IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фондове на Стандарт А. Мениджмънт бавят тегления на УПФ Бъдеще за милион от 3 месеца

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
    Не по врат, а по шия значи?
    Пека,
    излагаш се като първокласник.

    не че защитавам някой..еле пък ДФ...
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Нетни активи = активи - задължения.
      Не по врат, а по шия значи?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
        А дано, ама надали.
        Нямам идея какво правят, и това което правят според мен е пълна глупост, но активите им със сигурност покриват задълженията. Иначе щяха да имат отрицателни нетни активи.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Това са нетни активи. Тези 68000. Ако са действали нормално то тези 430 000 трябва да се водят задължение. Което означава че са изключени от нетните активи, но са част от общите активи. Или с други думи ако нямат други задължения, то активите им би трябвало да са 498 000.
          А дано, ама надали.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
            От които РЕАЛНО има само 68 000, а другите са амо на хартия, но реално отдавна са загубени, профукани или кой както му харесва.

            Натъпват все по мрачни дни за БФБ и БГ капиталов пазар......
            Нетни активи = активи - задължения.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Това са нетни активи. Тези 68000. Ако са действали нормално то тези 430 000 трябва да се водят задължение. Което означава че са изключени от нетните активи, но са част от общите активи. Или с други думи ако нямат други задължения, то активите им би трябвало да са 498 000.
              От които РЕАЛНО има само 68 000, а другите са амо на хартия, но реално отдавна са загубени, профукани или кой както му харесва.

              Натъпват все по мрачни дни за БФБ и БГ капиталов пазар......

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                Аз лично не съм се съмнявал, че такова нещо може да се случи.
                Абе поня аз как се смеехте, че говоря "невъзможни" неща преди 4г., а сега се оказва че били ВЪЗМОЖНИ ! Ти да видиш !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                  Преди 3-4 години доста коментирахме и спорихме може ли ДФ да фалира, ако сега при активи 68 000 има заявка за теглене 430 000 мисля, че вече имаме отговор!
                  Това са нетни активи. Тези 68000. Ако са действали нормално то тези 430 000 трябва да се водят задължение. Което означава че са изключени от нетните активи, но са част от общите активи. Или с други думи ако нямат други задължения, то активите им би трябвало да са 498 000.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
                    Макар и със такова закъснение започваш да сФащаш, че нЕма невъзможни неща
                    Аз лично не съм се съмнявал, че такова нещо може да се случи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                      Преди 3-4 години доста коментирахме и спорихме може ли ДФ да фалира, ако сега при активи 68 000 има заявка за теглене 430 000 мисля, че вече имаме отговор!
                      Макар и със такова закъснение започваш да сФащаш, че нЕма невъзможни неща

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
                        Между другото евалата на Стандард че са забавили - аз на тяхно място няма да продам - да ги затворят по добре, токолкото да се изгаврят с вложителите си
                        Молим ? Евала да не плащаш на предявяване ??? Ми, че то на т'ва мусе вика ФАЛИТ бе аланколу !!!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                          Ееее, ся стари билЕ, не стига че ви пиша домашното, ся и претенции
                          Аз на БФБ-то освен MILDE и EMEKA и една тайнакомпания - акции нямам
                          Ма и това е МНОГО дето имаш !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Наздраве!
                            По скоро и аз бих си задал въпросът защо като е загубил толкова ПФ ги тегли този кеш и то вече от втори посредник...Какво очаква един от последните стожери на БФБ и да не мислят ние да сме последните с картофа...
                            Някакъв коментар.
                            Тоя картоф нещо много горещ взе да става и почна да пари

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                              Има и един висящ казус! Който всъщност е много притеснителен! Защо Пенсионен фонд (който се преполага че е гръбнака на пазара) излиза от инвестицията си по този брутален начин!!!!
                              Защото Дянков им е казал да купуват ДЦКта
                              А ако не слушкат добрия Дянков, ще дойде лошия Цветанов

                              Коментар


                              • Преди 3-4 години доста коментирахме и спорихме може ли ДФ да фалира, ако сега при активи 68 000 има заявка за теглене 430 000 мисля, че вече имаме отговор!

                                Коментар

                                Working...
                                X