IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се влиза в търговията на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от riddle* Разгледай мнение
    С тия пари дето си ги нарочил вземи си купи 3 крави и си ги паси на воля
    Ма и парите за 1г. ще утрои само от млЕкото

    Коментар


    • С тия пари дето си ги нарочил вземи си купи 3 крави и си ги паси на воля

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
        Може чрез интернет, може и чрез брокер. Отиваш при някой инвестиционен посредник и там ще ти разяснят всичко.

        Това удебеленото да се чете - там ще те успят за да ти вземат парите.

        Коментар


        • Лесно се влиза в търговията на БФБ. И после .... колкото повече си на БФБ все по-лено ти влиза. Идва момента в който претръпваш и като във вица викаш "еби и не питай"......
          Въпросът е не дали лесно се влиза, а лесно ли се Излиза от БФБ !!!

          Първоначално изпратено от Kemanow Разгледай мнение
          От доста време чета за БФБ и за компаниите които участват,та ми стана интересно дали бих могъл да вляза в търговията в този сегмент. Ако може да ми разясните, ще съм благодарен!!!!

          Коментар


          • Слагаш и прежалваш 1 мио,коленичиш все едно си в Еми ню ню и това е, и после сън не те лови

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kemanow Разгледай мнение
              Чрез интернет ли се търгува,как .
              "Kak" е второстепенен въпрос. Улучил си основния - "как се влиза и излиза". Вече се каза, че се влиза с пари. Допълвам, че може да се излезе със слава (epic fail)
              Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

              Коментар


              • Кажи само колко пари искаш да изгубиш на БФБ и ние веднага ще те посъветваме къде точно щото повечето сме спецове в губенето.
                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kemanow Разгледай мнение
                  Чрез интернет ли се търгува,как . Съвсем бос съм в това отношение.
                  Може чрез интернет, може и чрез брокер. Отиваш при някой инвестиционен посредник и там ще ти разяснят всичко.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kemanow Разгледай мнение
                    Aз съм сериозен затова помолих да ми разясните ако може колко големи са рисковете с какви пари се влиза и изобщо как се влиза а и как се излиза
                    Можеш да влезнеш и с 10 лева и да приключиш на 10ст с намаление от 100 пъти само за 2 години примери Мостсрой, Кремиковци, Холдинг Пътища бих написал и Оловно цинков комбинат но това предстои.
                    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                    Коментар


                    • Чрез интернет ли се търгува,как . Съвсем бос съм в това отношение.

                      Коментар


                      • С пари!

                        Коментар


                        • Затваряш очите и скачаш.Като при парашутизма приятелю,важното е да улучиш кьоравото
                          Тоя последния въпрос ще си го отнесеш към ИП-то през което търгуваш

                          Коментар


                          • Aз съм сериозен затова помолих да ми разясните ако може колко големи са рисковете с какви пари се влиза и изобщо как се влиза а и как се излиза

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vola.X Разгледай мнение
                              То лесно се влиза, ами после как се излиза ...
                              Изпревари ме за 30 секунди!
                              Това ако беше дуел за златни долари, като нищо съм умрял вече
                              Custodite sortem vestram

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kemanow Разгледай мнение
                                От доста време чета за БФБ и за компаниите които участват,та ми стана интересно дали бих могъл да вляза в търговията в този сегмент. Ако може да ми разясните, ще съм благодарен!!!!
                                То лесно се влиза, ами после как се излиза ...
                                Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                                Коментар

                                Working...
                                X