IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свърши ли "Ралито на избушеняците"?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
    ....

    П.П.С. Преди няколко години си купих чорапи Фазан и досега ме напушва смях. Съответно акции нямам, а и нищо не намеквам или препоръчвам.
    защо смях ? някакви проблеми ли имаше с чорапите ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
      No offence, dex, не исках да засегна теб или имиджа на предприятието.

      П.С. Очаквах да споменеш, че са били официален доставчик на чорапи за Българския национален отбор за Олимпиадата в Сидни 2000, но ти явно предпочиташ да сложиш акцент на традициите в производството.

      П.П.С. Преди няколко години си купих чорапи Фазан и досега ме напушва смях. Съответно акции нямам, а и нищо не намеквам или препоръчвам.

      Коментар




      • "Фазан" АД е първата чорапена фабрика в България, създадена през 1927 г. в гр. Русе...Мажоритарен собственик е Стара Планина Холдинг

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
          Ша ма извиняваш братле, ама какво е фазанчето ако не избушеняк ???
          Фазан-ад не прай ли чорапи? Ако е тъй, то днешната инвестиция от 85 лв. в тая индустрия заслужава възхищение и подкрепа за смелостта и визионерството си. Хвала на таквъзи енвестутури!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
            ша ма извиняваш, брато, ама фазанчето не е избушеняк
            Ша ма извиняваш братле, ама какво е фазанчето ако не избушеняк ???

            Коментар


            • ша ма извиняваш, брато, ама фазанчето не е избушеняк

              Коментар


              • И днес, се очертава още един възходящ ден за големите избушеняци. Не знам на какво се дължи, но на бфб само избушеняците са на първите места по ръст вече няколко дни.
                към момента топ 4 на най-ръстовите хартии са
                1. Фазан - 130%
                2. КДН - 15%
                3. Ктекс - 14%
                4. Енемона (привилегировни) 3%
                ....
                Евалата на най-яките Избушеняци! - като че ли, само избупеняци растат на бфб, ебаси бичия цикъл, ебси бичата борса
                купете си избушеняци !!!
                не е препоръка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                  Бертраме, колко трябва да купиш, че да ти тежи. Един килограм струва 80 бона. Честно казано по-добре да наблъскам джобовите си със злато отколкото с еквивалетното по стойност количество банкноти.
                  Банкнотите ги носиш в банката и ти ги пазят, че и пари ти дават ако не искаш да купуваш с тях нещо (акции и тн).

                  На златото му трябва физическо съхранение, което за суми над 10-20К е несериозно да се случва в домашни условия. Даже ако те надушат, че имаш за 20К злато бандюгите ще те думнат преди да си се усетил и ще го направят без проблем. СОТ и блиндирани врати спират само аджемиите. Съхранението в сейф трябва да е в читав такъв, а не в масовия обществен трезор (дето и тях ги думкат). Не знам дали знаете, но сейфовете особено в стабилни институции (примерно този в мазето на Булбанк централата) имат строги изисквания за това до колко може да се съхранява и декларира... въпреки, че можеш да си сложиш каквото искаш...на своя отговорност.

                  поздрави
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Мисля че избързваш с около 4-5 годинки
                    Правя си бъзик с бикчетата, така си осмислям тъпото ежедневие

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от макарена Разгледай мнение
                      Като автор на темата обявявам

                      Ралито на избушеняците свърши.

                      Амин

                      Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа.
                      Мисля че избързваш с около 4-5 годинки

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                        просто питам, щото може да е през посредник и тн

                        физическото не тежи ли
                        Бертраме, колко трябва да купиш, че да ти тежи. Един килограм струва 80 бона. Честно казано по-добре да наблъскам джобовите си със злато отколкото с еквивалетното по стойност количество банкноти.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          просто питам, щото може да е през посредник и тн

                          физическото не тежи ли
                          е, какво толкова - килограм злато или килограм памук, все си е килограм, а и не заема почти никакво място
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Като автор на темата обявявам

                            Ралито на избушеняците свърши.

                            Амин

                            Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              батка, пиша това, което виждам, завист няма, няма и как да има. Излязяъл съм май 2008 и оттогава досега имам 150% печалба на парите, които извадих оттук и сложих в злато. Ще се радвам не по-малко от другите когато борсата тръгне (което е неизбежно, както каза Хъмпи: при буря и магаретата летят) и ще се включа, а дотогава ви пожелавам успех.
                              Пусни едно съобщение когато се включиш - за да знам кога да излизам
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Отново се очертава добра сесия за избушеняците ! Едни от най-големите избушеняци са окупирали челните места по ръст !
                                Brawos !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X