IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бикове vs. Мечки на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
    Няма как да знаем колко ще е в края на 2015 ,но айде от мен едно 620 пък ще видим!
    Пипбелов, готов си. Спекуланте 620 е заето, но 621 и 619 не са. Кое от двете?

    Коментар


    • Няма как да знаем колко ще е в края на 2015 ,но айде от мен едно 620 пък ще видим!

      Коментар


      • Ха, ти да видиш - биците почти 3 пъти повече.
        Тълпата в 90% от случаите губи...начи ке падаме
        Ех що няма късиии

        Бих отчел годината за отлична ако сме волатилни в рейнджа 300-600.
        Ма и 350-550 да обходим бих я счел за прилична.
        Средно се получава около 450.
        10% дисконт за фактора Влади - може да ме запишеш Гетоф с числото 405

        Коментар


        • Добро утро!

          До момента Биковете водят с 19:9, като най-големият оптимист е orakula със Софикс 730, докато най-голямата мечка е Fiscalist със Софикс 400. Най-близо до днешното ниво на индекса е Ташунко (450), макар и тази статистика до момента да няма много значение.

          Много колеги още не са си пуснали прогнозата, моля да го направят.

          Когато се съберат още данни планирам да изчисля още средните нива на прогнозирания Софикс, както и средният брой мнения на един бик и една мечка във форума.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Третата група троловете и лузърите ли са
            Абе май второто .Хихихи !!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Абе бикове и мечки.... това днешното бикове и мечки ли са ..? Едно време какви бикове и мечки имаше ехеее ......
              Абе днешните бикове и мечки може да не са стока, но поне имат позиция. А кибиците (зяпачите) какво да ги правим

              Коментар


              • Абе бикове и мечки.... това днешното бикове и мечки ли са ..? Едно време какви бикове и мечки имаше ехеее ......
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Айде и от мен 555.Успех

                  Коментар


                  • Третата група троловете и лузърите ли са

                    Коментар


                    • Ghettoff ами Столипинския гуру към кои го записа? Той не става ни към мечките ни към биковете.По-скоро мисля че към третата група най-добре му приляга .Хахаха!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                        хем го боли, хем го сърби

                        и в крайна сметка и той не знай к'во пра'й
                        Абе важното е теб да не те боли пак.Мен не ме мисли.Много си загрижен виждам ама нема нужда.Цкб нямаше да пада под лев пък гледам 95 ст чукна.Мълча за това да не кажа като какво .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                          ...точно четях и си мислех да напиша 580 и виждам, че и ти си метнал в пространството същото число ) ...и това, благодарение на външни фактори и въпреки вътрешните
                          Той се реши на 450. Пиша те бик на 580

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                            Ташунко, Софикс е прав. Дай моля еднозначна прогноза за да те сложа на правилното място. Една цифра, в която вярваш, без диапазони и сценарии. Няма лошо да не познаеш, важното е да сечеш на едно място.
                            хем го боли, хем го сърби

                            и в крайна сметка и той не знай к'во пра'й

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Края на 2015 ли 735 софикс??? Абсолютно невъзможно е това приятел.В най оптимистичния вариант Софикс едва ли ще мине 580 пункта до края на 2015 г. Аз лично залагам най-оптимистично на движение в диапазона 500-560 пункта.
                              ...точно четях и си мислех да напиша 580 и виждам, че и ти си метнал в пространството същото число ) ...и това, благодарение на външни фактори и въпреки вътрешните

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Ок Софикс 450
                                Благодаря, записан си и успех

                                Коментар

                                Working...
                                X