IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българската пенсионна система

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
    Само не разбирам за какво му се извиняваш на тоя мошеник? Да вкара още хора в проблеми ли? Нека лъсне по-добре!
    Мисля, че го обидих и затова се извиних. Това, че мненията ни не съвпадат, не би трябвало да е повод за нападки. Май се провокирахме взаимно
    Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vsic4ko_e_otnositelno Разгледай мнение
      Сключихме извънсъдебно споразумение. Провери в документацията... Перидът е 2013г. Както и да е .... Мисля, че прекалих и се поддадох на емоции, но все пак сме хора... За последен път ти се извинявам и ще си наложа да не те коментирам. Не исках да бъда груба. Желая успех
      Само не разбирам за какво му се извиняваш на тоя мошеник? Да вкара още хора в проблеми ли? Нека лъсне по-добре!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Силно се съмнявам, да си се сблъсквала с мене, мои клиенти не са се съдили с компанията, но както и да е - извинявай и ти - и аз не исках да се заяждам, нито да бъда груб.
        Сключихме извънсъдебно споразумение. Провери в документацията... Перидът е 2013г. Както и да е .... Мисля, че прекалих и се поддадох на емоции, но все пак сме хора... За последен път ти се извинявам и ще си наложа да не те коментирам. Не исках да бъда груба. Желая успех
        Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен

        Коментар


        • Силно се съмнявам, да си се сблъсквала с мене, мои клиенти не са се съдили с компанията, но както и да е - извинявай и ти - и аз не исках да се заяждам, нито да бъда груб.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Не исках да звучи като заяждане, но явно така си го изтълкувал. За разлика от тебе, аз не мога да прегледам постовете ти ( нямам толкова излишно време). Съжалявам,че си се почуствал засегнат. Извинявай (искрено). Никога повече няма да те коментирам. Не си хаби усилията да ми отговаряш. Извинявай отново и успех в инвестиранто.... Наистина ще ти е нужен
            Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Дали съм арогантен към клиентите ми и дали ми пука за тях, това могат да кажат само те... не ти. Дали съм "разбирач" относно нещата, които предлагам, също не си компетентна да прецениш, камо ли пък да говориш за фондове и други неща от които се съмнявам дали имаш понятие, да не говорим, че най-малкото не си коментирала такива въпроси с мен, за да можеш да оцениш моето ниво на компетентство... камо ли пък да го сравняваш с нивото на колегите ми.

              Виж това дали побесняваш или не, си е твоя лична работа и не ти се бъркам. както и това АЗ кога и колко пиша, си е моя работа. Всеки може да пише според времето и желанието си.

              Да, убеден съм, че нашите продукти, особено в общото застраховане, са по-скъпи от тези на някои конкуренти, но това е заради дребната подробност, че ние ПЛАЩАМЕ. Иначе който иска може да иде където иска и да си застрахова каквото иска... като един мой клиент, застраховал нова кола в... няма да казвам коя компания, която обаче, след като му тафили колата, го разигравали години наред и накрая не му платиха нищо, защото бил изтекъл "давностният период".
              Не искам да коментирам твоята компетентност, защото съм се сблъскала с нея и не е моя работа да я оценявам.... Познавам в детайли по-голяма част от продуктите Ви, които съм ползвала и съм меко казано разочарована.... Това си е мой проблем и не те обвинявам... Това, че продуктите Ви са по-скъпи, не е проблем. Проблемът е, че не плащате ( всъщност плащате, но след заведно дело ). Все пак, за да не звуча като трол, хейтър и т.н., искам да кажа, че имате и един ( според мен ) уникален продукт. Това е застраховката "Best doctors", която за сега няма аналог на нашия пазар и която мисля, че е е много добър продукт, но се нядявам да не ми се налага да я ползвам. Всичко останало е "just marketing, nothing else"
              Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен

              Коментар


              • Дали съм арогантен към клиентите ми и дали ми пука за тях, това могат да кажат само те... не ти. Дали съм "разбирач" относно нещата, които предлагам, също не си компетентна да прецениш, камо ли пък да говориш за фондове и други неща от които се съмнявам дали имаш понятие, да не говорим, че най-малкото не си коментирала такива въпроси с мен, за да можеш да оцениш моето ниво на компетентство... камо ли пък да го сравняваш с нивото на колегите ми.

                Виж това дали побесняваш или не, си е твоя лична работа и не ти се бъркам. както и това АЗ кога и колко пиша, си е моя работа. Всеки може да пише според времето и желанието си.

                Да, убеден съм, че нашите продукти, особено в общото застраховане, са по-скъпи от тези на някои конкуренти, но това е заради дребната подробност, че ние ПЛАЩАМЕ. Иначе който иска може да иде където иска и да си застрахова каквото иска... като един мой клиент, застраховал нова кола в... няма да казвам коя компания, която обаче, след като му тафили колата, го разигравали години наред и накрая не му платиха нищо, защото бил изтекъл "давностният период".


