IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Прочетете т.15 от протокола от ОСА,там е обяснено че дивидента и сплита няма да са едновременно .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
      Има ли фиксирана дата, която се взема в предвид? Защото по закон си е 14-те дни след ОСА
      Не фиксирана дата не съм видял още .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
        Според протокола от ОСА за да няма двусмилени тълкования сплита ще се осъществи след раздаването на дивидента .
        Има ли фиксирана дата, която се взема в предвид? Защото по закон си е 14-те дни след ОСА

        Коментар


        • http://profit.bg/news/Iskate-li-divi...id-124700.html

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Тъпо че БФБ не е обявила ясно от коя дата акциите се търгуват и без право на нови от сплита!
            Някой ще е преебан накрая, ама да видим кой
            Според протокола от ОСА за да няма двусмилени тълкования сплита ще се осъществи след раздаването на дивидента .

            Коментар


            • Тъпо че БФБ не е обявила ясно от коя дата акциите се търгуват и без право на нови от сплита!
              Някой ще е преебан накрая, ама да видим кой

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gunnar Разгледай мнение
                Според мен купуващите на тези цени правят голяма грешка.
                Според мен няма грешка и си мисля че трябва да видим 1500

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                  Абе, тук има ли сплит или няма!?
                  Според мен купуващите на тези цени правят голяма грешка.

                  Коментар


                  • 1350 това много скъпо .да не произвеждат космически кораби.ай шиии балонерите

                    Коментар


                    • Абе, тук има ли сплит или няма!?

                      Коментар


                      • Така като гледам съвсем скоро и аз ще получа нещо обратно от ЕРП.. Боже, и това доживях

                        Коментар


                        • Тема за размисъл за нашите политици:
                          CEZ Group получи 100 млн. евро обезщетение от Албания

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                            "• лица с право на дивидент: лицата, вписани в Книгата на акционерите на Дружеството като такива на 26.06.2014 г. "
                            Могат да се купят или продадат с дивидент 2 работни дни преди посочената дата, но това съм уверен ,че добре го знаеш.
                            Поздрави.
                            Благодаря, поздрави обратно. Също забележката е правилна. Я искам да съм собственик на 24ти, я искам вече да не съм..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                              И сплит и дивидент и всичко. А бе трябва да сме много доволни че имаме такава компания на борсата.
                              Доволен съм и аз от книгите. Неразпределени печалби двойно повече от цената на всички акции. Най-подцененото както се казва. Вероятно е така заради неяснотите които дкевр генерира, но те така или иначе от доста време се трупат във времето а и комунягите не могат да отлагат решението дълго - вероятно още след изборите ще се изяснят там нещата, тъкмо като видим новите сплитнати акции по сметките.
                              Не е препоръка. имам и "хартии"-ки и никак не мисля да ги продавам преди сплита. Очаквам да има и други сплитове занапред (като увеличения на капитала със собствени средства)
                              Last edited by padre Bonaventura; 16.06.2014, 11:41.

                              Коментар


                              • [QUOTE=BSEtrader;1059644621]И сплит и дивидент и всичко. А бе трябва да сме много доволни че имаме такава компания на борсата.

                                Браво на " Доверие" , не съм очаквал, че ще си проведат политиката така практично и краткосрочно !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X