IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
    Както министърът каза за тези сделки със свързани лица са използвали вратичка в закона. Това е проблем на законодателството, а не на фирмите, които използват вратичките. Глобите са за нарушения на договорите и закона, а не са по желание на държавата
    А дойдохме си на думата.Я да вземеш да прочетеш какво съм писал преди четири години.Война с престъпниците не се води по би ти ви а в парламента.Нашия човек нали обясняваше колко лесно е да си министър председател натискаш едни копчета и съответния министър идва.Ако не вървят нещата сменяш го а ти риташ с бистришките тигри.Нали точно тея овци дето днес протестират ни го натресоха тоя селски тарикат и некадърник.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Няма да им позволят да национализират от ЕС, но ако все пак изкупят дяловете форма за държавна собственост то за това си има закони..Така прехваленото изгонване от Албания ще донесе много пари о0бещетение на ЧЕЗ..Вината е на правителството за неефективния контрол и рязкото повишение на цените..Пълен провал за управлението на ГЕРБ..
      За една седмица доверието в ГЕРБ наистина рухна.
      Veni, Vidi, Vici

      Коментар


      • Няма да им позволят да национализират от ЕС, но ако все пак изкупят дяловете форма за държавна собственост то за това си има закони..Така прехваленото изгонване от Албания ще донесе много пари о0бещетение на ЧЕЗ..Вината е на правителството за неефективния контрол и рязкото повишение на цените..Пълен провал за управлението на ГЕРБ..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
          Не ти трябва национализация а строг контрол и жестоки глоби.Примерно изнесли 35милиона за консултантски услуги нацепваш им 50 милиона глоба ей така докато сами се махнат
          Както министърът каза за тези сделки със свързани лица са използвали вратичка в закона. Това е проблем на законодателството, а не на фирмите, които използват вратичките. Глобите са за нарушения на договорите и закона, а не са по желание на държавата
          Veni, Vidi, Vici

          Коментар


          • не е и това, просто си плащат
            на вс правителства , а кой си
            голи кокито дет снася златни яйца
            Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Няма да се стигне до национализация, но не защото ЧЕЗ имат "армия от адвокати и то добри ..." а защото при нас няма политическа воля за това.Нито на това правителство нито на следващото/предишното/, защото за такава стъпка се изисква огромен кураж.

            Коментар


            • Боко и герберите умориха и бизнеса и народа....така, че без значение развитието на този казус Управлението на Борисов е към своя край.

              Толкова лобизъм и популизъм на едно място не съм виждал по времето на нито едно правителство:
              Закона с дървесината
              Забраната за производство на гилзи
              Натискът върху г-н Донев и Софарма
              Сега Ерп-тата.

              А за борсата резултатите са ясни .... Възстановяването е на кота 0
              Никой успешен бизнес не иска да привлича внимание върху себе си вече, за да не го порежат партийните членове ...
              Veni, Vidi, Vici

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
                ..нацепваш им 50 милиона глоба ей така докато сами се махнат
                В Индия се разчуло, че въведена по документи в експлоатация магистрала въобще не е строена!

                Изпратили комисия, тя се върнала и потвърдила, че магистралата си е на място.
                Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Няма да се стигне до национализация, но не защото ЧЕЗ имат "армия от адвокати и то добри ..." а защото при нас няма политическа воля за това.Нито на това правителство нито на следващото/предишното/, защото за такава стъпка се изисква огромен кураж.
                  Не ти трябва национализация а строг контрол и жестоки глоби.Примерно изнесли 35милиона за консултантски услуги нацепваш им 50 милиона глоба ей така докато сами се махнат

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
                    .... но в ЧЕЗ работят армия от адвокати и то добри. Моето мнение е че до отнемане на лиценз не може да се стигне. .....
                    Няма да се стигне до национализация, но не защото ЧЕЗ имат "армия от адвокати и то добри ..." а защото при нас няма политическа воля за това.Нито на това правителство нито на следващото/предишното/, защото за такава стъпка се изисква огромен кураж.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
                      Аз лично мисля, че тези дни ще може да се напазарува на много добри цени. Рискът от неадекватни решения от страна на правителството съществуват, но в ЧЕЗ работят армия от адвокати и то добри. Моето мнение е че до отнемане на лиценз не може да се стигне. Тези гръмки и високопарни изказвания за отнемане на лицензи са с цел краткосрочно успокоение на тълпата.
                      Какво му пречи ,ни акъл ,ни образование.... а перспективата е да го линчуват....
                      Щял да бъде прехвърлен на друг оператор... За националния ли ставаше въпрос...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
                        Аз лично мисля, че тези дни ще може да се напазарува на много добри цени. Рискът от неадекватни решения от страна на правителството съществуват, но в ЧЕЗ работят армия от адвокати и то добри. Моето мнение е че до отнемане на лиценз не може да се стигне. Тези гръмки и високопарни изказвания за отнемане на лицензи са с цел краткосрочно успокоение на тълпата.
                        Абсолютно! Нали тоя изтрадал народ трябва да се успокои, че да гуша му дойде. И сега ЕРП -тата виновни. То държава няма те ........ Дружеството е стабилно и няма да позволи своеволия.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          сега обявиха че се обмисля взимането на лиценза на ЕРП ... подразбира се...ЧЕЗ
                          Утре ще е тегаво във всички позиции на ЕРП...
                          Добре че не попълних достатъчно и имам възможност за още....
                          Само аз ли мисля така....
                          Аз лично мисля, че тези дни ще може да се напазарува на много добри цени. Рискът от неадекватни решения от страна на правителството съществуват, но в ЧЕЗ работят армия от адвокати и то добри. Моето мнение е че до отнемане на лиценз не може да се стигне. Тези гръмки и високопарни изказвания за отнемане на лицензи са с цел краткосрочно успокоение на тълпата.
                          Veni, Vidi, Vici

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
                            Исканията може да включват и проверка на б.с. на Боко от Кайманите,
                            но аз казвам на какво залагам

                            Мъча се да бъда добронамерен...
                            При цялата тази пакаклама Боко изтегля един милярд лева от финансовата система от 20 февруари... , национализация на ЕРП , Проверки на ТИМ , здравеопазването в криза....Софарма и сие под натиск ...
                            Та да залагаме на нещо с голям период на възвращаемост е риск .. това имах предвид.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Те за мен са колос на глинени крака...
                              Исканията на Варна включват и ТИМ проверка....
                              За първото си прав. Другото ми е трудно да си представя как ще стане.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Те за мен са колос на глинени крака...
                                Исканията на Варна включват и ТИМ проверка....
                                Исканията може да включват и проверка на б.с. на Боко от Кайманите,
                                но аз казвам на какво залагам
                                Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                                Коментар

                                Working...
                                X