IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КРАЙ на Кризата!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Очаквам да тества дъното от преди
    Ай стига бе ? К'во стана с Ъп....Ъп......4000 ?????

    Коментар


    • Първоначално изпратено от стог Разгледай мнение
      Не зная как SOFIX ще слезе до 250, но след това ще има сурване надолу към "нулата".
      Някой знае ли какво става като фалира една борса (само не ми казвайте, че не може)?
      Аз знам, но по-добре да не ти казвам, че такъв вой ще се нададе.......
      Нали виждаш, че емблематични цвъркати като КАШПИРОВСКИ отлетяха...... а след тях има по-едри пернати......абе ще замирише я на пърлено........, я на печено скоро.....

      Коментар


      • Очаквам да тества дъното от преди

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          Я па тоя кви ги дрънка?... Я виж извлечението което някой твой познат получава като задължително го карат да се осигурява в пенсионен фонд. Ще видиш че е внесъл много повече от това което има по партидата си!
          Бе ти къде отиде че не разбрах.Не съм фен на частните фондове.Не съм фен и на НОИ.Омръзна ми от мрънкачи.Ми да са си купили земя да са спестили пари.Какво са правили цял живот.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
            1. Зарко, не знам защо, но определено не проявяваш уважение към мен с обръщения от вида на Пич, Ало Инвеститора, удивителни и т.н. Това между другото говори зле за теб!
            ...................!
            ПИЧ, наричам те така, защото "ПИЧ" за мен е синоним на "можещият мъж", а ако се обърна към теб с "ПървостъпчО" - сигурно ще ми се обидиш МНОГО ПОВЕЧЕ, отколкото с обръщението ми "пич"...

            "Ало, Инвеститора!" - също не мисля, че е обидно обръщение за човек с такива познания за пазарите! (ако с последната удивителна ти "бъркам в очите", кажи с какъв препинателен знак да я променя: с две точки, многоточие, въпросителна, или с нещо друго, за да ти се понрави?)

            Успехи!

            Мен са ме учили да поставя тук удивителен знак, но само заради теб мога да постъпя различно:

            Успехи ... : ; "..." ? - _ / * - + (избери си нещо, което харесва и е достойно за Големи инвеститори, които знаят що е то НИВО НА ПОДКРЕПА на БФБ, дано толкова препинателни знаци поне донякъде да изкупят "вината" ми)...

            Отново се извинявам, ако с нещо в поста си съм сгафил! (пфу - и на мен ми станаха омразни тия гадни удивителни... )
            "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              Колкото са внесли толкова ще получават.
              Я па тоя кви ги дрънка?... Я виж извлечението което някой твой познат получава като задължително го карат да се осигурява в пенсионен фонд. Ще видиш че е внесъл много повече от това което има по партидата си!
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Като отида на лекар сутрин сварвам да отида на работа съм един... Стоят пред кабинета от 5.30 сутринта, ДА НЕ БИ НЯКОЙ работещ да успее навреме...Да са вдигали възстания през комунизма, никой не им е виновен че са търпяли този строй..А кризата в България не свършва сега, това го знае всеки голтак (95%)от населението)..Кризата на борсата ли - ако знаехме, щяхме да имаме посока последните сесии, мисля че wтрешната е ясна - надоле...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Не се присмивай на гражданите - пенсионери. Те също са си спечелили пенсия за "достойни старини". Само , че не я получават /повечето/.
                  Иначе за останалото си прав.
                  Aз не се присмивам.Не може да имаш собственост за 100000 евро и да искаш от държавата.Какво са се изморили толкова софийските пенсионери.Цял живот по канцелариите.Аз уморен софиянец не съм виждал.Пенсията няма нищо общо с понятието достойни старини.И би ли разяснил какво е това достойни старини?Колкото са внесли толкова ще получават.А какво им се иска ми дреме на самолетоносача.Който не му стигат парите да иска от децата си или да си продава апартамента.Никой не им е длъжен.Били зле ама друг път.Пенсиите им малки а по цял ден на пазар

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    Мастеро дреме ми на кура за пенсионерите.Особено градските.От тях ни в магазин можеш да влезеш ни сметка някъде да платиш.По цял ден са в градския транспорт на топло щото са изключили парното.Селяните не ги мисли те си имат кокошки пуйки прасета козички.Мазите са заредени винце са направили и ракийка.Тези хора работа по градовете нямат.Пълно е с пустеещи дворове по селата.Да хващат мотиките.Баба ми получаваше 25 лева пенсия и винаги имаше пари.Нито един път не съм я чул да се оплаче или да е недоволна от държавата.Ставаше сутрин рано и до обяд в градината и в кухнята.Следобяд отново в градината.За софийски безделници няма какво да се кахариш.Като им огладнеят задниците ще разберат какво им думам
                    Не се присмивай на гражданите - пенсионери. Те също са си спечелили пенсия за "достойни старини". Само , че не я получават /повечето/.
                    Иначе за останалото си прав.
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
                      Ало, Инвеститора! С цялото ми уважение към теб, дай малко по-серЬОЗНО, де! Можеш ли да говориш за НИВА на ПОДКРЕПА, ако индексите се определят от дружества, които се търгуват с по 4-5 бройки дневно?

                      И другото - защо казваш "ТУК на БФБ-то"? Да не би на друго място също да има друго БФБ - "ТАМ някъде, в безкрая...", с чиито резултати да се съобразяваш? Дай ни инфото, за да се възползваме, де - нали затова обменяме идеи в Инвестиционен форум?

