IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коя е Акцията ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кантарчев - Патките, Мостовете, Трейсовиците бяха смехотворни акции и това се виждаше и без цъкли и аз си изпочупих две клавиатури да предупреждавам хората да не се набиват в тях. Помня когато Пушлякът и Развалината тоже бяха хитови - помня Развалината на Разбойник, преди да отиде на 3 стинки. Тогава пък строших три клавиатури и направих над 2800 поста във Войната на клонираните.

    Атерата - кво - секси си е - има си перспективи и тия, дето я ръководят, от работата си разбират.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Почти през някакъв период от година, година и половина, изниква поредната хитова акция.
      Сега такава е вероятно Атера, съдейки по шума из медии, форуми и активността в едноименната тема.
      Такива обявени за "акции" бяха някога хдпат, фзлес, оцк, цкб, еубг... Всички знаем какво фиаско претърпяха въпросните хартии
      Дори имаше една суперавангардна - ХИДПН - май към 300 кинта беше стигнала. Причината за разликата от някогашните възгласи до сегашната рекапитулация в цената на текущата "акция" - набутването на прекалено количество депресивни спекуланти на едно място. Което върви със самонавивките, самонабалончването и т.н. После обратния процес...Въпрос на време. Който не помни - нека погледне едноименните теми на предишните короновани за "акцията" кандидати
      Изрично - не е препоръка!
      http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

      Коментар


      • Ха ха, пита се в задачата, коя е хартията !? Много ви ерозирал нещо хоризонта, май нeщо ви се иска да се вижда ???
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          ако търсиш Акцията с главно А, то не я търсиш на правилното място. Обърни взор навън - Кока Кола, Дойче банк, Хенкел и тн.,компании доказали се през годините (столетията), а не смешките от родния пазар, дето още много народ живеят със спомените от бурята 2005-2007 когато и магаретата летяха. Е,повечето се приземиха, някои много болезнено. В Бг дългосрочни акции няма, а след 2018-2020 ще разберем и какво значи спад и/или национализация на частните пенсионни фондове - не че нямаме челен опит в последните години и с това де (национализацията).

          Но щом имаш пари за харчене - успех. Както се казва - никога не може да попречиш на човека решил сам себе си да набута
          едва ли ще се чака 2020г, за да национализират ПФ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            ей въртя, сука пак до Фармата докара нещата - а ти самия твърдиш че имаш малко в групата
            Ми не ного в групата - разсъждавам просто...
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • абе будали....Химко е акцията...кво го мислите толко...вижте каква история си има ...и е бил номер 1 в Европа....ако невервате на мен питайте Бъфет
              http://selfielifes.com

              Коментар


              • ако търсиш Акцията с главно А, то не я търсиш на правилното място. Обърни взор навън - Кока Кола, Дойче банк, Хенкел и тн.,компании доказали се през годините (столетията), а не смешките от родния пазар, дето още много народ живеят със спомените от бурята 2005-2007 когато и магаретата летяха. Е,повечето се приземиха, някои много болезнено. В Бг дългосрочни акции няма, а след 2018-2020 ще разберем и какво значи спад и/или национализация на частните пенсионни фондове - не че нямаме челен опит в последните години и с това де (национализацията).

                Но щом имаш пари за харчене - успех. Както се казва - никога не може да попречиш на човека решил сам себе си да набута
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Ми при положение че баща му е на 55, он няма как да е дрът, нали така?


                  За дългосрочното - мисля още дълго време ще има хора, които да пафкат, кока-колата също няма да излезе от мода, ама ако нещо ще остане вечно - мисля това ще са хапчетата, които хората ядат.

                  Докато имаме тимберици - то те ще ни болят - следователно - ще ядем Аналгинчета.
                  Докато има комари - то те ще ни ядат - следователно - ще се мажем с Алергозанче.
                  Докато имаме самолети - ще искаме да ги дигаме - следователно - ще ядем Трибестанчета.
                  Докато пафкаме - ще ни се иска да не пафкаме повече - следователно - ще ядем Табексчета.


                  Е, кво повече...
                  ей въртя, сука пак до Фармата докара нещата - а ти самия твърдиш че имаш малко в групата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Импе на колко е този Иван Донев - наистина не намирам инфо
                    Ми при положение че баща му е на 55, он няма как да е дрът, нали така?


                    За дългосрочното - мисля още дълго време ще има хора, които да пафкат, кока-колата също няма да излезе от мода, ама ако нещо ще остане вечно - мисля това ще са хапчетата, които хората ядат.

                    Докато имаме тимберици - то те ще ни болят - следователно - ще ядем Аналгинчета.
                    Докато има комари - то те ще ни ядат - следователно - ще се мажем с Алергозанче.
                    Докато имаме самолети - ще искаме да ги дигаме - следователно - ще ядем Трибестанчета.
                    Докато пафкаме - ще ни се иска да не пафкаме повече - следователно - ще ядем Табексчета.


                    Е, кво повече...
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                      тук си объркал нещата, 30г концесия са ти ситурни разходи, а не приходи
                      не виждам какво му е вързано на Каолина
                      Ами монополистче, на тия времена си е предимство!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                        Разсъждавам си!
                        То май само на Као му е вързана работата с 30год. концесия - ама там пък едни заеми.
                        тук си объркал нещата, 30г концесия са ти ситурни разходи, а не приходи
                        не виждам какво му е вързано на Каолина

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                          е то ако всичко се скапи вие де ще работити бе???? ади аз рента ще вземам, ама вие?????? или окачени на държавната софра ще жулите до дупка?????

                          Разсъждавам си!
                          То май само на Као му е вързана работата с 30год. концесия - ама там пък едни заеми.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            а така дойдохме си на думата!
                            Това питам де:
                            - Монбат ша прокопса ли с това олово през годините?
                            - Елтос-а с отверките ли е бъдещето
                            - Табаците ли ще растат при една Европа и америка на непушачи?
                            - ей го Трейс-а и той при следващия кабинет, ако не е на ГЕРБ - поръчки нанай!
                            ............

                            е то ако всичко се скапи вие де ще работити бе???? ади аз рента ще вземам, ама вие?????? или окачени на държавната софра ще жулите до дупка?????

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                              ами хората по света купуват според мен акции от типа на кока кола KO, 3м MMM, джонсън и джонсън JNJ и тн дето имат история и вероятност бизнес моделът им да продължи да е актуален
                              ако виждаш такива компании на БФБ сподели
                              ако не свят широк
                              а така дойдохме си на думата!
                              Това питам де:
                              - Монбат ша прокопса ли с това олово през годините?
                              - Елтос-а с отверките ли е бъдещето
                              - Табаците ли ще растат при една Европа и америка на непушачи?
                              - ей го Трейс-а и той при следващия кабинет, ако не е на ГЕРБ - поръчки нанай!
                              ............

                              Коментар


                              • ами хората по света купуват според мен акции от типа на кока кола KO, 3м MMM, джонсън и джонсън JNJ и тн дето имат история и вероятност бизнес моделът им да продължи да е актуален
                                ако виждаш такива компании на БФБ сподели
                                ако не свят широк
                                “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                                Коментар

                                Working...
                                X