IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смешна ликвидност на БФБ!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
    Никога не позволявай страста към хазарта да ти промени основните доходи!
    Кой го казва

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
      Понеже не ми се участва в ЧЕЗ с привлечен ресурс, връхлетя ме еретичната мисъл да прибера няколко наема предварително , като сваля цената малко
      Никога не позволявай страста към хазарта да ти промени основните доходи!
      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Винс ,
        ти би ли дал съвет на приятели да участват на нашата борса.....
        Аз не и много са така....
        Бих излъгал 5,6 човика да хвърлят 100 К но като тръгнат на зле работите ,тези хора няма да ги видя повече като приятели...А днес имам сделки за 5 К ....ама тебе това не те грее....тези пари отидоха в тези който се изнизаха пак от нашата борса...
        А и малко тютюни ама там е друга хаава....и вчера беше така и понеделник ще е така пък после ще заделя резерв... . Колко да вкарвам ,като спекулантите си търсят парите в Енерго ПРО че не им излизат сметкиге......
        А бе колега предишното ми мнение не е конкретно адресирано към теб или когото и да е, РАЗБЕРЕТЕ ГО ТОВА НЕЩО. Тук говоря за манталитет и никой не може да схване за какво говоря. Българина има един много грозен и икономически деградивен манталитет- ако карам S-класа съм бизнес мен, ако гледам накриво съм голяма работа, гаджето ми трябва да е задължително със силикон, аз играя на БФБ=аз съм голям инвеститор и голяма работа и т.н. много ме дразни това стойкаджииство. Човек трябва да има самочувствие единствено на база на постигнати резултати, НО СЛЕД КАТО ГИ Е ПОСТИГНАЛ ДА НЕ СВИКНЕ С МИСЪЛТА ЧЕ Е НЕЩО ПОВЕЧЕ ОТ ДРУГИТЕ. Пример Кубрат Пулев, аз много се радвам на неговият успех (аз също спортувам), но някакси това негово мутренско поведение ми е отблъскващо особенно като съм бил свидетел как в чужбина за малко щеше да бъде много ама много силно унижен в една дискотека, защото забрави че там хората са свободо мислещи защото в тази страна Майк Тайсън на върха на кариерата си лежа в затвора. Много е тъпо че не мога да се изкажа така че всеки да ме разбере и давам тъпи примери, но разберете и на мен ми е тъпо да съм част от ...... не знам как да се изразя, тук даже не става въпрос и за печалба защото купувах десетки хиляди еларги на стотинки и около 1 лев, нали се сещате дали съм доволен от доходността си. Но преди 15-20 години помните ли циганите (които се турчееха) какви маржове на печалби правеха е това означава ли за вас че трябва и ние да сме продавали дънки по пазарите, не нали всеки търси нещо по-цивилизовано, а аз смятам че инвестициите в ЦК са един много добър начин за правене на бизнес-пари. И моето мнение е ЧЕ МИ Е МНОГО ТРУДНО ДА СЪМ ЧАСТ ОТ НЕЩО КОЕТО Е КАК ДА КАЖА........ДА ПРДАВАШ ДЪНКИ НА ПАЗАРА

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
          +1
          Понеже не ми се участва в ЧЕЗ с привлечен ресурс, връхлетя ме еретичната мисъл да прибера няколко наема предварително , като сваля цената малко
          А това, че е свален съпорта, мен въобще не ме пУаши. Имотите ми и те свалиха гарда много повече, но пак съм дългосрочен оптимист! Разчитам да ги развържа до 10 години /продажните/.

          П. П. Лошото е че си изгорих демонстративно биковата вратовръзка на площад "Македония" срещу високата сграда, разгърдих се като товарачите от същия площад и прегърбен и психически смазан, с преметнато през рамо сако, продължих към офиса на ПФБК

          Пусне прИмоция...
          Ползваш три месеца ,плащаш два....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
            +1
            Понеже не ми се участва в ЧЕЗ с привлечен ресурс, връхлетя ме еретичната мисъл да прибера няколко наема предварително , като сваля цената малко
            А това, че е свален съпорта, мен въобще не ме пУаши. Имотите ми и те свалиха гарда много повече, но пак съм дългосрочен оптимист! Разчитам да ги развържа до 10 години /продажните/.

