IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Електро България АД (CEZE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Сила трябва, сила....
    Не искам да смесвам реалността с мечтите, но ако бяха на загуба нямаше как да стане. С тези темпове до края на годината печалбата като нищо ще мине 15 000 000, 3000 лева на акция. Едни 800 - 1000 дивидент, дали пък няма да ме възрадват невиртуално. А и сила ще се намери, пък и това не е Енерго про продажби.
    Last edited by balarev; 29.07.2016, 17:20.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
      За момента да, но тази печалба увеличава шансовете следващата година чехчетата да послушат какво им пее "Съгласие"
      Сила трябва, сила....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Виртуален, нали....?
        За момента да, но тази печалба увеличава шансовете следващата година чехчетата да послушат какво им пее "Съгласие"

        Коментар


        • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
          От - 741 000 лева на + 7 409 000 лева. Баси кефа!:)
          Виртуален, нали....?

          Коментар


          • От - 741 000 лева на + 7 409 000 лева. Баси кефа!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
              Да Ви е честита. Запазете я, излъскайте я и догодина ще станат две.
              Не го ща това. Халал да е на купилите

              Коментар


              • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
                тупна като ябълка
                Да Ви е честита. Запазете я, излъскайте я и догодина ще станат две.

                Коментар


                • тупна като ябълка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                    ако една акция спадне с 10% и ти свали портфейла с пет процента, това означава, че тази акция ти заема 50% от портфейла.
                    Напълно сте прав. Ако мазните чехчета бяха гласували дивидента от 500 лева на акция щеше да заеме още по-голям процент, ама греда. Пак добре, че другите акционери се размърдаха и при добрата печалба, която се очертава за тази година, ще хвърлям боб за дивидент през 2017 г., тъй като ако пак има пренебрежителен отказ няма да е добре за никой. А ако идеята е, че съм с една, не съм, повечко са.
                    Last edited by balarev; 24.06.2016, 14:32.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                      Искам да помоля учтиво, този който се "панира" и си продаде едната акция на безценица, дугата седмица да си я купи обратно на политически коректна цена, че ми изкара портфейла на - 5%. Благодаря!
                      ако една акция спадне с 10% и ти свали портфейла с пет процента, това означава, че тази акция ти заема 50% от портфейла.

                      Коментар


                      • Искам да помоля учтиво, този който се "панира" и си продаде едната акция на безценица, дугата седмица да си я купи обратно на политически коректна цена, че ми изкара портфейла на - 5%. Благодаря!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Тия мажовци, чехите, се оказаха големи гниди...
                          Убаво пишеше Прецаканото да не се захващам с тях...Във второ дружество ме прецакват.....( другото не е електро...)

                          Ще трябва да им се спретне едно неизпълнение на приватизационен договор и да им вземат дружествата.....( щом преебаха тимаджиите, вече им се взема мярката..)
                          Тая с прив . договор няма да стане . Те си научиха урока преди няколко години и си снасят дивиденти някъде другаде . Добре че се набутах с малко . Иначе са големи големи мръсници . Имам един договор с тях и ми държат 14000 лв гаранция от една година и половина . Но изпълнените обекти за нула лв.

                          Коментар


                          • Тия заинтерисовани фондове трябва да надигнат глас че така се ощетяват БГ пенсионерите и печалбите се изнасят за чешките пенсионери . един два такива репортажа и ще се вдигне шум.

                            Коментар


                            • [QUOTE=dex;1060000914]Тук Съгласие са предложили по 500

                              Това са само 2.5 мил. А кеша в дружеството е над 30, ако не се лъжа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                                Тук Съгласие са предложили по 500 лв. на акция, но пак е отхвърлено от мажо

                                http://x3news.com/download/?id=320820
                                Тия мажовци, чехите, се оказаха големи гниди...
                                Убаво пишеше Прецаканото да не се захващам с тях...Във второ дружество ме прецакват.....( другото не е електро...)

                                Ще трябва да им се спретне едно неизпълнение на приватизационен договор и да им вземат дружествата.....( щом преебаха тимаджиите, вече им се взема мярката..)

                                Коментар

                                Working...
                                X