IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свърши ли "Ралито на избушеняците"?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
    Абе к'ви хора има на това БФБ просто не е истина. Вчера някой е купил/продал 6 акции на ОЦК по 3,4 стотинки. И глупак да си няма да го направиш това. Трябва да си напълно ЛУД.
    Е ти за пръв път ли виждаш подобни лудости? Това че гледаш въоще ОЦК какво е минало да не би да е по-нормално. Наздраве!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
      Абе к'ви хора има на това БФБ просто не е истина. Вчера някой е купил/продал 6 акции на ОЦК по 3,4 стотинки. И глупак да си няма да го направиш това. Трябва да си напълно ЛУД.
      нищо не разбираш ...................... сега ще дойде мисирката да ти обясни какви големи врътки прави при ОЦК-то

      Коментар


      • Абе к'ви хора има на това БФБ просто не е истина. Вчера някой е купил/продал 6 акции на ОЦК по 3,4 стотинки. И глупак да си няма да го направиш това. Трябва да си напълно ЛУД.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bobys Разгледай мнение
          И аз съм на това мнение OTZK - 42%
          И патките 50% ЪЪЪП
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bobys Разгледай мнение
            И аз съм на това мнение OTZK - 42%
            ....я беше 100%

            Коментар


            • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
              Май и днес избушеняците са най-растежните... )))

              И аз съм на това мнение OTZK - 42%

              Коментар


              • Е свърши ли ? Или едва сега започва ? Тази избушена тема редовно ще ви я вадя от архива в следващите година-две
                The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                не е препоръка

                Коментар


                • Май и днес избушеняците са най-растежните... )))
                  Не е препоръка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение




                    А пък тези с фундамент,надолу...Абе БФБ стори,к'во да праиш...Важното е да си в правилната посока ...
                    Днес най-ръстов беше оцк. с цели 33% (с хартии за ... 1650 лв) Той май е и най-чистия затова
                    Няма страшно, има и други избушеняци, а ралито им е запазена марка. И утре някой от тях ще е първи. Избушеняци да искаш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      хм, като че ли някой избушеняци пак взеха да надигат глави...
                      май ще има пак бой за избушеняци


                      А пък тези с фундамент,надолу...Абе БФБ стори,к'во да праиш...Важното е да си в правилната посока ...

                      Коментар


                      • хм, като че ли някой избушеняци пак взеха да надигат глави...
                        май ще има пак бой за избушеняци

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от наука Разгледай мнение
                          тука вече 10-15% спад

                          Кво ша праим?
                          http://www.investor.bg/analizi/361/a...ite-si,145323/

                          Коментар


                          • Вие тука много задълбочихте темата с чорапите

                            При мен е по-скоро сантиментален фактора, от Русе съм, пък и навремето бях направил цели 5к от тази акция... какви времена бяха... бяха я надули до 33 лева бройката

                            Коментар


                            • тука вече 10-15% спад

                              Кво ша праим?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Чърчил Разгледай мнение
                                някакви проблеми ли имаше с чорапите ?
                                Е, не, не искам да навлизам в подробности - историите за чорапи са твърде интимни. Що не пробваш сам - вземи си едни чорапки с марка Фазан (цената на един чорап вероятно е колкото цената на една акция) и сам да добиеш опит с този традиционен БГ бранд. После може пак да коментираме.

                                Аре, че ми стана прекалено чорапено за това време на денонощието...

                                Коментар

                                Working...
                                X