул, леке......"
                    Ами сигурно по същата причина, поради която и пишманфюрер Сидеров се държи така.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i4ko Pari4ko Разгледай мнение
                      Цитат:


                      "Някой ми рече, че аз: бутиков инвеститор - май същият, дето преди ми каза: колекционер на акции."

                      п.п. ЗРАВЕЙТЕ БЪЛГАРИ ,ако вие признаете ,че горният абзац е написан от българин ,то ВИЕ ,просто не сте българи !!!!!
                      Няма да редактираме Импето - той така си пише.....но поне е позитивен и добронамерен !

                      А ти що се държиш като волен сидеров в детска градина..?
                      "Льохман, цървул, леке......"

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i4ko Pari4ko Разгледай мнение
                        Цитат:


                        "Някой ми рече, че аз: бутиков инвеститор - май същият, дето преди ми каза: колекционер на акции."

                        п.п. ЗРАВЕЙТЕ БЪЛГАРИ ,ако вие признаете ,че горният абзац е написан от българин ,то ВИЕ ,просто не сте българи !!!!!
                        А, аз да питам що се заяждаш?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Някой ми рече, че аз: бутиков инвеститор - май същият, дето преди ми каза: колекционер на акции. Така е.
                          Не съм спекулантин - знам, че не съм такъв тип и затова избягвам. Аз съм - както казах - съвсем обикновено същество. Въпросът е друг - аз съм човек за например за обикновените хора - приемете го ако искате като нескромство.
                          Тия хора - дето си бачкат и нямат време за ного следене на пазари и спекулантски работи, но им остава по някой лев, който иначе не знаят какво да правят и харчат за глупости или: в бамката. За тях това е най-доброто - купувай качество и - дръж.

                          Нямаше ли да е по-добре за борсата ни - ако имате например 38 000 такива - бутикови? А като цяло за народът и държавата ни - ако поне стотина хиляди правеха каквото аз?

                          Скоро имаше една статия с финансова пирамидка - колко активи и парички имат хората по света... е, аз съм в горната половина на - за разлика от повечето хора - дори и с бутиково инвестиране на дребно - това е могъществото на дългосрочните, макар и малки - инвестиции.

                          Цитат:


                          "Някой ми рече, че аз: бутиков инвеститор - май същият, дето преди ми каза: колекционер на акции."

                          п.п. ЗРАВЕЙТЕ БЪЛГАРИ ,ако вие признаете ,че горният абзац е написан от българин ,то ВИЕ ,просто не сте българи !!!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Е, ти до сега не си ли разбрал, че аз в чужда паничка не гледам бре
                            Имах предвид как си се занесъл на борсата да си продаваш артиите. Идеята ми беше да отидеш пак
                            Ха-ха-ха - да: беше смешно
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Някой ми рече, че аз: бутиков инвеститор - май същият, дето преди ми каза: колекционер на акции. Така е.
                              Не съм спекулантин - знам, че не съм такъв тип и затова избягвам. Аз съм - както казах - съвсем обикновено същество. Въпросът е друг - аз съм човек за например за обикновените хора - приемете го ако искате като нескромство.
                              Тия хора - дето си бачкат и нямат време за ного следене на пазари и спекулантски работи, но им остава по някой лев, който иначе не знаят какво да правят и харчат за глупости или: в бамката. За тях това е най-доброто - купувай качество и - дръж.

                              Нямаше ли да е по-добре за борсата ни - ако имате например 38 000 такива - бутикови? А като цяло за народът и държавата ни - ако поне стотина хиляди правеха каквото аз?

                              Скоро имаше една статия с финансова пирамидка - колко активи и парички имат хората по света... е, аз съм в горната половина на - за разлика от повечето хора - дори и с бутиково инвестиране на дребно - това е могъществото на дългосрочните, макар и малки - инвестиции.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Кое съм се изтърсил, драги? Че трябваше да се правя на Скруч ли? - Да - спадът ме върна около 50 Б назад, макар спрямо цените на пазаруване на тогавашният си портфейл НИКОГА да не съм бил на загуба. Просто: пропуснати ползи.

                                .
                                Е, ти до сега не си ли разбрал, че аз в чужда паничка не гледам бре
                                Имах предвид как си се занесъл на борсата да си продаваш артиите. Идеята ми беше да отидеш пак

                                Коментар

                                Working...
                                X