IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Започна се ...... България да върви към фалит !Започна се ...... да вървим към фалит

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ех, Пека, така и не отговори с какви средства предлагаш да погасим падежиращия през януари 2013г. дълг, при сегашната ситуация.

    Коментар


    • А за тези които обичат измислените теми за фалити, за край на света, за всеобщ крах и т.н озлобени и дребни душички, какво да ви кажа - човек като е нащастник - е съдба за цял живот -- все ще ви е криво, негативно и мизерно - и все някой друг ще ви е виновен
      There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

      Коментар


      • Има криза за бедните , добре има бедни ама поне лекарствата и храната да си купуват без лишения , за да може да са работоспособни. А то се получава хем да работят , хем да нямат пари за храна и здраве.
        Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

        Коментар


        • Трябва да има такива теми. Аз лично чувствам някаква празнота и неудовлетвореност ако поне веднъж в седмицата някой не бутне борда или не фалира държавата. Такива като Спеко, Млекаря и Злата Ламя (отдавна не се е мяркал, откакто ми дължи пари) ми оправят деня ....
          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
            А какви трябва да бъдат "коректните", според теб, заглавия?
            Ами БГ не върви към фалит
            Някои фирми в БГ може би, но БГ правителство в сегашната ситиуация е всичко друго , но ннищо общо с фалит
            There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

            Коментар


            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
              А какви трябва да бъдат "коректните", според теб, заглавия?
              Синергон купува Шеврон
              Бедо надмина Бъфит по богатство
              Как за една година станах милионер на БФБ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение

                Не е коректно да има такива заглавия


                Ами пусни тема за светлото бъдеще

                Коментар


                • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение

                  Не е коректно да има такива заглавия
                  А какви трябва да бъдат "коректните", според теб, заглавия?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
                    Имам чувството, че някои мазохисти, като видят думата фалит и им светкат очите от кеф (още малко ще си ударят една ... от кеф)

                    Ако има модератори - да закрият темата

                    Не е коректно да има такива заглавия
                    Що пък не. Нищо лошо няма да има различия в мненията. Иначе пак достатъчно хора си мислят как вървим към фалит, но няма къде да се обсъжда концентрирано

                    Коментар


                    • Имам чувството, че някои мазохисти, като видят думата фалит и им светкат очите от кеф (още малко ще си ударят една ... от кеф)

                      Ако има модератори - да закрият темата

                      Не е коректно да има такива заглавия
                      There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
                        Супер нека да е криза , дайте идеи как да станем милионери от кризата.
                        Милионер от криза се става, само ако си милионер и преди кризата

                        Коментар


                        • Супер нека да е криза , дайте идеи как да станем милионери от кризата.
                          Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                            Ти сигурно си по-запознат: Какво е съотношението зърнени храни и цветни метали?

                            И дано не са много цветните метали, защото събитията около ОЦК ще бъдат "приятен спомен" след няколко месеца.
                            губят ми се точните цифри - има ги в статистиката на БНб за износа, а ме мързи да ги гледам сега. Но изнасяме много цветни метали - предимно мед, а не олово. Всъщност един от най-сигурните начини за определяне как ще се движи износа ни, е като се гледа цената на медта.

                            Коментар


                            • Абе да обобщим. Просто пенсиите и банките ще ролват през по ниска доходност //надявам се/ И така по голямата част от дълга се държи от пенсии и бамки А и Дянковчето, според мен мое да постигне и по-добра доходност, по две причини:
                              1. Предварителна уговорка за 5,5%
                              2. Бамкерите и пенсионерите у БГ действат като бабички на женския пазар. /Пуснали са домати, и така парите от търлъците няма кво да ги праим

                              Някой обаче ще се нагруха по трасето.
                              Да видим кой ще бъде мениджър на емисията

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                                Пак вдигам тоз пост нагоре !!!!!
                                Къде се търгуват тези ДКЦ-та???
                                На някоя световна борса ли са
                                или на някво тайно място дето не го знаем??????
                                Как къде? Там където ще се търгува новия заем и цената ще се срине до поне 70-80 евро.

                                Коментар

                                Working...
                                X