            П. П. Лошото е че си изгорих демонстративно биковата вратовръзка на площад "Македония" срещу високата сграда, разгърдих се като товарачите от същия площад и прегърбен и психически смазан, с преметнато през рамо сако, продължих към офиса на ПФБК
            Казах ли ти аз че фанеш ли се с БФБ ще почнеш да дереш квартирантите.
            Ей на, вече предварителен наем ще им вземаш на горките

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Пфуу, оревахте върталъка навсякъде днеска.
              Всеки хванал някаква тема и се жалва ли жалва.
              Ми какво очаквахте - че ще направите едни бързи пари на ЕПро-то и чао. Да ,ама не.
              Всеки търг си е различен.
              Който му липсва най важното качество на борсата ТЪРПЕНИЕТО - еми да духа супата щом заслужава. Даже ми се ще мажо ли е ПФ ли е - да свали съпорта още по-ниско. 13/130лв е хубаво ниво за отсяване на плявата

              Тъй като гледам май само аз и Батята ще участваме и на ЧЕЗ.
              Няма лошо - по-малко конкуренция, по-добре.
              То не че сме много на БФБ...
              +1
              Понеже не ми се участва в ЧЕЗ с привлечен ресурс, връхлетя ме еретичната мисъл да прибера няколко наема предварително , като сваля цената малко
              А това, че е свален съпорта, мен въобще не ме пУаши. Имотите ми и те свалиха гарда много повече, но пак съм дългосрочен оптимист! Разчитам да ги развържа до 10 години /продажните/.

              П. П. Лошото е че си изгорих демонстративно биковата вратовръзка на площад "Македония" срещу високата сграда, разгърдих се като товарачите от същия площад и прегърбен и психически смазан, с преметнато през рамо сако, продължих към офиса на ПФБК

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Дойде на моята цена....
                Бе не сме още там, ама що да го изключваме априори.
                3 мишки ми пуснаха днес сиренце на 14.01.
                Ако беше левче надолу щеше да е по-добре

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Пфуу, оревахте върталъка навсякъде днеска.
                  Всеки хванал някаква тема и се жалва ли жалва.
                  Ми какво очаквахте - че ще направите едни бързи пари на ЕПро-то и чао. Да ,ама не.
                  Всеки търг си е различен.
                  Който му липсва най важното качество на борсата ТЪРПЕНИЕТО - еми да духа супата щом заслужава. Даже ми се ще мажо ли е ПФ ли е - да свали съпорта още по-ниско. 13/130лв е хубаво ниво за отсяване на плявата

                  Тъй като гледам май само аз и Батята ще участваме и на ЧЕЗ.
                  Няма лошо - по-малко конкуренция, по-добре.
                  То не че сме много на БФБ...
                  Дойде на моята цена....

                  Коментар


                  • Пфуу, оревахте върталъка навсякъде днеска.
                    Всеки хванал някаква тема и се жалва ли жалва.
                    Ми какво очаквахте - че ще направите едни бързи пари на ЕПро-то и чао. Да ,ама не.
                    Всеки търг си е различен.
                    Който му липсва най важното качество на борсата ТЪРПЕНИЕТО - еми да духа супата щом заслужава. Даже ми се ще мажо ли е ПФ ли е - да свали съпорта още по-ниско. 13/130лв е хубаво ниво за отсяване на плявата

                    Тъй като гледам май само аз и Батята ще участваме и на ЧЕЗ.
                    Няма лошо - по-малко конкуренция, по-добре.
                    То не че сме много на БФБ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
                      188 СДЕЛКИ БРАВО, БРАВООООООООООООООООООООООО НА ИНВИСИТУРКЪТА ОБЩНОСТ. Кварталният супер маркет със сигурност има повече клиенти до 5 часа. И после ще ми разправят някои, че проблема бил в компаниите, мажоритарите, Бойко, Осама, на баба им .... и не знам си какви още причини. НЕ ДРАГИ СЪФОРУМЦИ ПРЕЧИНАТА Е ЕДИНСТВЕНО И САМО В НАС И АКО ВСЕ ОЩЕ НЕ МИСЛИТЕ ТАКА АМИ ТЪРСИТЕ ПРИЧИНАТА ВЪВ ВСИЧКО ДРУГО НО НЕ И В СЕБЕ СИ МИ НАПРАВЕТЕ МНОГО ПРОСТИ ДЕЙСТВИЯ СЛАГАЙТЕ СИМВОЛИЧНИ БРОЙКИ НА 0.1 СТОТИНКИ ИЛИ ПЪК ЗА ТЕЗИ КОИТО МИСЛЯТ ЧЕ ВСИЧКИ АКЦИИ СА БОКЛУК, ми много е просто решението борете се за къси продажби. Айде де нали има много разбирачи на БФБ ай да развием пазара но не само на думи. Да както съм казвал и преди аз търся само пречината в мен си взимам си дивидента от еларга и бай-бай БФБ не мога да издържа на такава мизерия, всеки тук голям капацитет голямо нещо а пък не се виждаме в каква кочина сме всички до един.
                      Американците казват като толкова много разбираш къде ти е милиона???????????????
                      Винс ,
                      ти би ли дал съвет на приятели да участват на нашата борса.....
                      Аз не и много са така....
                      Бих излъгал 5,6 човика да хвърлят 100 К но като тръгнат на зле работите ,тези хора няма да ги видя повече като приятели...А днес имам сделки за 5 К ....ама тебе това не те грее....тези пари отидоха в тези който се изнизаха пак от нашата борса...
                      А и малко тютюни ама там е друга хаава....и вчера беше така и понеделник ще е така пък после ще заделя резерв... . Колко да вкарвам ,като спекулантите си търсят парите в Енерго ПРО че не им излизат сметкиге......

