IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смешна ликвидност на БФБ!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.fsc.bg/public/upload/file...36-2012-BG.pdf

    Честито

    Коментар


    • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
      ИХааааааааааа 15:43 117 сделки, 125 891 лева оборот, ай после ми кажете че нямаме проблем с ликвидността
      Landlorda e wzel годишния наем от половината имоти !
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
        ИХааааааааааа 15:43 117 сделки, 125 891 лева оборот, ай после ми кажете че нямаме проблем с ликвидността
        Спокойно! Дянков вече е измислил как да помогне
        "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

        Коментар


        • ИХааааааааааа 15:43 117 сделки, 125 891 лева оборот, ай после ми кажете че нямаме проблем с ликвидността

          Коментар


          • http://www.fsc.bg/public/upload/file...idance_MAD.pdf

            Описани пазарни практики които могат да се приемат за манипулация. От 11 страница нататък е интересното.

            Та не е само ликвидност въпроса е и тази ликвидност да не прецаква пазара.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Не че нещо, ама нагласата ви е сбъркана. Борсата е рисково нещо. Всъщност бая рисково. И единствения начин да не ви прецаква настроението е да я приемате като игра. Човек не трябва да гледа на сериозните неща прекалено сериозно.
              Герберите не стават за борса ,трябва някой да им казва какво да правят а гуруто го бива за пазвантин на стоковата но не и за брокер така че са оставени на Цецо да им прави физзарядка сутрин преди сесията ....

              Коментар


              • Не че нещо, ама нагласата ви е сбъркана. Борсата е рисково нещо. Всъщност бая рисково. И единствения начин да не ви прецаква настроението е да я приемате като игра. Човек не трябва да гледа на сериозните неща прекалено сериозно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                  Аз мисля, че човек не бива да спира да работи независимо колко средства има, не бива да спира да се развива и еволюира!
                  Че не съм бетон, определено не съм! Занимавам се с бизнеси, които допреди 2-3 години бях забравил, че съществуват, но така е, живота е един низ от върхове и падове, както се казва в една реклама
                  Телевизия не гледам от около 10 години, освен 1-2 предавания, не знам къде дават Дянков.
                  Абе с каквото и да се занимаваш, ти желая успех. Виждам, че не си престъпник!
                  Въпроса е да си вдъхновен и оптимист с това с което се занимаваш. Все повече си мисля, че неизличимоболните хора са такива обезверени от живота и не виждащи изход. В този смисъл, не че съм застрахован от рак или други нелечими болести, но все ми се струва, ча такъв болен оптимист като мен за пазарите не е нормално да вирее в БГ!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    Не само това, ами може и да ми се наложи да работя отново, въпреки, че не е нормално да се работи. В тази криза не ми казвай само, че и ти си бетон. Вече диверсифицирам в преподаване и консултации, макар и да имам рядко работа, щото не се рекламирам. Все още разчитам на текущ доход от имотите, а и в креактивността да ги променям по този начин за да бъдат аткрактивни. Покрай имотите вече съм и перфектен бояджия, шпакловчик и "гипскартонджия". За да не ми гладува семейството бих се захванал дори с това и да си изгоря не само биковата вратовръзка, но и всички костюми и бих си накупил работни дрехи.

                    ПП. Сега го слушам Дянков с неговите постулати за стиснат финансов министър. Водещия Василев потвърди "Да вярно е" !!!!!
                    Аз мисля, че човек не бива да спира да работи независимо колко средства има, не бива да спира да се развива и еволюира!
                    Че не съм бетон, определено не съм! Занимавам се с бизнеси, които допреди 2-3 години бях забравил, че съществуват, но така е, живота е един низ от върхове и падове, както се казва в една реклама
                    Телевизия не гледам от около 10 години, освен 1-2 предавания, не знам къде дават Дянков.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                      Лорде, има ли вероятност акциите да паднат с 50% примерно , а ти да се наложи да ги продаваш защото наемателите са напуснали
                      Не само това, ами може и да ми се наложи да работя отново, въпреки, че не е нормално да се работи. В тази криза не ми казвай само, че и ти си бетон. Вече диверсифицирам в преподаване и консултации, макар и да имам рядко работа, щото не се рекламирам. Все още разчитам на текущ доход от имотите, а и в креактивността да ги променям по този начин за да бъдат аткрактивни. Покрай имотите вече съм и перфектен бояджия, шпакловчик и "гипскартонджия". За да не ми гладува семейството бих се захванал дори с това и да си изгоря не само биковата вратовръзка, но и всички костюми и бих си накупил работни дрехи.

