IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПФ Доверие как управляват парите ни

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Avalanche Разгледай мнение
    Прав си но избирайки на пазарен принцип едва ли някой би си вкарал парите във фонд който му взима 5% изначално върху инвестицията....
    +1
    по-точно НИКОЙ
    и след това годишни такси без оглед на печалба/загуба
    по-пазарно беше 20% върху печалбата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Парите по лични пенсионни сметки, ще са с всички възможни данъчни облекчения и ще могат да се ползват само при осигурителен случай!!!
      Просто вместо да ги вкарваме в Пенсионни фондове, ще ги хакаме по лични сметки при БЪЛГАРСКИ брокери!!!! Това ще е единствения начин, някой да ме накара да ползвам такъв
      И ако с парите от тези сметки си купим Меком, проблемът си е лично наш
      Това е една красива мечта, драги: ти сам знаеш, че над 90% от хората са инвестиционно неграмотни - те все още вярват, че бамковият депозит е най-великата финансова идея на света.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Наивников - така е. Но ако няма задължително УПФ, огромната част от хората няма да предприемат нищо за старите си години.
        Парите по лични пенсионни сметки, ще са с всички възможни данъчни облекчения и ще могат да се ползват само при осигурителен случай!!!
        Просто вместо да ги вкарваме в Пенсионни фондове, ще ги хакаме по лични сметки при БЪЛГАРСКИ брокери!!!! Това ще е единствения начин, някой да ме накара да ползвам такъв
        И ако с парите от тези сметки си купим Меком, проблемът си е лично наш

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Само дето таксите са на входът на парите, а доходността си я има за всяка следваща година.


          Наивников - така е. Но ако няма задължително УПФ, огромната част от хората няма да предприемат нищо за старите си години.
          Прав си но избирайки на пазарен принцип едва ли някой би си вкарал парите във фонд който му взима 5% изначално върху инвестицията....

          Коментар


          • Аз пари не вервам да има там вече останали, така че заглавието на темата не е актуално

            Коментар


            • Само дето таксите са на входът на парите, а доходността си я има за всяка следваща година.


              Наивников - така е. Но ако няма задължително УПФ, огромната част от хората няма да предприемат нищо за старите си години.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар




              • Таксите са им по-големи от доходността

                Коментар


                • Право на избор дали във пенсионен фонд или в индивидуална пенсионна сметка!!!! Както е в голяма част от земните кълбета. Това е ключът за бараката. И борсата ще тръгне, и ИП- тата ще имат хляб, и мозъчетата български ще се размърдат и много други екстри!!!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    Аз моята я изместих в Алианц, след това извадих специална справка то кафенето от която е видно, че другите са блъфирали. На Доверие е най-добрата доходност, освен това вече съдят Алианц за некоректни търговски практики. Тази регионална директорка с която съм във близки финансови взаимоотношения, нито е някаква красавица с която да изневеря на жена ми, нито е някаква дърта въртиопашка. Жената просто е възмутена от нелоялните търговски практики и прави всичко възможно да си върне клиентите. Има интересни бонуси и нови начини на доходност, които не са забранени със закон. циркът е пълен, става много интересно!


                    Какви са тия "нелоялни търговски практики" - Алианц или другите поковци ли продадоха Доверие на офшорка без офис и телефон? А да си чувал, че на Доверие им избяга и цялото ръководство? Или това, че човекът не може да си сменя фондът повече от веднъж на годината? Така лесно се връщат блудното синове !!!

                    Това, че имали най-високата доходност, тоже не е вярно.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Нови начини за изкарване на доход обаче на ПОК-овете или на осигурените лица
                      на ПОК много ясно
                      защо допускате, че някой мисли за нас от гледна точка за повишаване на доходите ни?????????????????

                      Коментар


                      • Нови начини за изкарване на доход обаче на ПОК-овете или на осигурените лица
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                          в Доверие са го измислили вече
                          обаче предполагам няма да е приятно да го прилагат на вас
                          Да , защото няма как да мине пред нас

                          Коментар


                          • в Доверие са го измислили вече
                            обаче предполагам няма да е приятно да го прилагат на вас

                            Коментар


                            • Направо ще е гениално ако са измислили нещо такова

                              Коментар


                              • нови начини на доходност, които не са забранени със закон
                                Те т'ва е интересно.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X