IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Финансова стратегическа игра

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тази тема я пуснах, във връзка с някакъв проект на КФН, която щеше да ограмотява юзърите с Финансова игра.

    Цитатът в началото е взет точно от този проект. Имаше го светнат онлайн, сега не ми се търси. Както се вижда игра още няма.

    Абе Инвестор ще не напрай по един видим ПортОфейл, да ни нацъка там по 10000 кинта и да си премерим чурките на БФБ-то??? После ще го продаде на Комисията

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Itrade Разгледай мнение
      Cаpitalism 2 стара ,но златна :
      http://www.enlight.com/capitalism2/EducationalUses.html
      Хайде да направим една мрежа на Capitalism 2 някой път
      И аз съм и голям фен от години

      Има ъпдейт capitalism lab, търсих до безплатно, но май ще си го купя, защото не мога да го намеря

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
        Е вече не съм Трябва да си байонзи значи. Ама не се връзва, понеже ти беше 69 набор по спомен а този има 73.

        Атакуващи противникови армии
        До От Бройка Цел на атаката Оставащо време
        Провинция 13 BlueWolf - (8) Стрелци - 338
        Тарани - 10
        Тежки стрелци - 949
        Тежки мечоносци - 17113
        Тежка конница - 5958
        Катапулти - 470
        Разграбване 00:53
        Тоя пак идва
        остави я тази империя е мъртвец
        предлагам ти нещо друго
        http://www.townian.com/qitz/register.php?ref=SIDIOUS
        http://en.20dollars2surf.com/?ref=503548

        Коментар


        • Аз си чакам Комисията да пусне финансовата игра Много си падам по игрички в интернет за ограмотяване

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Натрий Разгледай мнение
            Б-р-р-р концлагер.

            Контакт: http://support.zynga.com/CP_Suggesti...Tmpl_WebFull_1
            Концлагер, я... за лоши капиталисти... гърбят ги безмилостно и им земат сичкото сухо... Колима се казва...

            Мерси за контактът, ама ако им напиша по Български, няма да ме разберят тея пущиняци... а котешкият не ми е силна страна...
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Ми как да се свръжа с тия пущиняци - имаш ли контакт?

              А инак веднъж играхме с неколцина съфорумци - ама не завършихме - щото една нормална игра продължава няколко часа... и даже не е сигурно, че някой ще победи, щото Бамката може да ги очушка сичките играчи.... примерно ако някой купи силни обекти, ама сгази лукът и влезе в концлагерът (много страшно място) и не може да излезе дълго - тогава сички му наливат пари на него, а концлагерът му точи всичко...

              Бе готин е - има бамки, болница, казарма, пандела, концлагер, GSM оператори, летища, таксита, хотелски вериги, данъци...
              Б-р-р-р концлагер.

              Контакт: http://support.zynga.com/CP_Suggesti...Tmpl_WebFull_1

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Натрий Разгледай мнение
                Интересно звучи. Преди време търсих онлайн монопол, но не намерих нищо свястно.
                За твоя - я ще успееш да направиш работеща версия, я не. Ако е толкова добър - продай го на Зинга - после ще се срещнем в Букчето .
                Ми как да се свръжа с тия пущиняци - имаш ли контакт?

                А инак веднъж играхме с неколцина съфорумци - ама не завършихме - щото една нормална игра продължава няколко часа... и даже не е сигурно, че някой ще победи, щото Бамката може да ги очушка сичките играчи.... примерно ако някой купи силни обекти, ама сгази лукът и влезе в концлагерът (много страшно място) и не може да излезе дълго - тогава сички му наливат пари на него, а концлагерът му точи всичко...

                Бе готин е - има бамки, болница, казарма, пандела, концлагер, GSM оператори, летища, таксита, хотелски вериги, данъци...
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Хъх - монополът не е виртуален, а истински - и не е оня простият (измислен от 12-годишно дете), а доста по-усложнен и осъвременен - аз съм го направил преди доста години вече. Тестван е многократно... всъщност би било добре да се направи виртуален.

                  Градченцето е една от игрите на Зинга - казва се Ситивил. Играя го в Букчето. Добър съм
                  Интересно звучи. Преди време търсих онлайн монопол, но не намерих нищо свястно.
                  За твоя - я ще успееш да направиш работеща версия, я не. Ако е толкова добър - продай го на Зинга - после ще се срещнем в Букчето .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Натрий Разгледай мнение
                    Ами хайде! И на мен ми се играе на Монопол. Кажи къде да се регистрирам.
                    А какво е това Градченце?
                    Хъх - монополът не е виртуален, а истински - и не е оня простият (измислен от 12-годишно дете), а доста по-усложнен и осъвременен - аз съм го направил преди доста години вече. Тестван е многократно... всъщност би било добре да се направи виртуален.

                    Градченцето е една от игрите на Зинга - казва се Ситивил. Играя го в Букчето. Добър съм
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Натриев - ний си имаме туканка виртуално АД - казва се Таксун. Превърна се в такава легенда, че мнозина мислеха, че това е истинска компания.

                      Ако ви се играе нещо финансово, можем да спретнем някое монополченце, ама мойто.

                      Иначе аз обичам да си играя на Градченце - много творческа, секси и разпускаща игра.
                      Ами хайде! И на мен ми се играе на Монопол. Кажи къде да се регистрирам.
                      А какво е това Градченце?

                      Коментар


                      • Натриев - ний си имаме туканка виртуално АД - казва се Таксун. Превърна се в такава легенда, че мнозина мислеха, че това е истинска компания.

                        Ако ви се играе нещо финансово, можем да спретнем някое монополченце, ама мойто.

                        Иначе аз обичам да си играя на Градченце - много творческа, секси и разпускаща игра.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Преди две седмици попаднах на http://realtime.industrymasters.com/.
                          Играх едночасовото демо. Идеата е, че си CEO на компания и трябва да покачваш цената на акциите й. Беше доста забавно. После два дена се опитвах да разбера как точно изчисляват цената на акция на компанията ми, но така и не разбрах.
                          Нещо от рода на EVA е - няма подробнни обяснения. Ако някой знае може да подскаже!

                          Иначе ако се започне проект за онлайн финансова игра може да ме броите. Не разбирам от уеб програмиране, но предполагам, че все с нещо мога да помогна.
                          Можем да си направим виртуално АД, като "дяловете" ще бъдат дадените добри идеи и положения труд по проекта.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от proect Разгледай мнение
                            Момче, нещата не се научават на игри, а с реални пари. За да се научите на добър финансов бизнес е необходимо да имате най-добрия възможен учител. От безплатни форуми и информация, не може да се реализирате.
                            Я само да ме светнеш, кой е най-добрият учител ? Оня кльощавият шеф чехът ли? Или вашите "брокери" малоумни? Само питам де?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от proect Разгледай мнение
                              Не е идиотия, ако не търгуваш на финансовите пазари.
                              Хора които имат време да пишат по-форумите, не бива никога да търгуват защото ще фалират!!!!!!!!
                              форуми, по-форуми и най-форуми

                              много ти къса поличката на аватара да не ти се види котето

                              Коментар


                              • Не е идиотия, ако не търгуваш на финансовите пазари.
                                Хора които имат време да пишат по-форумите, не бива никога да търгуват защото ще фалират!!!!!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X