IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПФ Доверие как управляват парите ни

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Според мен най-добре управляваният пенсионен фонд е на ING, но това си е лично мнение.
    Veni, Vidi, Vici

    Коментар


    • Eon

      Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
      Аз се осигурявам там, но след този случай реших да се преместя.

      Кажете кой фонд според вас е читав, къде да отида?
      За съжаление никой тук май не може да каже.....

      Коментар


      • Аз се осигурявам там, но след този случай реших да се преместя.

        Кажете кой фонд според вас е читав, къде да отида?
        Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          здрасти Фортис - върна ли се от почивка?
          Хайде още 2 седмици и имаш дивидент да реинвестираш
          Жив и здрав!
          върнах се
          но септември пак ще отида там

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
            май е първото - от инвестициите
            здрасти Фортис - върна ли се от почивка?
            Хайде още 2 седмици и имаш дивидент да реинвестираш
            Жив и здрав!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              от едно определено време цената на дяловете ми пада доста.
              Дали причината са западните пазари където Доверие има големи инвестиции или просто в момента има много напускащи фонда и кешират на загуба? Г-н М.?
              май е първото - от инвестициите

              Коментар


              • от едно определено време цената на дяловете ми пада доста.
                Дали причината са западните пазари където Доверие има големи инвестиции или просто в момента има много напускащи фонда и кешират на загуба? Г-н М.?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от blagobg Разгледай мнение
                  Ох,чета,чета и не знам какво да правя.....

                  Да се махам ли от този фонд и да си търся друг или да оставам.......
                  като не си сигурен - нищо не прави

                  Коментар


                  • Ох,чета,чета и не знам какво да правя.....

                    Да се махам ли от този фонд и да си търся друг или да оставам.......

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Аз не разбирам ного-ного от тия работи - ама ми е интересно - как точно Доверие и Алианц са "източени", инвестирайки в акциите на Каолин, които поскъпват почти двойно за последната година?

                      Доколкото разбирам тия от кафенето са задължили двете компании да продадат акциите си в Каолин март месец... оттогава тази акция поскъпва от около 3.5 на 4.1 кинта... т.е. очевидно е, че всъщност КФН е нанесла щети на осигуряващите се в двете компании !!!
                      Mите извинявай ама ти тъпак ли си?Да ти припомням ли какво писа преди време срещу НОИ и как възхваляваше частните фондове?Да припомням ли как не искаше да внасяш в НОИ щото мангалите цуцали.Сега ще цуцаш на олигарсите от чепа.И друг път като ти говорят по умни от теб не се дръж като келеш

                      Коментар


                      • Гръмне ли бомбата „Доверие”, ще стане революция

                        http://www.bnews.bg/article-83538

                        Коментар


                        • Справката, която в. "БАНКЕРЪ" се потруди да изготви от службата по вписванията на Англия и Уелс - т. нар. Companies House, показа, че към 21 май 2013-а по сметките на "Юнайтед Кепитъл" наистина има 14 паунда. Само че към 11 юли данните за дружеството са актуализирани и новата информация е, че общият акционерен капитал на фирмата е близо 9.8 млн. паунда, разпределен в три класа акции. Така данните от службата по вписванията потвърждават и твърденията на Дебора Стърман, че дружеството се управлява от нея и от австрийците Гюнтер Рор, Слободан Ристич и Хайнц Русвурм. Такава информация за една офшорна компания едва ли може да се открие свободно по интернет.

                          Тук обаче голямата интрига е съвсем друга. А именно

                          не стоят ли зад тези британски инвеститори

                          български капитали, напуснали някога родината и търсещи пътя обратно сега. ....

                          Кой е Румен Нанов

                          Кариерата на .....http://www.banker.bg/?Channel=3&Cate...Article=480979
                          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
                            КФН потвръди разкритията на БГНЕС за източване на ПОК "Доверие"

                            http://news.bgnes.com/view/1103728
                            Аз не разбирам ного-ного от тия работи - ама ми е интересно - как точно Доверие и Алианц са "източени", инвестирайки в акциите на Каолин, които поскъпват почти двойно за последната година?

                            Доколкото разбирам тия от кафенето са задължили двете компании да продадат акциите си в Каолин март месец... оттогава тази акция поскъпва от около 3.5 на 4.1 кинта... т.е. очевидно е, че всъщност КФН е нанесла щети на осигуряващите се в двете компании !!!
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              SeeNews: 20% от "Токуда банк" искат кандидатите за "Доверие"

                              Кой ли се е скрил зад United?
                              Преди имаше инфо, че ТИМ, КТБ и чичо Оги се интересуват от Токуда - дали е някой от тримата?
                              Който иска да се крие, това не е наш бизенс.
                              Колкото по-далеч от тези схеми, толкова по-добре.

                              Коментар


                              • SeeNews: 20% от "Токуда банк" искат кандидатите за "Доверие"

                                Кой ли се е скрил зад United?
                                Преди имаше инфо, че ТИМ, КТБ и чичо Оги се интересуват от Токуда - дали е някой от тримата?

                                Коментар

                                Working...
                                X