IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се влиза в търговията на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Има време за влизане и време за излизане.....
    Сега е супер за първото.....Да му мислим ние с гърбиците, кога ще излизаме....
    Last edited by 4i40; 17.03.2012, 22:18.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Hunter of fools
      Ще ти дам един много важен съвет!
      Знам,че за сега няма да го разбереш но го запомни!
      Като му дойде времето - се сети за него.

      Преди да влезнеш някъде намери първо изхода - да знаеш как и от къде ще излезеш!
      Това е универсален съвет и има широк спектър на приложение в живота ни - може да го използваш и в договори,бизнес,инвестиции,борсова търговия,брак...

      В твоя случай по важния въпрос е; Как се излиза от търговията на БФБ
      Така ако имат желание някой от пишещите - може да те науча на много по важни неща.

      Успех!
      Много добър съвет за новак. Подкрепям напълно.
      Също така ( но до известна степен само) гарантира,че няма да се набуташ в надценени акции.
      Борсата като цяло е подценена, но балончета не е да няма. Пукккк
      В Софикс поне 8-9 са от тоя сорт. Фниииимавай !
      Сам ще решиш кои да отсееш.
      Успех !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
        добре си го казал ...но да попитам - има ли вече на БФБ левъридж, защото отдавна не съм се интересувал....
        хахаха винаги можеш да измислиш нещо по въпроса )

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
          Абе КРЕТЕН ! Този форум го има благодарение на мен. Темата "Валутна търговия - форекс" съм я създал на 19.02.2001г. и е тема номер 1 не само в този форум с над 800 000 поста, а и във всички БГ форуми. Създадох я след като Мариян дойде в офиса ми и ми се примоли да им помогна да се популяризира сайта им, направих каквото можах. И ти ли пръдльо изпърдян ще ми казваш къде и какво да пиша ?
          Ай сиктир бе копелдак мизерен !!!!
          И кво като си го създал ти? Ако не си бил ти на 19.02.2001, щеше да е някой друг на 25.02.2001...........

          Виж се до къде си се докарал сега бе, прошляк. На 40+ години си и продаваш светещи вързанки за жълти стотинки в интернет, докато обясняваш на хората колко чаткаш голямата икономика, политика и финансите...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
            И никакви ливъриджи.
            МОЖЕ БИ ...

            Бъди здрав и полово активен
            добре си го казал ...но да попитам - има ли вече на БФБ левъридж, защото отдавна не съм се интересувал....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
              Може би ама НА ДАЛИ.
              Ти си ясен ...
              САНИТАААР !!!
              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                На БФБ, в момента МОЖЕ БИ е момента да се пълни (кротко и умно)... Но хоризонта ти трябва да надхвърля 3-5 години.
                И никакви ливъриджи.
                МОЖЕ БИ ...

                Бъди здрав и полово активен
                Може би ама НА ДАЛИ.
                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kemanow Разгледай мнение
                  ...
                  За БФБ май ме разубедихте,но все пак някой компетентен може да ме посъветва. Пропуснах да напиша ,че съм на 16 години.И сега започвам да се уча имам някои идей които тази година ще се опитам да започна. Но съм сигурен ,че ще допусна грешки. В момента чета МАРКЕТИНГ на харвард за магистърска степен. Искам да стана част от вас успелител. За това моля за разбиране от ваша страна, помогнете ми в развитието ми на упсешна личност.Благодаря предварително...
                  Момко,
                  На първо време заложи на образованието... (правописа също..)
                  На тая възраст, имаш пред себе си много време за учене (и губене)...
                  За грешките си напълно прав. Всеки греши.. Важното е, да не повтаряш една и съща глупост повече от два пъти ...
                  Развитието Ти, е в ТВОИ ръце.
                  УЧИ, ЧЕТИ и МИСЛИ ...
                  ...
                  Предполагам, търговията с акциЙ я виждаш, като по филмите...
                  Няколко монитора, котировките се сменят всеки миг, информацията се мени постоянно, новините се следят от всички точки на земното кълбо...
                  Мерцедеса те чака на улицата...
                  На 30 години, се пенсионираш (мильонер разбира се) на някое райско място с най-яката мома в целата вселена...
                  ?
                  Ако си се огледал за нищо подобно на БФБ - грешиш...

