IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Както вече казах, КЗК ке падне в лето Господне 2018. Гинка ке е. Хау, както би казал вожда Винету
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lipsata Разгледай мнение
      КЗК пак мисли по сделката за ЧЕЗ

      Дeceт дни cлeд peшeниeтo нa Bъpxoвния aдминиcтpaтивeн cъд (BAC), Koмиcиятa зa зaщитa нa ĸoнĸypeнциятa (KЗK) зaпoчнa нoвo paзглeждaнe нa cдeлĸaтa зa пpидoбивaнeтo нa бългapcĸитe aĸтиви нa чeшĸoтo дpyжecтвo ЧEЗ oт cтpaнa нa бългapcĸaтa "Инepĸoм".

      https://money.bg/deals/kzk-pak-misli...a-za-chez.html

      Коментар


      • http://reg.cpc.bg/Dossier.aspx?DossID=300053500
        lipsata

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kaputov Разгледай мнение
          560 акции на 210 лв. ..едва ли физ. лице има толкова.. някой фонд ще да е продавачът.
          Що да няма - 100к лева са това от ИПО-то. Или е Каролецът, или е Бенчмарка, а кой стои зад платформата - идея си нямам, но тъпо и упорито излиза, щото cash is king
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар



          • 560 акции на 210 лв. ..едва ли физ. лице има толкова.. някой фонд ще да е продавачът.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
              Извинявам се че пиша тук, но понеже стана на въпрос за кеша, нямаше ли една тема "къде да набутам кеша"? Изглежда ще става актуална пак, но не мога да я намеря...
              Влачи - https://forum.investor.bg/forum/%D0%...5%D1%88-%D0%B0
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Извинявам се че пиша тук, но понеже стана на въпрос за кеша, нямаше ли една тема "къде да набутам кеша"? Изглежда ще става актуална пак, но не мога да я намеря...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Aбе това с цар кеш винаги ми е било много весело, особено след като два пъти видях да горят спестяванията на родителите ми, а ние, юноши бледи през онези години, но с напредничаво мислене, тип чейнчаджия на Магура, имахме повече пари от родителите си през февруари 1997, щото бяхме обърнали някое левче в долари - със 100 долара бях звезда в Албена през 1996 - егато времената бяха
                  ...
                  Съвсем в рамките на нормалното, как да не ти е весело - тогава нямаше борси, току се беше появил някакъв си "капитализъм", А и малко хора "играха" на "своя глава" в приватизацията, (подариха си книжките на баневци, бедовци т.н.). Кой да ни обясни файдата от цар кеш ама нали сме ученолюбиви - схванахме му еквилибристиките. ))). Както казал Костолани - важи за най-малкия член на семейството )))) за най-заможжния - не важи

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    Груец, тя и твоята здоия без тръпка не същата "зодия" сякаш, но ако ще правиш децата богати, дръж си още дисциплината)). (понеже беше споменал, че за децата си позволяваш и на дългосрочно). Виждаш каква е ситуацията в момента навсякъде - нещо като "цар кеш" колкото и неприятно да звучи. Седим мирно и гледаме мача, макар, че терена празен )))
                    Aбе това с цар кеш винаги ми е било много весело, особено след като два пъти видях да горят спестяванията на родителите ми, а ние, юноши бледи през онези години, но с напредничаво мислене, тип чейнчаджия на Магура, имахме повече пари от родителите си през февруари 1997, щото бяхме обърнали някое левче в долари - със 100 долара бях звезда в Албена през 1996 - егато времената бяха
                    Та децата си имат всичко - купено им е злато, имоти имат и в София, и в големи градове, и по села, и някоя земица и горица си имат, пък и някое евро и долар е спастрено, а в най-краен случай си имат чичо у хамериката и леля у францията, така че дори и тези пари тук да изгорят (което е абсолютно невъзможно, затова и са покупките ми тук - обяснявал съм милион пъти защо), все ще са на кяр. Затова съм смел и уверен - няма какво толкова да стане, освен да продължа да си усреднявам
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Никаква капитулация, тук хоризнтът наистина е дълъг и нямам бърза работа, колкото и клиширано да звучи това. Определено очаквах по-бърза и бепроблемна сделка, но това си е изцяло мой проблем. Ако не беше желанието ми спазване на финансова дисциплина, досега да съм утроил инвестцията си тук, но все още се удържам, пък да видим.
                      Груец, тя и твоята здоия без тръпка не същата "зодия" сякаш, но ако ще правиш децата богати, дръж си още дисциплината)). (понеже беше споменал, че за децата си позволяваш и на дългосрочно). Виждаш каква е ситуацията в момента навсякъде - нещо като "цар кеш" колкото и неприятно да звучи. Седим мирно и гледаме мача, макар, че терена празен )))

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                        "
                        Май всички станахме дългосрочни тук!
                        май-май ... с една дума - "баш"
                        не е препоръка, шегувам се ))

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                          "осредняване на инвестицията за децата" звучи като капитулация?
                          Май всички станахме дългосрочни тук!
                          Никаква капитулация, тук хоризнтът наистина е дълъг и нямам бърза работа, колкото и клиширано да звучи това. Определено очаквах по-бърза и бепроблемна сделка, но това си е изцяло мой проблем. Ако не беше желанието ми спазване на финансова дисциплина, досега да съм утроил инвестцията си тук, но все още се удържам, пък да видим.
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Голяма игра тук - човекО явно е решил да го ликвидира този портОфейл, така че си продава на макс. Нека, няма лошо - ако може само да задържи и през януари, че да позакупя още някоя бройка за осредняване на инвестицията за децата. Продължаваме напреТ
                            "осредняване на инвестицията за децата" звучи като капитулация?
                            Май всички станахме дългосрочни тук!

                            Коментар


                            • Голяма игра тук - човекО явно е решил да го ликвидира този портОфейл, така че си продава на макс. Нека, няма лошо - ако може само да задържи и през януари, че да позакупя още някоя бройка за осредняване на инвестицията за децата. Продължаваме напреТ
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • http://bnr.bg/post/101054314/indiisk...aktivi-na-chez

                                Индийската компания "Индия пауър" потвърди пред "Хоризонт", че работи по сделката за българските активи на ЧЕЗ. Компанията е вторият класиран кандидат след "Инерком", но след като в края на миналия месец, от българската компания не успяха да осигурят финансиране, от централата в Прага потвърдиха, че започват преговори с втория класиран кандидат. В позицията си до "Хоризонт" от индийската компания казват, че по стратегически причини няма да коментират още каквото и да било развитие по сделката, но се надяват скоро да има какво да кажат.
                                lipsata

                                Коментар

                                Working...
                                X