IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Поздравления и от мен както към КФН, така и към всички които бяхме активни и подадохме аргументирани и навремнни жалби. Вероятно ще почакаме повечко докато си получим парите, но има добър шанс за по-справедлива цена вече според мен. Дали имат пари за повишение на цената е добър въпрос, но аз не съм убеден, че всички миноритарни акционери ще приемат и евентуално подобрено предложение, особено при Чез електро. Те разбира се трябва да осигурят пари за 100% приемане, но може и да им се размине част от плащането.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

      Поздравления към КФН. Не се сещам да съм виждал преди толкова много и смислени коментари
      Аз все още съм песимист, за разлика от при Гинка, когато бях оптимист. Асан, както и сам го каза, най-вероятно няма пари за търгово над тези цени и те тогава става весело
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
        Решения от заседание на КФН на 30.08.2021 г.

        30/08/2021

        На заседанието си на 30.08.2021 г. КФН реши:

        1. Издава временна забрана за публикуване на търгово предложение от „Ийстърн Юръпиън Електрик Къмпани” Б.В., Кралство Нидерландия за закупуване чрез ИП „Евро-Финанс“ АД, гр. София, на 636 240 броя акции (33%) от капитала на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД, гр. София, от останалите акционери на дружеството.

        2. Издава временна забрана за публикуване на търгово предложение от „Ийстърн Юръпиън Електрик Къмпани” Б.В., Кралство Нидерландия за закупуване чрез ИП „Евро-Финанс“ АД, гр. София, на 1 650 броя акции (33%) от капитала на „ЧЕЗ Електро България“ АД, гр. София, от останалите акционери на дружеството.

        Избързал си ...
        Поздравления към КФН. Не се сещам да съм виждал преди толкова много и смислени коментари

        Коментар


        • Решения от заседание на КФН на 30.08.2021 г.

          30/08/2021

          На заседанието си на 30.08.2021 г. КФН реши:

          1. Издава временна забрана за публикуване на търгово предложение от „Ийстърн Юръпиън Електрик Къмпани” Б.В., Кралство Нидерландия за закупуване чрез ИП „Евро-Финанс“ АД, гр. София, на 636 240 броя акции (33%) от капитала на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД, гр. София, от останалите акционери на дружеството.

          2. Издава временна забрана за публикуване на търгово предложение от „Ийстърн Юръпиън Електрик Къмпани” Б.В., Кралство Нидерландия за закупуване чрез ИП „Евро-Финанс“ АД, гр. София, на 1 650 броя акции (33%) от капитала на „ЧЕЗ Електро България“ АД, гр. София, от останалите акционери на дружеството.

          Избързал си ...

          Коментар


          • Шокче, това е сделката с най-голям
            дисконт, след търговото на трейс де, ма то беше доброволно. А и бизнесът е ясен, видим и т.н. За мен е удивително как изобщо чехите го дадоха за такава смешна сума и то на този ъъъъъ, айде да не слагам определения, че ще ме изтрият, от евро нешо си. Аз лично не очаквам нищо позитивно от КФН тук. А за причините може да се напише ферман. Все тая, аз си взех печалбата тук с врътките, а и от електро захлебих, оставих и две акции там, но цената е безумна, просто безимна, но пък напълно очаквана с тоя асан!

            ти гледай недоверие и чичикака, че той си е втори асан, само дето си има адепти на повикване. А там 1 Милка спекулантски акции висят като дамоклиев меч на 5 кинта, отделно и другите, но да не ви мисля, вие си знаете
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • https://www.fsc.bg/bg/novini/resheni...-g--10528.html
              lipsata

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение
                ако го пуснат ) тва нагодено търгово ) ще трябва да се прави протест пред КФН !!
                Както е тръгнало - ще е добре ако изобщо стане сделка тази година.
                Жалко, че хората си затвориха парите тука и видимост никаква
                Не е препоръка

                Коментар


                • ако го пуснат ) тва нагодено търгово ) ще трябва да се прави протест пред КФН !!
                  Умереният риск винаги печели ! ))))))

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
                    Тук срокът за становище от КФН по търговото изтече ли ?
                    днес изтича

                    Коментар


                    • Тук срокът за становище от КФН по търговото изтече ли ?

                      Коментар


                      • Някой от колегите които пуснаха жалбата към КФН за търговото предложение получил ли е отговор ?

                        Коментар


                        • Ако приемем, че имаме нормален пазар - гледайки как спихва на холд-а цената - къде 10%, можеш да предположиш поне толкова да се вдигне тук.
                          Ама.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от wild at heart Разгледай мнение

                            ако до 20 работни дни не издаде временна забрана, се счита че е налице мълчаливо съгласие
                            Тези 20 дни изтичат в понеделник, май. Някой получил ли е обратна връзка от КФН на жалбите?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

                              Ако говориш за пенсионните фондове, те държат почти 29% в ЧЕЗ Разпределение
                              Да, за тях говоря. Иначе си прав, сега им погледнах портфейлите към 29% са.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от iaz Разгледай мнение
                                Здравейте колеги,
                                дочух, че май фондовете са подали жалба. Някой имали повече информация и дали може да го потвърди. Ако е така евалата и дано да има резултат. Ако не се лъжа те държат над 20% от компанията, което си е доста.
                                Ако говориш за пенсионните фондове, те държат почти 29% в ЧЕЗ Разпределение

                                Коментар

                                Working...
                                X