IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Финансова стратегическа игра

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
    Я кажи в кой свят играеш да те опухам
    Иначе по темата. Аз две години правих неуспешни опити да създам такава игра и не се получи нищо. Накрая се отказах но проекта ми още седи. Не става да поръчаш на софтуерна фирма. Иска се доста труд, игра и настройки докато уцелиш баланса. Дано да успее някой да създаде такова нещо. Според мен има голям потенциал.
    ще ме опукаш на март у петък) Блиц

    Коментар


    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
      Няма линк Ще дам линк накрая, ако стане дискусията Това е един вид проект, който може да подпомогне БФБ и въобще инвеститорите Смятате ли че е възможно? Инак и аз играя империя
      Я кажи в кой свят играеш да те опухам
      Иначе по темата. Аз две години правих неуспешни опити да създам такава игра и не се получи нищо. Накрая се отказах но проекта ми още седи. Не става да поръчаш на софтуерна фирма. Иска се доста труд, игра и настройки докато уцелиш баланса. Дано да успее някой да създаде такова нещо. Според мен има голям потенциал.
      Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

      Коментар


      • Докато играех Травиан в 2008 г, бях почнал да изчислявам цени на пшеница, дърво и желязо - за да знам на какво да залагам напред.
        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Глей с какво се занимавали инвеститорите. Още малко и травиан ще си признаете, че жулите.

          Коментар


          • cashflows 101 на Робърт Киосаки
            ама не е точно по темата
            “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

            Коментар


            • Даааам, в тяхният вариант мисля че може да се стигне до комичната ситуация в която се манипулира нещастната борса, заради резултатите в играта

              Коментар


              • дарик файненс мисля , че имаха вече такава игра

                Коментар


                • Няма линк Ще дам линк накрая, ако стане дискусията Това е един вид проект, който може да подпомогне БФБ и въобще инвеститорите Смятате ли че е възможно? Инак и аз играя империя

                  Коментар


                  • Е дай подробности де. Линкче нещо? Аз от 3 години играя една игра, която изпълнява тази роля за мен - www.imperiaonline.org Обаче старата версия е по-хубава и опростена а няма да ви даде да се регнете във нея. Та ако някой иска покана на ЛС.
                    Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                    Коментар


                    • Финансова стратегическа игра

                      Финансовата стратегическа игра ще представя и проследява основни житейски етапи, свързани с взимането на финансови решения, като се предоставят алтернативи на избор и се прилагат сценарии, съответстващи с вероятните житейски и финансови последици от направения избор. Целта е по забавен и атрактивен начин да се предложи
                      потребителска информация, като се подпомогне процеса на повишаване на
                      потребителското разбиране за важността на финансовата грамотност за
                      осигуряване на личното и семейно благосъстояние.
                    Working...
                    X