IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Електро България АД (CEZE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
    Търпение трябва тук и ще си дойде на мястото един ден.
    Ще си позволя да се самоцитирам!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от wild at heart Разгледай мнение

      търпението се възнаграждава! най-тежката ми позиция с много голям обем! Ако има офлайн мероприятие на форума обещавам да почерпя всички по 1!
      Браво !!! За Разпределение няма инфо, но ако разпределят дивидент по същия начин не съм голям оптимист.
      Last edited by Innocent; 08.04.2021, 21:15.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
        търпението се възнаграждава! най-тежката ми позиция с много голям обем! Ако има офлайн мероприятие на форума обещавам да почерпя всички по 1!

        Коментар


        • https://www.investor.bg/novini-i-ana...lektro-325590/

          Коментар


          • 168 милиона кеш и краткосрочни вземания, покриващи почти изцяло задълженията - тук няма да е трудно да се сметне ликвидационна стойност, ако се наложи при търговото. 16 милиона нетна печалба - над 3.000 на акция и то без почти никакви ДМА, лесно събираеми вземания / с дръпване на шалтера / и без необходимост да се реинвестира - е това ако не е златна кокошка ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
              Ебати кефа!
              Ураааа!!!

              Коментар


              • Ебати кефа!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

                  Добре дошъл. За евророма не мисли, има Някой с много акции/10 %/, който докато си пази интересите, мисля че пази и нашите.
                  Проблемът е че този с 10% е приятел с купувача и не се знае кой какво ще пази и кой как ще се отблагодарява

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Оп, а дано и честито - ма вече три пъти го отигваме това с влака и той все е с парата в свирката, дано сега да не е така и покупките да не са някой ей-така, за спорта, а наистина да има нещо! Прехвърлих се от разпределението тук, защото смятам, че ръстът ще е по-голям, но ако пак се появи някой с 40-50 акции и убие всичко, както в деня на пускането на сделката от кзк, ще е "весело"
                    П.С. И а вярата ми в новия собственик от евророма ли беше, евродруго ли беше, е по-ниска и от тази в Гинка. Убеден съм, че ще направи някоя шмекерия
                    Добре дошъл. За евророма не мисли, има Някой с много акции/10 %/, който докато си пази интересите, мисля че пази и нашите.

                    Коментар


                    • Оп, а дано и честито - ма вече три пъти го отигваме това с влака и той все е с парата в свирката, дано сега да не е така и покупките да не са някой ей-така, за спорта, а наистина да има нещо! Прехвърлих се от разпределението тук, защото смятам, че ръстът ще е по-голям, но ако пак се появи някой с 40-50 акции и убие всичко, както в деня на пускането на сделката от кзк, ще е "весело"
                      П.С. И а вярата ми в новия собственик от евророма ли беше, евродруго ли беше, е по-ниска и от тази в Гинка. Убеден съм, че ще направи някоя шмекерия
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Търпение трябва тук и ще си дойде на мястото един ден.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                          Прекрасно! Хайде по две и нещата ще си дойдат на място.

                          Както се пише - не е препоръка. Имам.
                          Тръгна влака. Но това е само началото според мен. Имам, но не бих се разделил с нито една от акциите си преди 35.000

                          Коментар


                          • Прекрасно! Хайде по две и нещата ще си дойдат на място.

                            Както се пише - не е препоръка. Имам.

                            Коментар


                            • Имам много спомени за много глупости от тези, които ни управляват пенсиите, интересно сега кой е умния.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от wild at heart Разгледай мнение

                                Изглежда, че NN няма намерение да чака търгово и има намерение всичко да продаде на текущите цени. Като гледам как постоянно се появяват бройки на 20.600 на аска...
                                Бързат много, сигурно за да си купуват с парите 10-годишни немски книжа на съвсем сигурните /-0.63%/ на година. Когато са сигурни нещата е по-спокойно ...

                                Коментар

                                Working...
                                X