IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПФ Доверие как управляват парите ни

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
    Импе, не се пали. Мъдър си вярно, не поемаш много рискове. Ама тази думчка МОГЪЩ ??? Веднага следва въпроса - Кокло? И отговорът трябва да е цифра някаква.
    Могъщ: турих за благозвучие.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      За тия родени от 1960 насам ако нямат глава на раменете си няма на кой да циврят.
      Така е.

      Ама пак - нямат.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Абе и аз така, ама едни 100 и кусур кинта всеки месец отиват във Вечните финансови полета
        И при мен е так - подарък за алчните управляващи дружества, а някъде и за алчните им управители !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          И колцина ще си направят? Ненаправилите си - като станат дръти - какво?
          За тия родени от 1960 насам ако нямат глава на раменете си няма на кой да циврят.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Не съм.

            Аз съм мъдър и могъщ инвеститор, падащ си по секси акции, златце и сребърце и елмази.
            Импе, не се пали. Мъдър си вярно, не поемаш много рискове. Ама тази думчка МОГЪЩ ??? Веднага следва въпроса - Кокло? И отговорът трябва да е цифра някаква.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Винаги съм казвал, че разчитам единствено и само на "B.Graham Pension Fund".
              Абе и аз така, ама едни 100 и кусур кинта всеки месец отиват във Вечните финансови полета

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                УПФ-тата са напълно излишни поне в нашата действителност.Който иска частен фонд, винаги може да си направи вноска в ДПФ.
                И колцина ще си направят? Ненаправилите си - като станат дръти - какво?
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  Ти си наистина финансово неграмотен.Като ти чета глупостите.Или си мошеник тарикат работещ за финансово грамотни.
                  Не съм.

                  Аз съм мъдър и могъщ инвеститор, падащ си по секси акции, златце и сребърце и елмази.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    И аз - на имперският фонд.
                    Но финансово невежите хора по-добре да разчитат на УПФ, отколкото а НОИ.
                    УПФ-тата са напълно излишни поне в нашата действителност.Който иска частен фонд, винаги може да си направи вноска в ДПФ.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Аз - не финансово неграмотен.
                      Ти си наистина финансово неграмотен.Като ти чета глупостите.Или си мошеник тарикат работещ за финансово грамотни.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Поста ми беше ироничен и риторичен.Винаги съм казвал, че разчитам единствено и само на "B.Graham Pension Fund".
                        И аз - на имперският фонд.

                        Но финансово невежите хора по-добре да разчитат на УПФ, отколкото а НОИ.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                          на ПОК много ясно
                          защо допускате, че някой мисли за нас от гледна точка за повишаване на доходите ни?????????????????
                          Поста ми беше ироничен и риторичен.Винаги съм казвал, че разчитам единствено и само на "B.Graham Pension Fund".
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                            Финансово неграмотен си ти.А мафията казва банково неграмотни на такива като мен които не и дават парите си доброволно
                            Аз - не финансово неграмотен.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Това е една красива мечта, драги: ти сам знаеш, че над 90% от хората са инвестиционно неграмотни - те все още вярват, че бамковият депозит е най-великата финансова идея на света.
                              Финансово неграмотен си ти.А мафията казва банково неграмотни на такива като мен които не и дават парите си доброволно

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Avalanche Разгледай мнение


                                Таксите са им по-големи от доходността
                                О а за каква конкуренция става дума като им гледам таксите.Ама Фифи не са му поръчали да ги удари

                                Коментар

                                Working...
                                X