IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

    Според мен фактът, че прекратиха на практика предсрочно процедурата с Гинка, би трябвало да значи, че Еврохолд са предложили близка или дори по-добра оферта с бързи срокове. В противен случай, биха изчакали съда и тогава да взимат решение. Това разцира се обаче си е мое мнение и то най-вероятно пожелателно, тъй като имам малко бройки тук.
    Преди година още споделих, че нивото на което ще чакам е 200 (на лична поща споделеното с близки може да го потвърдят) Сега повече не купувам. Холдът за мен е доста по- зле и от Гинчето., до такава степен., че мисля вече да се откача от енергото завинаги Не е препоръка
    Last edited by precakanoto; 16.04.2019, 19:12.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Остана само еврохолда
      Според мен фактът, че прекратиха на практика предсрочно процедурата с Гинка, би трябвало да значи, че Еврохолд са предложили близка или дори по-добра оферта с бързи срокове. В противен случай, биха изчакали съда и тогава да взимат решение. Това разцира се обаче си е мое мнение и то най-вероятно пожелателно, тъй като имам малко бройки тук.
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Остана само еврохолда
        Това положително ли е или отрицателно според теб?
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Остана само еврохолда
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Чакаме от инвестора да напишат нещо по въпроса, макар че за тях най-голямата сделка за годината едва ли представлява интерес
            П.С. Имах странното чувство вчера, че ще имаме някаква новина. Отказът от сделка с Гинка ясно доказва, че това е било солова акция, несъобразена с БХ и определено нямаща нищо общо с Шиши. Дали е за добро, ще видим, поне еврохолд са специалисти по изкуственото надуване на цени в последните години
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Бях казал преди ,че Гинка няма да е купувача
              Писах и че на пролет ще се появи купувач
              Едва ли ще бъде холда .....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                ЧЕЗ окончателно отряза "Инерком" и Гинка Върбакова

                Прочети още : https://www.actualno.com/business/ch...ws_739154.html
                © Actualno.com
                Някой от журналистите да попита кога отварят офертите кога трябва да бъде взето окончателното решение за продажбата на чез!
                с появата на еврохолд мисля че на всички беше ясно че Гинка отпада!

                Коментар


                • ЧЕЗ окончателно отряза "Инерком" и Гинка Върбакова

                  Прочети още : https://www.actualno.com/business/ch...ws_739154.html
                  © Actualno.com

                  Коментар


                  • "Еврохолд" е подала обвързваща оферта за ЧЕЗ

                    https://www.dnevnik.bg/biznes/2019/0...home_mainStory

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      не е невъзможно - гледаме мача все пак. Странно раздвижване почти буквално от нищото - тази акция си беше убита на 200 кинта и затапена мощно там, сега отскочи за 2 дни с едни 20%. Ма борса, какво да я правиш. Продължавам да смятам цената за много добра за влизане, обаче всеки сам си решава - що ти е да вземеш едни 35-40% отгоре на сегашната при търгово . Не е препоръкЪ, все пак засега обемите са слабички
                      Най ниската цена от предишният търг когато Гинка спечели е била 320лв и се е класирала на пето място!
                      тъй че умната!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                        добре се развива ситуацията! някой да изсипи пак до 200 лв ?
                        не е невъзможно - гледаме мача все пак. Странно раздвижване почти буквално от нищото - тази акция си беше убита на 200 кинта и затапена мощно там, сега отскочи за 2 дни с едни 20%. Ма борса, какво да я правиш. Продължавам да смятам цената за много добра за влизане, обаче всеки сам си решава - що ти е да вземеш едни 35-40% отгоре на сегашната при търгово . Не е препоръкЪ, все пак засега обемите са слабички
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          като ти позеленее аватара може и борсата да последва примера ти ........... А ДОТОГАВА ще смяташ по форума кой колко % е можел да спечели от ЧЕЗ и другите
                          Надявам се да има обръщане на тренда, а аватара го смених, тъй като за тази година засега съм на + и вярвам, че ще остана така до края на годината, за разлика от миналата. Не гледам в чуждата паничка, а просто споделям мнение точно в тази тема / не в Еврохолод, Доверие и т.н./, защото вярвам, че можеха /а и все още има възможност/ да се изкарат едни 20% с относително нисък риск на неограничена сума за под 1 година. Това за мен са огромни %!
                          Не съм сигурен и не съм казвал, че няма да видим цена от 200 лева - все пак няма как да отговарям за действията на непознати хора. Само казвам, че би било много нелогично ако това стане.
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • добре се развива ситуацията! някой да изсипи пак до 200 лв ?

                            Коментар


                            • забравих да те похваля, че имаш някакъв напредък ........ сменил си "червените -15%" с някакъв нов цвят ли?




                              като ти позеленее аватара може и борсата да последва примера ти ........... А ДОТОГАВА ще смяташ по форума кой колко % е можел да спечели от ЧЕЗ и другите
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                                Много добре ме разбираш, но отново изкривяваш фактите и котката по гръб не пада. Да стискаш кеш дълго време не е доходонстно, а и не е задължително като си продал Хима /прословутите ти успешни сделки/ да купиш отново Хим. Можеше да купиш ЧЕЗ да кажем на 197 ли беше, имаше бая предлагане. Или и това не е било разумно ?

                                Успех
                                да се купи ЧЕЗ на 197 и какво? ........... щях да съм напред с 5% ........ и? .......... голям успех щеше да е очите на слепците

                                що не предложи постфактум да съм купил еврохолд или доверие по нова година ......... направо щеше да ме затапиш

                                и защо реши, че стискам кеша ......... може някоя врътка да правя извън борсата например

                                от мен да знаеш, че понякога да стискаш кеша е по-доходоносно отколкото да си в акции за 5% дивидент или за 5% капиталова доходност за няколко месеца при положение, че ЧЕЗ е на червено с 20% за последната една година

                                виждам, че и ти си сигурен, че ЧЕЗ няма да го видиш на 200 лв. в скоро време ....... да видим...
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X