IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Електро България АД (CEZE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • КЕВР получи правомощия да спре сделката с ЧЕЗ

    https://www.dunavmost.com/Bulgaria/V...delkata-s-chez

    Коментар


    • За мен новите правомощия на кевр са лоша новина по една основна причина - дават ноеи възможности за корупция! Сега, като се наложи Гинчето да плати на Бай Хой, Каракачан ефенди, Тататсимеоноглу и белото на Белото Златка и то не остана за търгово за миноритарите. Щото аз съм тук заради търговото, другото е малко пунта мара и пожелания
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Хайде аз да охладя ентусиазма (както казах, имам в разпределението, някога имах и тук за кратко):
        - поправката не се знае дали ще мине, гласуването е утре, ако не се лъжа - не че ще мине, но с герП никога не е ясно
        - Бай хой рече в интервю за дир.бг, че не очаква да има сделка - то ясно, че като ти каже БХ добър ден и гледаш къде е слънцето, но го отразяваме като интервю
        - дивидент - ще видим, дано да има
        - разследването срещу Разпределението още не е приключило (за лиценза), по спомени, поправи ме, ако греша
        - отчети и други добри новини - ха дано
        Поправката мина, какво означава това и аз не знам, вчера бяха против нея, сега били взели политическо решение за обратното, въпреки че според МЕ, КЕВР няма такива компетенции. Патриотите с поправка, ДПС против, направо си стана интересно и май ще излезе вярно предположението, че корпулентното момче има нещо общо. А Иван Иванов ще направи каквото му кажат, така че нема значение.
        Г-н Груев, все още се мотаят с лиценза на Чез електро АД, не за друго, а защото са олигофрени. Причината беше прихващането с НЕК, но делата отдавна приключиха, подписа се споразумение, провизии 32 М лева се реинтегрираха и след като всичко е приключило и няма предмет, тоя смешник тепирва щял да съставя комисия, която да излезе с решение. И на тия треторазредни чиновници днес им гласуваха неограничени трудови възнаграждения, нахраниха ги. Дали ще има сделка едва ли е най - важното, чакам хубави отчети и ако може дивидент и капиталова. Успех!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

          Обира се каквото може, всеки момент ще излязат хубави отчети, комисията приключва, поправката на некакви си патриоти не мина и предстои решение на КЗК, може би дивидент и други добри новини.
          Нищо подобно, поправката мина на второ четене преди два часа!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

            Обира се каквото може, всеки момент ще излязат хубави отчети, комисията приключва, поправката на некакви си патриоти не мина и предстои решение на КЗК, може би дивидент и други добри новини.
            Хайде аз да охладя ентусиазма (както казах, имам в разпределението, някога имах и тук за кратко):
            - поправката не се знае дали ще мине, гласуването е утре, ако не се лъжа - не че ще мине, но с герП никога не е ясно
            - Бай хой рече в интервю за дир.бг, че не очаква да има сделка - то ясно, че като ти каже БХ добър ден и гледаш къде е слънцето, но го отразяваме като интервю
            - дивидент - ще видим, дано да има
            - разследването срещу Разпределението още не е приключило (за лиценза), по спомени, поправи ме, ако греша
            - отчети и други добри новини - ха дано
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Тук някой си продаде акцията - признайте си кой е и защо Гледам има и бид за 50 бройки на 262 и при разпределението - дали има някакво инфо? Гледаме мача, имам разпределение и засега смятам да чакам търговото, пък ако падне, може и още да купя, като разкарам тъпата евана агро!
              Обира се каквото може, всеки момент ще излязат хубави отчети, комисията приключва, поправката на некакви си патриоти не мина и предстои решение на КЗК, може би дивидент и други добри новини.

              Коментар


              • Тук някой си продаде акцията - признайте си кой е и защо Гледам има и бид за 50 бройки на 262 и при разпределението - дали има някакво инфо? Гледаме мача, имам разпределение и засега смятам да чакам търговото, пък ако падне, може и още да купя, като разкарам тъпата евана агро!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • https://www.investor.bg/energetika/4...jestva-259917/
                  Хайде, време е за фън.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                    Гледам табличките на КЕВР и какво излиза, даже и да се приеме в пълен размер увеличението на цените, което е поискано от ЧЕЗ Електро АД, цената пак ще е по-ниска от тази на Енерго про продажби АД. Ама Комедия, Таско и Еленко малчат ли малчат . Мани бегай!
                    А иначе, след като стана ясно, че сделката/ако има такава/ ще се финализира след 01. 07. 2018 г., то чудим се аз, какво пречи на другарите чехи да се освободят от едни 40 М кеш и без това сигурно в дружеството вече има 140 М кеш. Така де, един вид да се зарадваме и малки и големи. Не е препоръка, а пророчество. Не ли.
                    Комисията за ЧЕЗ е удължила работата си до 10ти май, това няма ли да се отрази на датата на сделката ?

                    Коментар


                    • А дано..

                      Коментар


                      • Гледам табличките на КЕВР и какво излиза, даже и да се приеме в пълен размер увеличението на цените, което е поискано от ЧЕЗ Електро АД, цената пак ще е по-ниска от тази на Енерго про продажби АД. Ама Комедия, Таско и Еленко малчат ли малчат . Мани бегай!
                        А иначе, след като стана ясно, че сделката/ако има такава/ ще се финализира след 01. 07. 2018 г., то чудим се аз, какво пречи на другарите чехи да се освободят от едни 40 М кеш и без това сигурно в дружеството вече има 140 М кеш. Така де, един вид да се зарадваме и малки и големи. Не е препоръка, а пророчество. Не ли.

                        Коментар


                        • http://3e-news.net/българия/чез-елек...т-за_60299

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                            Дано да продължава, нали ти казах че имам, просто ти се чудя с тези P/E 2, P/E 3, P/E 6.5!
                            След като имаш, наздраве с някоя друга Стела след шест часа, примерно. Така де, малкият петък.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

                              Хахи хихи, некой си купи, кученцата си лаят, кервана си върви.
                              Дано да продължава, нали ти казах че имам, просто ти се чудя с тези P/E 2, P/E 3, P/E 6.5!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                                10 млн. евро над 60 млн. кеш в компанията, за 67 % дял! хахаха!
                                Хахи хихи, некой си купи, кученцата си лаят, кервана си върви.

                                Коментар

                                Working...
                                X