                  Относно "механизма", някой по-долу го е казал доста точно - отивай при първият Инвестиционен Посредник (ИП) и там ще ти обяснят всичко.

                  На БФБ, в момента МОЖЕ БИ е момента да се пълни (кротко и умно)... Но хоризонта ти трябва да надхвърля 3-5 години.
                  И никакви ливъриджи.
                  МОЖЕ БИ ...

                  Бъди здрав и полово активен
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kemanow Разгледай мнение
                    Пропуснах да напиша ,че съм на 16 години.И сега започвам да се уча имам някои идей които тази година ще се опитам да започна. Но съм сигурен ,че ще допусна грешки. Искам да стана част от вас успелител. За това моля за разбиране от ваша страна, помогнете ми в развитието ми на упсешна личност.Благодаря предварително...
                    първа стъпка към успеха...НИКОГА ПОВЕЧЕ НЕ ВЛИЗАЙ В ТОЗИ ФОРУМ....
                    втора стъпка към успеха....ама никога и по никакъв повод НЕ ВЛИЗАЙ В ТОЗИ ФОРУМ.....
                    третата стъпка към успеха ...когато станеш поне на 20 години, тогава можем да поговорим за нея ....за сега първите две са напълно достатъчни...

                    иначе дерзай и следвай мечтите си...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
                      Абе КРЕТЕН ! Този форум го има благодарение на мен. Темата "Валутна търговия - форекс" съм я създал на 19.02.2001г. и е тема номер 1 не само в този форум с над 800 000 поста, а и във всички БГ форуми. Създадох я след като Мариян дойде в офиса ми и ми се примоли да им помогна да се популяризира сайта им, направих каквото можах. И ти ли пръдльо изпърдян ще ми казваш къде и какво да пиша ?
                      Ай сиктир бе копелдак мизерен !!!!
                      така те искам петърчо ...натривай носа на несретниците..... само така , бой по нещастните агнешки главици....
                      честно , много ти се кефя ... не знаех ,че телевизията , която така успешно водеше напред е фалирала....защо ли ?
                      но пък сега разбирам защо офиса на финанс5 се е превърнал в склад на китайски боклуци и кокоши яйца.... м/у другото мога да те поизчистя от някоя залежала стока .. например онзи роман за вълните съм готов да ти го изкупя топтан на 5 лв/бр.....

                      Коментар


                      • Борсата е твърде нестабилна за спекула в която и да било позиция.

                        Целта на борсовата игра е да си загубиш парите поне 3 пъти и после да се самозаблуждаваш, че ще си върнеш загубите.
                        Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение
                          Как ги изчисли тия 1333лв.?
                          Нали въведоха минимална такса за сделка, която някъде до 1333 май беше все една и съща.
                          Не е препоръка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
                            С ПАРИ БЕ БАТЕ С ПАРИ,
                            така се влиза на БФБ, ако ще влизаш с иляду лева и очакваш да спекУлираш с по 10 % на седмица-две, няма да те угрееее. Само да ти кажа ако правиш сделка под 1333лева транзакционните разходи са по-големи и съответно средната цена на актива ти се вдига (е с не много но за спекула се чувства) и си търси акции който имат ПОНЕ 10-15 бона оборот среднодневно иначе няма излизане от другите, пък усещам че ще играеш дейтрейдинг(поне така си мисля). Това е според мен. Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа!
                            Как ги изчисли тия 1333лв.?

                            Коментар


                            • С ПАРИ БЕ БАТЕ С ПАРИ,
                              така се влиза на БФБ, ако ще влизаш с иляду лева и очакваш да спекУлираш с по 10 % на седмица-две, няма да те угрееее. Само да ти кажа ако правиш сделка под 1333лева транзакционните разходи са по-големи и съответно средната цена на актива ти се вдига (е с не много но за спекула се чувства) и си търси акции който имат ПОНЕ 10-15 бона оборот среднодневно иначе няма излизане от другите, пък усещам че ще играеш дейтрейдинг(поне така си мисля). Това е според мен. Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                                Много оригинално, остава и да разпродадеш в съответствие с твоите мрачни прогнози!
                                Но всъщност човек продава само неща, които притежава, та най-вероятно ще останем купувачите на сухо от такива големи стратези!
                                Още си младо и зелено, но като си изгубиш парите спрямо сега 5 пъти белким ти дойде акъла.
                                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                                Коментар

                                Working...
                                X