IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бикове vs. Мечки на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Написах, че съм песимист за бъдещето друже... Мисля, че това засега е достатъчно.

    П.П. Искрено се надявам този път да не позная.
    Last edited by Чичо Манчо; 30.12.2015, 18:40.
    Vanitas vanitatum...

    Коментар


    • чичо Манчо, а те питах само:

      колко ще е Софикс-а след 1 година?
      но ти си написал всичко друго, но не и това което питах

      Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
      Благодаря 2012! В крайна сметка май наистина се оказах с най-близката прогноза за индекса на бедната ни борсичка. Нека да приемем, че е чист късмет и малка утеха на фона на изтеклата година. Дали съм я отиграл. Към момента не мога да кажа, защото там където съм заложил мрежи не чакам улов до година-две. Купувах през тази година - това е факт. Не съм продавал, само купувах. Продължавам да съм песимист за бъдещето обаче. Съжалявам. Такъв съм по натура

      Въпреки това нека си пожелаем една по-добра и успешна 2016 г. На целия форум и колегите от Инвестор пожелавам весели празници, щастие и най-вече здраве през новата година. И нека не забравяме, че парите не са най-важното на този свят...
      чичо Манчо, напиши просто едно трицифрено число

      Коментар


      • Честито на победителя

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
          браво, чичо Манчо, поздравления за блестящата прогноза ................. надявам се и да си я отиграл, а не само написал...

          сега като победител на форума за 2015 година е редно твоята прогноза за 2016 година да е с най-голяма тежест пред аудиторията

          и така --- колко ще е Софикс-а след 1 година?
          Благодаря 2012! В крайна сметка май наистина се оказах с най-близката прогноза за индекса на бедната ни борсичка. Нека да приемем, че е чист късмет и малка утеха на фона на изтеклата година. Дали съм я отиграл. Към момента не мога да кажа, защото там където съм заложил мрежи не чакам улов до година-две. Купувах през тази година - това е факт. Не съм продавал, само купувах. Продължавам да съм песимист за бъдещето обаче. Съжалявам. Такъв съм по натура

          Въпреки това нека си пожелаем една по-добра и успешна 2016 г. На целия форум и колегите от Инвестор пожелавам весели празници, щастие и най-вече здраве през новата година. И нека не забравяме, че парите не са най-важното на този свят...
          Vanitas vanitatum...

          Коментар


          • Дълбоко съм разочарован от управленската немощ.За мен правителствата на ГЕРБ са наравно с тези с на Луканов и Виденов..Нямат никаква визия за икономиката- изобщо не се интересуват от Борсата -липса на реформи и разцвет на корупцията с Кой .Въпреки тях има живи предприятия, ако продължават да управляват оптимистично ще се радвам на коридор от 500- 550.Да не стане пак обаче- а дано, ама надали и да се свлечем под 400
            НА ЧИЧО МАНЧО БРАВО

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
              Благодаря! Весели и у вас!
              браво, чичо Манчо, поздравления за блестящата прогноза ................. надявам се и да си я отиграл, а не само написал...

              сега като победител на форума за 2015 година е редно твоята прогноза за 2016 година да е с най-голяма тежест пред аудиторията

              и така --- колко ще е Софикс-а след 1 година?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                И аз си поддържам моята за 714 доколото помня НЕзнам дали ще е със или без това или онова правителство, те се явяват като сериозна спирачка понякога, но пазарът в края на краищата ще се самоактуализира ))
                Очакваш ръст от 55%?!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от api Разгледай мнение
                  Еее, +/- няколко стотни няма да ги броим
                  Питието е от тебе, наздраве и успехи ти желая!!!
                  Весели празници !
                  Благодаря! Весели и у вас!
                  Vanitas vanitatum...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                    Рано е още за адмирации...
                    Еее, +/- няколко стотни няма да ги броим
                    Питието е от тебе, наздраве и успехи ти желая!!!
                    Весели празници !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от api Разгледай мнение
                      Адмирации за Чичо Манчо, позна Софикса и то абсолютно точно
                      Рано е още за адмирации...
                      Vanitas vanitatum...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Не губи надежда ... има време ....
                        за да има качване ,трябва купувачи извън ПФ.....
                        А такива за сега няма.....
                        А идват и стрес тестовете на банките....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Аз и за 2015 дадох 400 защото имах сериозни съмнения че КТБ няма да е единствена. За сега изглежда, че тези съмнения не се сбъдват.....
                          Не губи надежда ... има време ....
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                            Може да даде едно блиц-интервю за Инвестора. С 1 въпрос примерно - Как аджеба, ще аргументирате прогнозата си от преди 1 година?
                            Адмирации за Чичо Манчо, позна Софикса и то абсолютно точно

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                              Те ако още една година се колебаят и без да гърми нищо си отиваме на 380
                              Е аз залагам че икономиката живва. То това си се вижда вече навсякъде. И това ще бутне нагоре и борсата ако няма издънки. Изпитвам големи затруднения да заложа, че тези недоразумения в управлението няма да правят никакви издънки. И мисля че и другите мислят като мен и надеждата че следващата издънка на ГЕРБ е току зад ъгъла, та за това вместо 15-20% растеж - който би бил логичен при добро управление слагам 0 растеж. Ако наистина направят голяма издънка си отиваме на -20-30%.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                ако ми дадеш прогноза дали през есента на 2016 ще има предсрочни избори ще се пробвам....с това уточнение...
                                Не съм сигурен, Монти. Пулсациите на Колективното тяло ми докарват газове...
                                При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

                                Коментар

                                Working...
                                X