IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПФ Доверие как управляват парите ни

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На избраният и вече фалирал кандинат купувач за какво ли му е било да купува Доверие толкова скъпо?? За мен няма друго обяснение - с цел всевъзможни трансфери след това.
    А ВИГ къде бяха, че не се отказаха от тази схема??? Ами алчин за комисионни управляващи, без никаква ангажираност за осигурените във фонда, т.е. за настоящите си клиенти.
    Сега нека пишат и говорят глупости - то се видя кое как правят.
    Останалите ПФ не са изключение от това де........

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
      цената не е ли височка, че да се държиш още на хорото?
      Е като няма купувачи ще смъкнат цената.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Една догатка!
        Тук ако са се разсъхнали нещата с първия , дали няма да се подновят преговорите с втория класиран?
        цената не е ли височка, че да се държиш още на хорото?

        Коментар


        • Една догатка!
          Тук ако са се разсъхнали нещата с първия , дали няма да се подновят преговорите с втория класиран?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
            чудеса в какво????????? в своите ли?
            Фортис, преди си мислех, че инфо от кухнята е някаква глупост или световни или национални конспирации. Сега се убедих, че инфото от кухнята е най-скъпо.
            Така разбрах наскоро за Софарма, че не трябва да купувам акции там в близката една година, както и че трябва задължителното -допълнително и шлякано осигуряване да е само в ДОВЕРИЕ и има защо. Повече на лични......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
              Аз ще ти споделя моят огромен опит. Винаги съм бил към Доверие и има защо, вече са споменати основните предимства, но търговските обекти, достойни конкуренти на АмЕрИКАН ЕКСПрЕС и една личност която държи една трета от територията на бГ със осигуровки , на достолепна вързраст , но въпреки това секапилна до лудост жена, прави от ДОВЕрИЕ чУДЕСА В ИНВЕСТИцИИТЕ!
              дА ВИ ЗАЕбАЯ В ГлУПЯВИТЕ ЕИНВЕСЕТОрИы СлЕД КАТО НЕ рАЗбИрАТЕ ОТ ДОВЕрИЕ!!!!!!!
              чудеса в какво????????? в своите ли?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                Много се чудя от къде правите изводи, че Доверие са добър фонд /, а и останалите/? Това, че правят оферти в магазини няма никакво значение за осигурените в него.
                Не съм фен на тези куци схеми - както ги практикуваха до момента. Все още няма ПФ образец за подражание. За напред може и да има !!!
                Аз ще ти споделя моят огромен опит. Винаги съм бил към Доверие и има защо, вече са споменати основните предимства, но търговските обекти, достойни конкуренти на АмЕрИКАН ЕКСПрЕС и една личност която държи една трета от територията на бГ със осигуровки , на достолепна вързраст , но въпреки това секапилна до лудост жена, прави от ДОВЕрИЕ чУДЕСА В ИНВЕСТИцИИТЕ!
                дА ВИ ЗАЕбАЯ В ГлУПЯВИТЕ ЕИНВЕСЕТОрИы СлЕД КАТО НЕ рАЗбИрАТЕ ОТ ДОВЕрИЕ!!!!!!!

                Коментар


                • Много се чудя от къде правите изводи, че Доверие са добър фонд /, а и останалите/? Това, че правят оферти в магазини няма никакво значение за осигурените в него.
                  Не съм фен на тези куци схеми - както ги практикуваха до момента. Все още няма ПФ образец за подражание. За напред може и да има !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    Майтап бе Уили (Тони) Аз също имам жена и дете, затова и ти се вързах. Ти още отдавна ми подсказа , че имам имоти, ама те не са толкова ликвидни, а аз понеже съм паникьор, почнах да залагам на стари консервативни кранти, като депозити и злато, които по принцип не харесвам.
                    В същото време такива ракети на които вие сте се качили продължават да порят космоса, а аз си мисля, ако остана без работа колко месеци ще чакам да продам имот за да си върна живота.
                    Както и да е, Доверие наистина са голямата работа братле, интересно е, че си инвестирал в два вида фонд при тях, дай мнение какви са ти били мотивите. Лично мога да ти докарам по-добра доходност от техен инструмен, просто защото имам много близка голяма клечка там, не от собствен интерес. Ако се интересуваш , пиши на лични. Само големи пичове от които съм научил нещо като теб, Пиб, Импето, Батя , Стръвницата и други......мога да им окажа нужното внимание.....
                    Помислих че си се увътрил заради мен!
                    Поздрави и успех!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                      какво съм направил?
                      Извинявай ако има нещо - просто аз се грижа(на мен разчитат) за жена и дете и предпочитам да имам пари поне за 1 година под ръка.
                      Майтап бе Уили (Тони) Аз също имам жена и дете, затова и ти се вързах. Ти още отдавна ми подсказа , че имам имоти, ама те не са толкова ликвидни, а аз понеже съм паникьор, почнах да залагам на стари консервативни кранти, като депозити и злато, които по принцип не харесвам.
                      В същото време такива ракети на които вие сте се качили продължават да порят космоса, а аз си мисля, ако остана без работа колко месеци ще чакам да продам имот за да си върна живота.
                      Както и да е, Доверие наистина са голямата работа братле, интересно е, че си инвестирал в два вида фонд при тях, дай мнение какви са ти били мотивите. Лично мога да ти докарам по-добра доходност от техен инструмен, просто защото имам много близка голяма клечка там, не от собствен интерес. Ако се интересуваш , пиши на лични. Само големи пичове от които съм научил нещо като теб, Пиб, Импето, Батя , Стръвницата и други......мога да им окажа нужното внимание.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                        Доверие е най-добрият фонд! Страхотни оферти имат в търговски обекти и съм много доволен от тях. Плюс това, този е единствения фонд който се занимава само с тази специализирана осигурителна дейност.
                        Истински професионалисти! Поздравления за ДОВЕРИЕ! Може да ви се довери спокойно чиляк.
                        Аз още не съм ги сменил. От мързел

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          Ти да мълчиш! щото така ме изработи, че трябва да имам едногодишния си доход в депозит, че сега освен, че се хапя от мъка и great инвестор Импето ме критикува заради големия % депозити които съм затворил на 6,9% профит. И то на последен влак, дето не се знае дали ще стигне гарата.....

                          какво съм направил?
                          Извинявай ако има нещо - просто аз се грижа(на мен разчитат) за жена и дете и предпочитам да имам пари поне за 1 година под ръка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Да наистина Доверие са добър фонд!
                            Оставих си УПФ-то там! Доброволния го изтеглих и го вложих на БФБ!
                            Ти да мълчиш! щото така ме изработи, че трябва да имам едногодишния си доход в депозит, че сега освен, че се хапя от мъка и great инвестор Импето ме критикува заради големия % депозити които съм затворил на 6,9% профит. И то на последен влак, дето не се знае дали ще стигне гарата.....

                            Коментар


                            • Да наистина Доверие са добър фонд!
                              Оставих си УПФ-то там! Доброволния го изтеглих и го вложих на БФБ!

                              Коментар


                              • Доверие е най-добрият фонд! Страхотни оферти имат в търговски обекти и съм много доволен от тях. Плюс това, този е единствения фонд който се занимава само с тази специализирана осигурителна дейност.
                                Истински професионалисти! Поздравления за ДОВЕРИЕ! Може да ви се довери спокойно чиляк.

                                Коментар

                                Working...
                                X