IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свърши ли "Ралито на избушеняците"?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    основно налично, що?
    просто питам, щото може да е през посредник и тн

    физическото не тежи ли
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      ... Излязяъл съм май 2008 и оттогава досега имам 150% печалба на парите, които извадих оттук и сложих в злато.....
      ако е така, добре си направил
      но сега тия 150% ще ги пропуснеш от акциите, щото ще се включиш когато "средата е по-сигурна и икономиката се оправя", а мажовците някак си са станли по вюабави

      но както е казал марков няма лошо от различни мнения

      Песимистите са много ценна храна за бичия тренд. Те го поддържат, превръщайки се един по един в оптимисти. И когато вече няма кой да става оптимист и да купува, е време за продаване

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        какво ти е златото?
        основно налично, що?
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          батка, пиша това, което виждам, завист няма, няма и как да има. Излязяъл съм май 2008 и оттогава досега имам 150% печалба на парите, които извадих оттук и сложих в злато. Ще се радвам не по-малко от другите когато борсата тръгне (което е неизбежно, както каза Хъмпи: при буря и магаретата летят) и ще се включа, а дотогава ви пожелавам успех.
          какво ти е златото?
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Принципно плюене без аргументи ме дразни , но като се замисля и когато всички мислим еднакво също е много зле.
            Важното за мен е като се пише да се дават аргументи от независими източници, а не субективното мнение.....
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Груьо, големи глупости си натворил пак!
              Не знам кво точно печелиш от негативна кампания и плюене срещу борсата.
              Най-вероятно нищо материално, просто си изливаш мъката от пропуските и тегавия живот.
              Дано намериш покой, защото трудните моменти за завистниците на БГ и БФБ - оптимизма, тепърва предстоят
              батка, пиша това, което виждам, завист няма, няма и как да има. Излязяъл съм май 2008 и оттогава досега имам 150% печалба на парите, които извадих оттук и сложих в злато. Ще се радвам не по-малко от другите когато борсата тръгне (което е неизбежно, както каза Хъмпи: при буря и магаретата летят) и ще се включа, а дотогава ви пожелавам успех.
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Груьо, големи глупости си натворил пак!
                Не знам кво точно печелиш от негативна кампания и плюене срещу борсата.
                Най-вероятно нищо материално, просто си изливаш мъката от пропуските и тегавия живот.
                Дано намериш покой, защото трудните моменти за завистниците на БГ и БФБ - оптимизма, тепърва предстоят
                Last edited by Батя; 15.01.2013, 11:34.

                Коментар


                • хаха, загубили били, думи нЕ'ам - как се губи нещо от нищо, ва Нали и Керезов ви го каза в темата за Хим-а - докато не продадеш не си нито на печалба, нито на загуба. Е, всички дет са на борсата продадоха (чрез ипо-то или по-точно спо-та), така че превърнаха хартията в пари (които пак са хартия, ама поне е памучна, но това е друга тема) и взеха сухо за кухо, ако мога да се изразя така някакси поетично
                  И понеже повечето сте талибански кратуни, то ще ви обрисувам по-точно какво се случи: все едно аз имам апартамент у центърО на градО. Идва някой реднек и аз му казвам
                  - глей какъв хубав апартамент имам, 'наеш ли как му рипа цената - малиии, нема такава локация в най-хубавия град на всички земни клъбета, пъпа на света - София, уникат ти казвам. Пък като влезем в нато/ес/шенген и марсианската лига и като го дам под наем на амбасадора на галактиката Андромеда, знаеш ли къде ще хвръкнат цените, а? Пък и едни потенциални инвеститори има - ще го листвам на борсата в Могадишу, ум да ти зайде. Та искаш ли да ти прехвърля 1-2-3-5-10% от него, а? Много изгодно ти го давам, честно, пък като дойдат марсианците знаеш ли какво ще стане с цената, а? Нищо не губиш, по-сигурна инвестиция - здраве му кажи
                  И реднека се навива, че даже връзва и останалите реднеци, обяснвайки им каква невероятно далавера е напипал, ама само посветените я знаят, не е за всеки тая работа с покупката на 1% от нищо - това кеш флоу анализи бил правил, дцф-и, криви, прави, МА пускал и т.н. - ей на бат' кольо касапина момчето ги умеело тези тарикатлъци (голямо гяволе ти казвам - у емнайстото поделение на н-тия университет, подклон на 72-та издънка на брашняната /или пък беше бръшляновата/ лига бил завършил, ама у правец или кривец беше), цфа имало, абе големата работа и тн. и т.н. И накрая какво се оказва към 2013 - аз (мажоритаря) си имам апартамент, който си е мой и никой не може да ми го пипне - живея си в него, водя си любовници, както ми дойде, че и кешец понамирвам (твоят кешец), а ти - е, ти имаш едни хартийки с едни проценти и чакаш марсианците, за да направиш големия удар (или поне да излезеш на 0) - кажи ми пак кой е загубил най-много



