IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смешна ликвидност на БФБ!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от :-) Разгледай мнение
    КЪДЕТО Е ТЕКЛО ПАК ЩЕ ТЕЧЕ!
    Кажи го на Сахара

    Коментар


    • КЪДЕТО Е ТЕКЛО ПАК ЩЕ ТЕЧЕ!

      Коментар


      • С тази ликвидност сме траги-комедианти !
        бфб - това жиуотно и с гмо не може да се добие !
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • мдааа, мъка си е

          Коментар


          • 13:10 часа 76 сделки 82 054 лв. средно една сделка е малко над иляду лефа!!!!!!!!!!!! Май проблема не е в ликвидността, а в мен че си прехвърлих 100% от капитала на БФБ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
              това са фаровете на влака в тунеля
              Със сигурност не са светлините от Бузлуджа - понеже БСП нямат парички да платят за тока
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                това са фаровете на влака в тунеля
                ок, като те е стах от влакове не влизай в тунела
                стой си кротко в ъгъла и ни гледай сеира
                Добрият, стар Батя

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Спекулант Разгледай мнение
                  вижда се светлинка в далечината
                  това са фаровете на влака в тунеля
                  Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Спекулант Разгледай мнение
                    Добре че излезе днес новинка по хода на приватизацията. До края на годината май няма да сколасат, но все пак се движи процеса... вижда се светлинка в далечината
                    досега са пълна скръб..времето ще покажа дали няма да ни изненадат приятно
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Добре че излезе днес новинка по хода на приватизацията. До края на годината май няма да сколасат, но все пак се движи процеса... вижда се светлинка в далечината
                      Добрият, стар Батя

                      Коментар


                      • 16:32 часа 232 769 лв. оборот, 142 броя сделки, ай после ми кажете че аз съм в грешка някъде. Най-лошото е че играта в компесаторките свърши и оборота ще е всяка сесия така за напред!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        Коментар


                        • Да, приватизацията на БФБ може да отвори много пътища и затова я чакам с нетърпение. Нищо не се чува обаче по тоя въпрос напоследък
                          Дали сегашните шефчета не са си издействали пак някакво забавяне, отлагане...
                          Добрият, стар Батя

                          Коментар


                          • според мен късите продажби не са приоритетна цел на управляващите дружества и инвестиционните посредници и затова няма
                            след винсчо те трябва да са най-заинтересувани, какво става с бфб

                            иначе след приватизацията на бфб и централният депозитар - би трябвало да се сдобием с клирингова къща или да се преустрои дейността на централният депозитар и той да изпълнява и тези функции
                            “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                            Коментар


                            • ИП не направиха клиринговата къща в добрите години когато преливаха от пари, а сега карат на фотосинтеза. Банките в България пък са 90 % чужди и нямат интерес да развиват българската финансова инфраструктура. По-вероятно е ти и аз едновременно да спечелим шестица от тотото, от колкото тази група да се събере и свърши нещо полезно за другите.
                              Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                              Коментар


                              • Не е нужно да се прави собствен клирингов оператор в България, още повече че това не не направи от Банките в продължение на десетина години тук. Като част вече от европейския капиталов пазар тук трябва да се ползват международни клирингови оператори които клиринговат сделки от много по-голям порядък и като брой и като обем. Така българските акции ще получат допълнителна легитимност пред чуждите клиенти и те по лесно ще ги търгуват.
                                Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                                Коментар

                                Working...
                                X