IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Финансова стратегическа игра

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от proect Разгледай мнение
    Момче, нещата не се научават на игри, а с реални пари. За да се научите на добър финансов бизнес е необходимо да имате най-добрия възможен учител. От безплатни форуми и информация, не може да се реализирате.
    Искаш да кажеш, че идеята за такава игра е идиотия ли?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от proect Разгледай мнение
      Момче, нещата не се научават на игри, а с реални пари. За да се научите на добър финансов бизнес е необходимо да имате най-добрия възможен учител. От безплатни форуми и информация, не може да се реализирате.
      Тебе пък няма ли кой да те изтрие с тази отявлена реклама Верно си като конска муха обаче
      Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от proect Разгледай мнение
        Момче, нещата не се научават на игри, а с реални пари. За да се научите на добър финансов бизнес е необходимо да имате най-добрия възможен учител. От безплатни форуми и информация, не може да се реализирате.
        Дохтуре, като ще си говорим на "момчета" поне пиши с правилния си ник

        Коментар


        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
          Финансовата стратегическа игра ще представя и проследява основни житейски етапи, свързани с взимането на финансови решения, като се предоставят алтернативи на избор и се прилагат сценарии, съответстващи с вероятните житейски и финансови последици от направения избор. Целта е по забавен и атрактивен начин да се предложи
          потребителска информация, като се подпомогне процеса на повишаване на
          потребителското разбиране за важността на финансовата грамотност за
          осигуряване на личното и семейно благосъстояние.
          Момче, нещата не се научават на игри, а с реални пари. За да се научите на добър финансов бизнес е необходимо да имате най-добрия възможен учител. От безплатни форуми и информация, не може да се реализирате.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
            империята ще стане по-интересна, ако има възможност сега например да ти пратя армия за защита
            Сега строя товарни станции и изнасям реса
            Обаче само съпостави как се забогатява в империята и ще си направиш извода и за БФБ. Затова ме кефи тази игра. Особенно бг световете са от мошеник нагоре събрани
            Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dosadnik Разгледай мнение
              Ми аз поназнайвам от пхп, приятелката ми пък от графичен дизайн. Може да спретнеме некоя симбиоза

              P.S Инак с травиана ряпа да ядете - аз съм го играл още 2004
              Трима човека писаха цяла година и накрая до под крушата стигнахме и се отказахме. Не е толкова лесно, понеже задачата не е да се напише просто а после трябва да се преправя и да се пренастройва. Трябва поне 30-40 човека да играят и да тестват. Аз имам възможност да го направя другото , но така и не намерих свястни програмисти дето да се хванат за да стане проекта факт. Затова толкова питам за линк. Бих играл с удоволствие.
              Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

              Коментар


              • империята ще стане по-интересна, ако има възможност сега например да ти пратя армия за защита

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                  Е вече не съм Трябва да си байонзи значи. Ама не се връзва, понеже ти беше 69 набор по спомен а този има 73.

                  Атакуващи противникови армии
                  До От Бройка Цел на атаката Оставащо време
                  Провинция 13 BlueWolf - (8) Стрелци - 338
                  Тарани - 10
                  Тежки стрелци - 949
                  Тежки мечоносци - 17113
                  Тежка конница - 5958
                  Катапулти - 470
                  Разграбване 00:53
                  Тоя пак идва
                  Не играя сериозно тази ера. А и вече почна да ми писва. И турци няма

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                    Не съм вълчо, но и аз ти влизам в шесторка Мога и да ти кажа, що не съм го направил до сега Не мога да нападна човек със съюз AC/DC
                    Е вече не съм Трябва да си байонзи значи. Ама не се връзва, понеже ти беше 69 набор по спомен а този има 73.

                    Атакуващи противникови армии
                    До От Бройка Цел на атаката Оставащо време
                    Провинция 13 BlueWolf - (8) Стрелци - 338
                    Тарани - 10
                    Тежки стрелци - 949
                    Тежки мечоносци - 17113
                    Тежка конница - 5958
                    Катапулти - 470
                    Разграбване 00:53
                    Тоя пак идва
                    Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                      Я кажи в кой свят играеш да те опухам
                      Иначе по темата. Аз две години правих неуспешни опити да създам такава игра и не се получи нищо. Накрая се отказах но проекта ми още седи. Не става да поръчаш на софтуерна фирма. Иска се доста труд, игра и настройки докато уцелиш баланса. Дано да успее някой да създаде такова нещо. Според мен има голям потенциал.
                      Ми аз поназнайвам от пхп, приятелката ми пък от графичен дизайн. Може да спретнеме некоя симбиоза

                      P.S Инак с травиана ряпа да ядете - аз съм го играл още 2004
                      Last edited by dosadnik; 25.02.2012, 18:50.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                        http://www61.imperiaonline.org/imper...197950_1203239

                        Зазяпах се на бфб-то и виж на какво стана. Откак играя тази игра не са ми влизали на разграбване. Вчера си направих сефтето. Най-тъпото е че бях на линия и уж гледах акунта Още не мога да го преживея Все пак съм за пръв път в блица и не очаквах че може да ми влезе някой на 6-цата.
                        Не съм вълчо, но и аз ти влизам в шесторка Мога и да ти кажа, що не съм го направил до сега Не мога да нападна човек със съюз AC/DC

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                          Брях на тоя етап 5 мио, здрава ферма трябва да си
                          http://www61.imperiaonline.org/imper...197950_1203239

                          Зазяпах се на бфб-то и виж на какво стана. Откак играя тази игра не са ми влизали на разграбване. Вчера си направих сефтето. Най-тъпото е че бях на линия и уж гледах акунта Още не мога да го преживея Все пак съм за пръв път в блица и не очаквах че може да ми влезе някой на 6-цата.
                          Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                          Коментар


                          • Cаpitalism 2 стара ,но златна :
                            http://www.enlight.com/capitalism2/EducationalUses.html

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                              Класика ли? Свят 10 ли? И аз съм там. Сега да не се окаже че сме и в един съюз. Егати майтапа. Да не си ти тоя дето ми прибра 5 милиона вчера сутринта
                              Брях на тоя етап 5 мио, здрава ферма трябва да си

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                                ще ме опукаш на март у петък) Блиц
                                Класика ли? Свят 10 ли? И аз съм там. Сега да не се окаже че сме и в един съюз. Егати майтапа. Да не си ти тоя дето ми прибра 5 милиона вчера сутринта
                                Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                                Коментар

                                Working...
                                X