IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПФ Доверие как управляват парите ни

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
    Аз моята я изместих в Алианц, след това извадих специална справка то кафенето от която е видно, че другите са блъфирали. На Доверие е най-добрата доходност, освен това вече съдят Алианц за некоректни търговски практики. Тази регионална директорка с която съм във близки финансови взаимоотношения, нито е някаква красавица с която да изневеря на жена ми, нито е някаква дърта въртиопашка. Жената просто е възмутена от нелоялните търговски практики и прави всичко възможно да си върне клиентите. Има интересни бонуси и нови начини на доходност, които не са забранени със закон. циркът е пълен, става много интересно!
    Ако ми даде едно печено пиле и бутилка Мераклийско идвам веднага - ама като се замисля по-добре да ми заколи една овца

    Що се излагаш с тия простотии - какви бонуси ще даде - от своя джоб ли ще ги извади. И дружествата ги следя откакто са създадени - само виж справката в КФН за напуснали фонда.
    Не-заслужил инвеститор

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Пак нещо специално за милиционери Всички останали сме с 2 кредитни и 1 дебитна
      Аз обаче още не съм се замъкнал да си изместя партидата от Доверие
      Аз моята я изместих в Алианц, след това извадих специална справка то кафенето от която е видно, че другите са блъфирали. На Доверие е най-добрата доходност, освен това вече съдят Алианц за некоректни търговски практики. Тази регионална директорка с която съм във близки финансови взаимоотношения, нито е някаква красавица с която да изневеря на жена ми, нито е някаква дърта въртиопашка. Жената просто е възмутена от нелоялните търговски практики и прави всичко възможно да си върне клиентите. Има интересни бонуси и нови начини на доходност, които не са забранени със закон. циркът е пълен, става много интересно!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        Капаните са, че трябва да си извадиш две дебитни и една кредитна карта към този кредит.
        Пак нещо специално за милиционери Всички останали сме с 2 кредитни и 1 дебитна
        Аз обаче още не съм се замъкнал да си изместя партидата от Доверие

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Абе, кво стана с твоя кредит на 7 % бре? Що плюеш по Алианц? Нищо няма да ти дадат

          Отказах се от него и то не защото не съществува. Всеки полуидиот може да посети който и да е офис на Алианц и да каже, че е милиционер и иска да види как се формира кредита за милиционери с над илядо лефа плата на 6,83%.
          Така, че това е ясен факт вече и не е интересен. Капаните са, че трябва да си извадиш две дебитни и една кредитна карта към този кредит.
          Що се отнася за ПОК Доверие, действително оказвам неоценима услуга! Нека поне един така да ми се обади за ташак дори, да ползва услугите ми , някой който не го брига дали ще се пенсионира някога, за да види за какво иде реч.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
            Аз обичам предизвикателствата и въпреки заплахите на разни тимаджийски и алианцови апаши , реших да връщам доверие в ДОВЕрИЕ.
            Абе, кво стана с твоя кредит на 7 % бре? Що плюеш по Алианц? Нищо няма да ти дадат

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Абе, факт е, че са се издънили с доходността. Иначе голям майтап е предложението за намаляване на таксата
              Нищо не са се издънили, коректната справка от кафенето е за всички видове фондове подредени в таблица сравнени по доходност.
              Доверие беше номеро уно още от две илядната откакто ги следя допреди година две, когато почнаха ударите под кръста. Аз обичам предизвикателствата и въпреки заплахите на разни тимаджийски и алианцови апаши , реших да връщам доверие в ДОВЕрИЕ.

              Коментар


              • Абе, факт е, че са се издънили с доходността. Иначе голям майтап е предложението за намаляване на таксата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                  Личи си че много разбираш - а това че ще ми направят "бомба" на партидата цепи
                  Тебе може и да те цепи, ама реално хората си предлагат бонусите заради черния Пр от разни други калтаци. Който не е наясно да ми пише, още в петък отиваме при регионалния , който работи с мобилни нотариуси и всичко ще стане за минути. Знам, че на такива като теб с жълто около устата не им е интересно в кой профи фонд са, но след време ще се бият по главите с голяма горест...... Дали разбирам, СмЕШКО нали предлагам услугата!!!!!!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    Партидата Ви ще се взриви ако се върнете на място в стабилна компания, която не борави с други инструменти, освен пенсионно осигуряване. Има много допълнителни екстри за завърналите се.......Общо взето пишете на лични.
                    Личи си че много разбираш - а това че ще ми направят "бомба" на партидата цепи
                    Не-заслужил инвеститор

                    Коментар


                    • Тук мога да Ви уредя много добра доходност, ако подлъгани от разни клюки сте се разделили с Доверие. Преференции за завърналите се блудни синове. Такава програма имат Доверие в момента. Всичко е безплатно, пишете на лични, с регионален шеф на много високо ниво ще уговорим сделката. Не се шегувам!
                      Партидата Ви ще се взриви ако се върнете на място в стабилна компания, която не борави с други инструменти, освен пенсионно осигуряване. Има много допълнителни екстри за завърналите се.......Общо взето пишете на лични.

                      Коментар


                      • Коментар


                        • Говорете си колкото искате, той Хънтъра го каза:
                          Първоначално изпратено от Hunter of fools
                          Простичко казано - забравете за пенсии - няма такова животно вече

                          Коментар


                          • Принципа е че докато друг се грижи за нашите пари ние винаги ще сме ....
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              За разлика от Хъхрю, майка ми и баща ми са си скъсвали дирниците от работа и са наливали пари в държавата. Те своите пенсии са си ги платили, докато са работили. Защо аз да им ги плащам втори път? Държавата им е прибрала парите, държавата да си прави сметката. Ако спрат помощите на ромовете, всеки пенсионер ще получава по около 130 кинта месечно отгоре.УПФ не са измислица, защото ние от НОИ пенсия няма да видим, просто няма да има кой да я изработва.Много забавни картинки пускаш - к`ъв сега тоя кот?
                              Ние и от УПФ-то няма да видиме нищо. Въпросът е защо го плащаме? Защо не ни се даде възможност или да го дадеме на ДПФ или да си го инвестираме/спестяваме ние самите?
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Hunter of fools
                                изкилиферчен
                                сложно изработен, изкусурен; усукан, завъртян
                                Аха: имаш предвид, че аз пиша секси. Разбрах.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X