                  Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
                  Напълно си прав! Освен това да си бил милиардер и сега да не си - еми аз ако бях мажо щях да искам цената на акциите ми да е възможно най-висока! Без да разпределям дивидент. Защото цената на акциите ми казва на света колко пари имам а не парите в банковата ми сметка, защото те са тайна!
                  За това казвам, че мажоритарите загубиха най-много тия 4 години. Пък вие си ги хранете (верно е че правят глупости понякога де, ама и на тях ще им узреят главите, че е по-добре цената на акциите им да е висока!)
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                    Не мисля че и мажоритарите ги радва ниската цена на борсата , тук разбира се изключвам онази категория мажоритари боклуци описани в една друга тема дето основната им идея е да зточат дружествата попаднали по стечение на обкоятелствата в ръцете им.

                    Принципно ако бизнеса няма добра оценка на борсата .......трудно ще го продадеш на добра цена. Или пък ако искаш да се развиваш и да емитираш акции за да набереш капитал няма как да се случи при увряла цена. Ака тъсиш финансиране и като залог предлагаш мажоритарен пакет ..пак не едобре.
                    Напълно си прав! Освен това да си бил милиардер и сега да не си - еми аз ако бях мажо щях да искам цената на акциите ми да е възможно най-висока! Без да разпределям дивидент. Защото цената на акциите ми казва на света колко пари имам а не парите в банковата ми сметка, защото те са тайна!
                    За това казвам, че мажоритарите загубиха най-много тия 4 години. Пък вие си ги хранете (верно е че правят глупости понякога де, ама и на тях ще им узреят главите, че е по-добре цената на акциите им да е висока!)
                    The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                    не е препоръка

                    Коментар


                    • Не мисля че и мажоритарите ги радва ниската цена на борсата , тук разбира се изключвам онази категория мажоритари боклуци описани в една друга тема дето основната им идея е да зточат дружествата попаднали по стечение на обкоятелствата в ръцете им.

                      Принципно ако бизнеса няма добра оценка на борсата .......трудно ще го продадеш на добра цена. Или пък ако искаш да се развиваш и да емитираш акции за да набереш капитал няма как да се случи при увряла цена. Ака тъсиш финансиране и като залог предлагаш мажоритарен пакет ..пак не едобре.
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                        В живота има равновесие - така, че и мажовците също губят.
                        Равновесието обаче не ги удря във финансовото им състояние. Във финансовото състояние ще удари масата акционери на БФБ. Ала нищо - те са щастливи, че започваме дълъг възходящ тренд

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                          вече не са ми нужни такива екстремни скокове, трябва ми стабилност
                          Абе, да те питам.... Какво направи с булгура? Търгуваш ли го още или се отказа?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                            вече не са ми нужни такива екстремни скокове, трябва ми стабилност
                            Внимавай какво си пожелаваш - защото най-стабилни са "чистите" акции
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                              вече не са ми нужни такива екстремни скокове, трябва ми стабилност
                              евала, fortiss!
                              "the trend is your friend until the end..."

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                                Няма как да се повтори. А и фармата е само на 2 лв ...
                                вече не са ми нужни такива екстремни скокове, трябва ми стабилност

                                Коментар

                                Working...
                                X