IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интервю с Императорът

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis15 Разгледай мнение
    Импе не съм много наясно с това чудо на съвременната финансова пирамида, но тряят ли ми очила или е верно това нещо и ти си патриот и джиткаш тука

    БФБ в реално време
    Компания
    Всички SOFIX BGBX40 BG REIT BG TR30 Облигации Комп. записи
    Търгувани емисии
    5
    Брой сделки
    6
    Оборот
    2,9 хил. лв
    Последна промяна
    12 ноември, 10:47

    това там горе какво е ? словом (две хиляди и деветстотин лева) за 6 сделки Правилно ли съм разбрал
    ти определено не си за този пазар, ако търсиш повече алъш вериш, що не пробваш на женския пазар?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis15 Разгледай мнение
      това там горе какво е ? словом (две хиляди и деветстотин лева) за 6 сделки Правилно ли съм разбрал
      Хм, ти пък какво се пулиш бе....нормален работен ден на бфб...

      Коментар


      • Импе не съм много наясно с това чудо на съвременната финансова пирамида, но тряят ли ми очила или е верно това нещо и ти си патриот и джиткаш тука

        БФБ в реално време
        Компания
        Всички SOFIX BGBX40 BG REIT BG TR30 Облигации Комп. записи
        Търгувани емисии
        5
        Брой сделки
        6
        Оборот
        2,9 хил. лв
        Последна промяна
        12 ноември, 10:47

        това там горе какво е ? словом (две хиляди и деветстотин лева) за 6 сделки Правилно ли съм разбрал

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бат Минко Разгледай мнение
          За многото никове са виновни модераторите.На едни се позволява да обиждат на други не.
          Ясно, ама ругателствата не са хубаво нещо.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
            Не мога изцяло да се съглася! Тук според мен не става въпорс за леене на злоба и за доказване на това кой е по-умен, или на кого интелектуалността му е по-голяма и т.н... Тук имаме сблъсък на идеи и гледни точки, които чрез този форум в частност и интернет като цяло могат да се предтставят възможно най-бързо и да обхванат най-широк кръг потребители. И си мисля, че в света в който живеем и етапът на еволюция в който се намираме, споделянето на личен опит и информация са много важни неща, така че идеята за тези интервюта и самата им резлизация според мен е нещо доста положително и необходимо! Лека и бъдете здрави!
            Точно за това става въпрос, за елементара злоба и простотия! Когато има гледни точки и те се срещат, то имаме и тези. Публиката може да прецени съобразно тезите. на кой симпатизира. Обикновенно обаче нямаме състоятелни тези в много от коментарите, а имаме комплексарщина и дребнавост!

            Много хора не могат да разберат ценността и същността на тези интервюта, а именно, че те са с участници, които са широкоизвестни и отдавана участват тук!
            Второстепенен въпрос е колко са успешни на БФБ и прочие! Но реално това се поставя като 100%ов акцент, което според мен е грешно!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бат Минко Разгледай мнение
              За многото никове са виновни модераторите.На едни се позволява да обиждат на други не.
              Хмм, явно на теб не са ти позволили да обиждаш. Кофти късмет.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Аз винаги стоя с името си, дори - така да се каже - и с никът си. Никога не съм си сменял никът, не съм писал от втори ник и нямам намерение никога да правя това.

                Флоридов - не се занимавай с. Мани го. Не си струва да си хабиш клавиатурата. Щом ме мисли за негов архивраг без да съм му бръкнал отзад и за нечитав, без да ме познава - това си е негово право - нека да се яде.
                За многото никове са виновни модераторите.На едни се позволява да обиждат на други не.

                Коментар



                • Е, има и много по-успешни трейдъри на пазара сред българите
                  Лично аз желая интервю с "Пухче"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                    Която и тема да отвори човек, навсякъде се лее яко злоба!

                    Аз не мога да разбера ако някой наистина се смята за умен, защо вместо от позицията на нивото си, не гледа в ниското и не отминава глупостта с усмивка, а вместо това, масата от хора, с интелектуани претенции тук, наляво и на дясно се занимават да "набиват чембери"!

                    Ще им кажа едно!
                    Само истинския глупак се опитва да поучава глупаците!
                    Умният, преценил глупака веднъж, не спори с него! Колкото и да е изтъркано, това е тотална истина!