                      ПП. Сега го слушам Дянков с неговите постулати за стиснат финансов министър. Водещия Василев потвърди "Да вярно е" !!!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                        Мисля, че много добре те схващам... Бил си на плюс когато всички са били на плюс, когато пирамидата привличаше други гъдулки. Само че след спукването на балона си издухал всичко що си припечелил дотогава. Дотук нищо оригинално, нали?... Такива като теб с лопата да ги ринеш... Сега обаче виждайки че не можеш да печелиш, щото балона е спукан и пирамидата е рухнала, започваш да се нервиш щото няма доходи от "инвестициите" и трябва да ходиш на пазара да продаваш дънки.
                        Абе тъпанар с тъпанарите му ти тъп ли си или да?????? Това че ти се набута къде ли не,
                        не означава че и другите са като теб, казаж че мога да си покажа хронологичта на сделките и там ще се види. А колкото до дънките, винаги съм казвал че срамна работа няма и ако ми се наложи и дънки ще продавам защото половината инвиститури на БФБ правят по -малко от един мангал който е продавал дънки преди 15 години. И ако продаваме дънки двамата с теб тъпанар такъв ще направя много повече печалба от теб, защото ти си един типичен пример за човек който много разбира,а не прави пари

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          +1
                          Понеже не ми се участва в ЧЕЗ с привлечен ресурс, връхлетя ме еретичната мисъл да прибера няколко наема предварително , като сваля цената малко
                          А това, че е свален съпорта, мен въобще не ме пУаши. Имотите ми и те свалиха гарда много повече, но пак съм дългосрочен оптимист! Разчитам да ги развържа до 10 години /продажните/.

                          П. П. Лошото е че си изгорих демонстративно биковата вратовръзка на площад "Македония" срещу високата сграда, разгърдих се като товарачите от същия площад и прегърбен и психически смазан, с преметнато през рамо сако, продължих към офиса на ПФБК
                          Лорде, има ли вероятност акциите да паднат с 50% примерно , а ти да се наложи да ги продаваш защото наемателите са напуснали

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
                            Ти май не схващаш въобще за какво се дразня.
                            Мисля, че много добре те схващам... Бил си на плюс когато всички са били на плюс, когато пирамидата привличаше други гъдулки. Само че след спукването на балона си издухал всичко що си припечелил дотогава. Дотук нищо оригинално, нали?... Такива като теб с лопата да ги ринеш... Сега обаче виждайки че не можеш да печелиш, щото балона е спукан и пирамидата е рухнала, започваш да се нервиш щото няма доходи от "инвестициите" и трябва да ходиш на пазара да продаваш дънки.
                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                              Драги ми смехурко, ако всички сме инвеститори кой ще бачка и ще произвежда блага?! Освен това, драги ми смехурко, разликата между инвеститор и спекулант няма!!! Просто инвеститорът е неуспял спекулант. Това не съм го измислил аз. Казал го е Джордж Сорос.

                              На борсата е така. Това е нулева игра. За да спечелиш ти някой друг трябва да загуби. Е, в случая ти си загубил, но твоите пари не са се изпарили. Отишли са в джоба на някой по-умен от теб. И стига си циврил. Бъди мъж, като загубиш пари!
                              Приятелю в много ама много голяма грешка си че съм загубил пари на БФБ за периода който търгувам на БФБ съм на + мога да го докажа въпреки че търгувам преди пика от октомври 2007 г.!!!!! Ти май не схващаш въобще за какво се дразня.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
                                а аз смятам че инвестициите в ЦК са един много добър начин за правене на бизнес-пари.
                                Драги ми смехурко, ако всички сме инвеститори кой ще бачка и ще произвежда блага?! Освен това, драги ми смехурко, разликата между инвеститор и спекулант няма!!! Просто инвеститорът е неуспял спекулант. Това не съм го измислил аз. Казал го е Джордж Сорос.

                                На борсата е така. Това е нулева игра. За да спечелиш ти някой друг трябва да загуби. Е, в случая ти си загубил, но твоите пари не са се изпарили. Отишли са в джоба на някой по-умен от теб. И стига си циврил. Бъди мъж, като загубиш пари!
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X