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
                        188 СДЕЛКИ БРАВО, БРАВООООООООООООООООООООООО НА ИНВИСИТУРКЪТА ОБЩНОСТ. Кварталният супер маркет със сигурност има повече клиенти до 5 часа. И после ще ми разправят някои, че проблема бил в компаниите, мажоритарите, Бойко, Осама, на баба им .... и не знам си какви още причини. НЕ ДРАГИ СЪФОРУМЦИ ПРЕЧИНАТА Е ЕДИНСТВЕНО И САМО В НАС И АКО ВСЕ ОЩЕ НЕ МИСЛИТЕ ТАКА АМИ ТЪРСИТЕ ПРИЧИНАТА ВЪВ ВСИЧКО ДРУГО НО НЕ И В СЕБЕ СИ МИ НАПРАВЕТЕ МНОГО ПРОСТИ ДЕЙСТВИЯ СЛАГАЙТЕ СИМВОЛИЧНИ БРОЙКИ НА 0.1 СТОТИНКИ ИЛИ ПЪК ЗА ТЕЗИ КОИТО МИСЛЯТ ЧЕ ВСИЧКИ АКЦИИ СА БОКЛУК, ми много е просто решението борете се за къси продажби. Айде де нали има много разбирачи на БФБ ай да развием пазара но не само на думи. Да както съм казвал и преди аз търся само пречината в мен си взимам си дивидента от еларга и бай-бай БФБ не мога да издържа на такава мизерия, всеки тук голям капацитет голямо нещо а пък не се виждаме в каква кочина сме всички до един.
                        Американците казват като толкова много разбираш къде ти е милиона???????????????
                        Хихих, и аз мислех навремето, че с желание, честна игра и малко повече знания и пари ще се получи. От 11 години съм се кръстил Наивник

                        Коментар


                        • 188 СДЕЛКИ БРАВО, БРАВООООООООООООООООООООООО НА ИНВИСИТУРКЪТА ОБЩНОСТ. Кварталният супер маркет със сигурност има повече клиенти до 5 часа. И после ще ми разправят някои, че проблема бил в компаниите, мажоритарите, Бойко, Осама, на баба им .... и не знам си какви още причини. НЕ ДРАГИ СЪФОРУМЦИ ПРЕЧИНАТА Е ЕДИНСТВЕНО И САМО В НАС И АКО ВСЕ ОЩЕ НЕ МИСЛИТЕ ТАКА АМИ ТЪРСИТЕ ПРИЧИНАТА ВЪВ ВСИЧКО ДРУГО НО НЕ И В СЕБЕ СИ МИ НАПРАВЕТЕ МНОГО ПРОСТИ ДЕЙСТВИЯ СЛАГАЙТЕ СИМВОЛИЧНИ БРОЙКИ НА 0.1 СТОТИНКИ ИЛИ ПЪК ЗА ТЕЗИ КОИТО МИСЛЯТ ЧЕ ВСИЧКИ АКЦИИ СА БОКЛУК, ми много е просто решението борете се за къси продажби. Айде де нали има много разбирачи на БФБ ай да развием пазара но не само на думи. Да както съм казвал и преди аз търся само пречината в мен си взимам си дивидента от еларга и бай-бай БФБ не мога да издържа на такава мизерия, всеки тук голям капацитет голямо нещо а пък не се виждаме в каква кочина сме всички до един.
                          Американците казват като толкова много разбираш къде ти е милиона???????????????

                          Коментар




                          • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
                            13:10 часа 76 сделки 82 054 лв. средно една сделка е малко над иляду лефа!!!!!!!!!!!! Май проблема не е в ликвидността, а в мен че си прехвърлих 100% от капитала на БФБ
                            Мнението ми не е препоръка!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от :-) Разгледай мнение
                              НЕ ЗНАЕХ ,ЧЕ ТАМ НЯКОГА Е ТЕКЛО! ВМЕСТО ДА СЕ ВАЙКАТЕ ,ПАЗАРУВАЙТЕ!
                              Te това е дума на място

                              Коментар


                              • НЕ ЗНАЕХ ,ЧЕ ТАМ НЯКОГА Е ТЕКЛО! ВМЕСТО ДА СЕ ВАЙКАТЕ ,ПАЗАРУВАЙТЕ!

                                Коментар

                                Working...
                                X