                    Така погледнато, стойността на поучаващите е силно съмнителна!
                    Не мога изцяло да се съглася! Тук според мен не става въпорс за леене на злоба и за доказване на това кой е по-умен, или на кого интелектуалността му е по-голяма и т.н... Тук имаме сблъсък на идеи и гледни точки, които чрез този форум в частност и интернет като цяло могат да се предтставят възможно най-бързо и да обхванат най-широк кръг потребители. И си мисля, че в света в който живеем и етапът на еволюция в който се намираме, споделянето на личен опит и информация са много важни неща, така че идеята за тези интервюта и самата им резлизация според мен е нещо доста положително и необходимо! Лека и бъдете здрави!
                    Last edited by kev; 12.11.2015, 08:04.

                    Коментар


                    • Още ли се дрънкате? я тук са ве заснеле. Глейте от 6-та до 9-та минута:
                      https://www.youtube.com/watch?v=h-Ren8mwelc

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Аз винаги стоя с името си, дори - така да се каже - и с никът си. Никога не съм си сменял никът, не съм писал от втори ник и нямам намерение никога да правя това.

                        Флоридов - не се занимавай с. Мани го. Не си струва да си хабиш клавиатурата. Щом ме мисли за негов архивраг без да съм му бръкнал отзад и за нечитав, без да ме познава - това си е негово право - нека да се яде.
                        Която и тема да отвори човек, навсякъде се лее яко злоба!

                        Аз не мога да разбера ако някой наистина се смята за умен, защо вместо от позицията на нивото си, не гледа в ниското и не отминава глупостта с усмивка, а вместо това, масата от хора, с интелектуани претенции тук, наляво и на дясно се занимават да "набиват чембери"!

                        Ще им кажа едно!
                        Само истинския глупак се опитва да поучава глупаците!
                        Умният, преценил глупака веднъж, не спори с него! Колкото и да е изтъркано, това е тотална истина!



                        Така погледнато, стойността на поучаващите е силно съмнителна!
                        Last edited by Mike Florida; 11.11.2015, 21:55.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          Архи врагове на собственото си бъдеще сте всички сривльовци мизерни. Като се вкарват пари в борската тя просто се капатализира и е като машина за създаване на нови пари които се завъртат в икономиката. Борсата не биваше да се срива.
                          Още от масовата приватизация се препречи у нас да има нормална инвестиционна дейност посредством посредничеството на борсовия механизъм. В кратка статия от средата на 90-те предполагах, че смисълът на масовката е в това българинът да се научи да инвестира като пипне с ръца гартията. Уви! Измамиха народеца с неинформиране за същността на приватизацията (лично придобиване на дялове), със създаване на циркаджийски приватизационни фондове, с увеличаване на капитала им и на капитала на приватизираните дружества без да се приканват дребните акционери да се включат, с източването им, с множество измами и пр., и пр. Резултатът го виждаме - най-мижавата борса в ЕС. Атаките на Горския срещу пенсионките са само последния възел в тая върволица, но твърде важен. Те просто се дръпнаха от борсово инвестиране. И всички кесим и ги чакаме кога ще се завърнат, за да има растеж. Но може да не дочакаме. Както е тръгнало ще разпускаме... седянката наречена България.

                          Коментар


                          • Наивник

                            Не разбираш ли че просто шепа ненормалници ликвидираха фондовия пазар. Тези фирми чиито акции зверски се обезцениха пращаха от собствени в огромни количества активи с цена многократно надхвърляща тяхната оценка на борсата.Акциите им паднаха, активите им се прехвърлиха но не на собствениците на акциите.Според мен това е престъпление и само хора с много малко сиво между ушите могат да го направят, затова и пазарът който е чиста проба печатница за капитал не може да се възтанови. ЦБ не могат да създадат капитал в такива големи количества при това работещ локално какъвто може да създаде един фондов пазар.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Аз винаги стоя с името си, дори - така да се каже - и с никът си. Никога не съм си сменял никът, не съм писал от втори ник и нямам намерение никога да правя това.

                              Флоридов - не се занимавай с. Мани го. Не си струва да си хабиш клавиатурата. Щом ме мисли за негов архивраг без да съм му бръкнал отзад и за нечитав, без да ме познава - това си е негово право - нека да се яде.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i4ko Pari4ko Разгледай мнение
                                Когато орела лети в небесата, той не се интересува от живота на мравките!
                                така си е ,прав си ! УСПЕХИ !
                                Всеки, който пише от ника си е преценен от останалите участници що за стока е и какъв му е капацитета!
                                Императора не е някакав герой след интервюто или човек, който има претенцията да е каймака на инвестиционната общност! Поне аз не останах с подобно впечатление, в смисал да иска да се изкара такъв!

                                Повечето хора тук са анонимни!
                                Много е гадно когато някой застане с името си в едно обикновенно интервю, срещу него да се изливат реки от някаква жлъч!

                                Ти като си го "притеглил" ОК!
                                Какво се занимаваш да го плюеш?

                                Коментар

                                Working...
                                X