                И един неангажиращ съвет - не мисли, че те пъдя, но може би е добре да обмислиш отново активната си регистрация тук... защото жертвах 3-4 минути, за да ти прегледам постовете - само дребни заяжданици, арогантство и нито едно смислено мнение !!! Извинявай и не мисли, че искам да те обидя, но... това е истината, както аз я виждам. Просто по нищо не личи да имаш дори минимум знания и опит, за да критикуваш не само мен, но и когото и да било в тоя форум.
                Last edited by Императорът; 20.05.2016, 00:45.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Точно твоят пост е такъв в случаят. Всеки понякога спами, на мен ми се случва ного по-рядко отколкото на нозина други туканка, дето задръстват темите за политики и други неборсови работи и пишат по цял ден като хора без работа и смислени занимания.
                  Нека да бъдем откровени.... Извинявам се на всички участници във форума за това, че може би понякога съм спамила.Наистина се извинявам... Не е било нарочно....
                  А сега конкретно. Съвсем случайно прочетох в Инвестора интервюта с популярни форумни участници ( имаше и снимки ) и както вече казах съвсем случайно те разпознах. Имах взаимоотношения с "могъщата ти компания", в която работиш и за която непрекъснато агитираш и меко казано, побеснях. Ти се държиш арогантно, не ти пука за клиентите ти, имаш се за по-умен и непрекъснато се опитваш да се изкараш голям разбирач.Да не говорим, че услугите по Вашите застрахователни продукти, са средно с 20% по-скъпи от услугите на всички останали "немогъщи" застрахователни компании. Също така, мнението ми е, че не разбираш от нещата, които предлагаш (имам предвид застрахователни продукти, инвестиции и пенсионни фондове), но на теб не ти пука. Не мога да си обясня как по цял ден си във форума и си компетентен по всичко. Не ми се говори за правописа и словореда, които изпозваш, мислейки, че си интгересен. Не мисля, че си неграмотен, но изрази от типа на: "ного", "туканка" и всичко останало ( ти си знаеш най-добре ), вече са втръснали на всички. И така да обобщим: Извинявяам се на всички , че съм спамила по темите, но не е било нарочно. Може би съм се поддала на емоциите.
                  ИЗВИНЯВАЙТЕ !
                  Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vsic4ko_e_otnositelno Разгледай мнение
                    Знаех си, че има някаква награда за писане.... Няма значение дали е значимо, важно е да се пише
                    Точно твоят пост е такъв в случаят. Всеки понякога спами, на мен ми се случва ного по-рядко отколкото на нозина други туканка, дето задръстват темите за политики и други неборсови работи и пишат по цял ден като хора без работа и смислени занимания.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Не статистики

                      ами ей такива работи трябва да се гледат и дискутират в темата (според скромното ми мнение):

                      http://www.investor.bg/biudjet-i-fin...spadat-217245/

                      Че то само от първото изречение, цитирам текста:

                      "Активите на пенсионните фондове растат през първото тримесечие на 2016 г. въпреки спада на приходите и печалбата им."

                      става ясно на всички, разбиращи нещо що-годе от математика, че изплащането на пенсиите е (и ще е и за в бъдеще) огромен воденичен камък на врата на бюджета.

                      Как ще се изплащат, моля, пенсиите, когато доходността от активите в портфейлите на всякакви пенсионни фондове прогресивно намалява...

                      Как?... питам аз, и отговор не чакам.

                      P.S. Печатането на пари от нищото не го смятам за отговор, заслужаващ внимание.
                      Last edited by Kildirim_Bei; 19.05.2016, 10:28.
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Може би ще ви е интересно видеото в материала - по темата и за пенсионната реформа..

                        http://www.investor.bg/biudjet-i-fin...spadat-217245/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Ти пък сега... какво като пишеш по 7.75 коментара, аз обикновено по повече пиша.

                          Иначе е очевидно, че няма да има кой да ни плаща пенсии.
                          Знаех си, че има някаква награда за писане.... Няма значение дали е значимо, важно е да се пише
                          Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Ти пък сега... какво като пишеш по 7.75 коментара, аз обикновено по повече пиша.

                            Иначе е очевидно, че няма да има кой да ни плаща пенсии.

                            Кат почнеш да внасяш - ша има.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Ти пък сега... какво като пишеш по 7.75 коментара, аз обикновено по повече пиша.

                              Иначе е очевидно, че няма да има кой да ни плаща пенсии.
                              +1
                              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                              Коментар


                              • Ти пък сега... какво като пишеш по 7.75 коментара, аз обикновено по повече пиша.

                                Иначе е очевидно, че няма да има кой да ни плаща пенсии.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X