IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интервю с Императорът

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Благодаря, драги - но засега не мислили за втора част.
    много сбито, много лаконично си подходил с отговорите ..................... свикнал съм да чета от теб по-пространствени постове

    няма значение ---> жив здрав да си, а след 10-20 години по-голямо интервю да дадеш...

    поздрави

    Коментар


    • Благодаря, драги - но засега не мислили за втора част.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Ама не щат.
        поздравление, императоров

        навярно интервюто има втора част, че сега ми се вижда малко постно на фона на опита който имаш на БФБ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от elit19 Разгледай мнение
          Разбира се, че и доста други оценям с отлчен, но има и някои които най -добре да си мълчат ако няма кво да кажат.
          Ама не щат.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Разбира се, че и доста други оценям с отлчен, но има и някои които най -добре да си мълчат ако няма кво да кажат.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от elit19 Разгледай мнение
              Браво. Шест + за Импето. Обикновено не пиша, а само чета.Благодаря на Императора,че намира време да поства мнения по разни теми от време на време. Има какво да се научи от тях ( за разлика от мненията на някой други който доста злобеят и спамят в темите)
              Е, повечето хора тук са стойностни, но благодаря, благодаря...
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Браво. Шест + за Импето. Обикновено не пиша, а само чета.Благодаря на Императора,че намира време да поства мнения по разни теми от време на време. Има какво да се научи от тях ( за разлика от мненията на някой други който доста злобеят и спамят в темите)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                  Е те затва минаха книги да пишели, неясно на каква тематика - сигурно "Лакърдии на БФБ"

                  Смяяях!
                  нямам идея, прочетох интервютата на лъвовете и исполините на БФБ и затова питам ...
                  Но иначе интересно, до сега всичките интервюта са интересни на всеки според късмета и как му върже в живота ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Общо взето си хванал "философията" на борсата напоследък....

                    Ай стига спамихме в темата на Импето !
                    Не бе аз само питам ама ей го и самия Император е излязъл извън пределите на Патриотизма се е насочил към Капитализма .....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis15 Разгледай мнение
                      Абе Кастро вие там какво си купувате,че ми стана много интересно ?!? Дай няква примерна сделка или те е шубе некой да не разбере позициите от 3.50лв. ??
                      Добре ве Кастро как излизате от позиции тука как става тоя филм Няма опции, няма CFD нищо няма е как става филма
                      Е те затва минаха книги да пишели, неясно на каква тематика - сигурно "Лакърдии на БФБ"

                      Смяяях!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis15 Разгледай мнение
                        И кво висите там кат прани гащи, чакалящи за някой объркал се да улезне и разпъвате сергиите така ли ?
                        Общо взето си хванал "философията" на борсата напоследък....

                        Ай стига спамихме в темата на Импето !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Какво туй 3.50...много скъпо бе, напоследък тачех пени стокс по 45 стинки...
                          Излазянето - бавно и мазно, като искаш форте - смятай едно 10-20% по доле...

                          Язе се не оплаквам, нямам намерение съвсем да бягам, сегашната ситуация 1/3 да съм тук ме задоволява.
                          Винаги мога си направя арбитраж лв/$ при нужда - зависи къде повече съм се опулил от алчност и ми требе свеж кеш.
                          е добре де нали има такси покупко/продажба Ако ше излизам на ден по акция за 45 стинки то аз ше дам повече за такси от колкот печалба (ако има такава)
                          И кво висите там кат прани гащи, чакалящи за някой объркал се да улезне и разпъвате сергиите така ли ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis15 Разгледай мнение
                            Абе Кастро вие там какво си купувате,ч е ми стана много интересно ?!? Дай няква примерна сделка или те е шубе некой да не разбере позициите от 3.50лв. ??
                            Добре ве Кастро как излизате от позиции тука как става тоя филм Няма опции, няма CFD нищо няма е как става филма
                            Какво туй 3.50...много скъпо бе, напоследък тачех пени стокс по 45 стинки...
                            Излазянето - бавно и мазно, като искаш форте - смятай едно 10-20% по доле...

                            Язе се не оплаквам, нямам намерение съвсем да бягам, сегашната ситуация 1/3 да съм тук ме задоволява.
                            Винаги мога си направя арбитраж лв/$ при нужда - зависи къде повече съм се опулил от алчност и ми требе свеж кеш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                              ти определено не си за този пазар, ако търсиш повече алъш вериш, що не пробваш на женския пазар?
                              Ми мани ташак ама на Г.Кирков ако постнат оборота лошо ше ти стане, може да е х20 в сравнение с тея ваще борсови шашми

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Хм, ти пък какво се пулиш бе....нормален работен ден на бфб...
                                Абе Кастро вие там какво си купувате,че ми стана много интересно ?!? Дай няква примерна сделка или те е шубе некой да не разбере позициите от 3.50лв. ??
                                Добре ве Кастро как излизате от позиции тука как става тоя филм Няма опции, няма CFD нищо няма е как става филма
                                Last edited by michaelis15; 12.11.2015, 11:40.

                                Коментар

                                Working...
                                X