                      Уважение за ентусиазма ти!
                      1. Зарко, не знам защо, но определено не проявяваш уважение към мен с обръщения от вида на Пич, Ало Инвеститора, удивителни и т.н. Това между другото говори зле за теб!
                      2. Имам такова мнение за подкрепа при сегашните нива, тъй като забелязвам за пръв път от 6 месеца някъде, нивата да остават непроменени при все пак някакъв оборот. До сега всеки нов пакет от продава 1000 броя примерно, смъкваше цената - сега не е така! Второто нещо, което ми прави впечатление е, че този оборот вече не се случва само от удовлетворяването на поръчки купува, а и на такива продава. Софикс, основният ни индекс действително се манипулира от време на време със сделки от 4-5 акции в края на сесията, но това далеч не определя нивото му! За да бъда по-конкретен: виж моля те оборота при Химимпорт примерно и виж средната цена на всички сделки - гарантирам ти, че е над цената на затваряне! Дневният оборот там е малко над 26 000 лв и не много, но преди 1-2 седмици, този оборот би смъкнал цената повече и средната сделка за деня би била много по-ниска.
                      Искам сега да доуточня, както го правя винаги: Това виждам към момента и не съм сигурен за бъдещето!
                      Кръстил съм се "първи стъпки", за да подскажа на разбирачите, че не претендирам за достоверност или за наливане на акъл на някого, просто изразявам мнение!
                      3. "Тук" съм написал защото този форум се отнася за БФБ, а "на БФБто" е пояснение към "тук" - за хора, които не могат да разберат какво имам предвид. Това вече е литература, но все пак друг пример: Ние, несретниците на БФБ е като: Тук, на БФБто! Надявам се вече да си разбрал!
                      Last edited by първи стъпки; 12.12.2011, 16:46.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                        На средният българин му е през онази работа за бфб-то и софикс. Лошото е, че ще сме свидетели на фалита на пенсионната система. През изминалите 10 години парите на харата в пенсионните фондове също бяха издухани. Системата няма вече никакви резерви и сегашните напъни за реформа са само симулация на действие. Правителството нищо не променя освен увеличение на пенсонната възраст. Това не е никаква реформа! Представи си когато пенсиите спрат да се плащат какво ще стане?
                        Мастеро дреме ми на кура за пенсионерите.Особено градските.От тях ни в магазин можеш да влезеш ни сметка някъде да платиш.По цял ден са в градския транспорт на топло щото са изключили парното.Селяните не ги мисли те си имат кокошки пуйки прасета козички.Мазите са заредени винце са направили и ракийка.Тези хора работа по градовете нямат.Пълно е с пустеещи дворове по селата.Да хващат мотиките.Баба ми получаваше 25 лева пенсия и винаги имаше пари.Нито един път не съм я чул да се оплаче или да е недоволна от държавата.Ставаше сутрин рано и до обяд в градината и в кухнята.Следобяд отново в градината.За софийски безделници няма какво да се кахариш.Като им огладнеят задниците ще разберат какво им думам

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                          Световната икономика е в размер на около 50 трилиона долара и през последните 10 години на практика няма икономически ръст и е пълен застой. Само тази година държавният дълг по света е над 10 трилиона долара. Този дълг е с 2 ПЪТИ повече отколкото е бил през 2005 г. Очевидно е че планината от дългове расте в геометрична прогресия всяка година. Очевидно е че вече никой не ше да купува държавни облигации - Виж примера за Япония където вече предлагат злато заедно с лихвите за да привлекат купувачи. Виж и тук за ЕС - http://www.investor.bg/news/article/127449/334.html

                          Най-късно до 2-3 месеца ще има опустошителна системна финансова криза. Тогава и златото може да падне със 100-150 долара, защото това ще е единственият истински актив който ще може да се заложи за да се мобилизира кризисен кеш! Тогава ще е идеалната възможност за масирани покупки с цели на първо четене 5-6 пъти над сегашната цена.

                          Мастъре....ако си прав за това ,което пишеш.....май никой друг не го предвижда...


                          Сега ДАУ Е ОКОЛО 12 110-120...ГРУБО......МАКСА НА ДАУ беше към 14000....или сега сме на около 20 проц под върха.....Ебаси скапаните анализатори по тази Америка....че не отразяват твоите мисли(които звучат логично...признавам)


                          Иначе нашата борса....не я брой....ако сега с мои познати и приятели решим....ще я докараме до 250 за седмица....ама ако се напънем....и до около 320).....така,че.....Нее гледай какво става тук......Интересното е ....какво ще стане ако Англия реши да печата пари........затова ми се струва и ветото де....А сега да те чуя....мнението....и защо си мислиш,че Хамериканците ще оставят нещата да се сговнясат...

                          Иначе виждам ,че си умен човек....ама се мъчиш да манипулираш.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от стог Разгледай мнение
                            Не зная как SOFIX ще слезе до 250, но след това ще има сурване надолу към "нулата".
                            Някой знае ли какво става като фалира една борса (само не ми казвайте, че не може)?
                            На средният българин му е през онази работа за бфб-то и софикс. Лошото е, че ще сме свидетели на фалита на пенсионната система. През изминалите 10 години парите на харата в пенсионните фондове също бяха издухани. Системата няма вече никакви резерви и сегашните напъни за реформа са само симулация на действие. Правителството нищо не променя освен увеличение на пенсонната възраст. Това не е никаква реформа! Представи си когато пенсиите спрат да се плащат какво ще стане?
                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • Фалит на борсата

                              Не зная как SOFIX ще слезе до 250, но след това ще има сурване надолу към "нулата".
                              Някой знае ли какво става като фалира една борса (само не ми казвайте, че не може)?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
                                Нещата отиват доста на добре в глобален план, т.ч. е ясно, че Кризата свърши.
                                Световната икономика е в размер на около 50 трилиона долара и през последните 10 години на практика няма икономически ръст и е пълен застой. Само тази година държавният дълг по света е над 10 трилиона долара. Този дълг е с 2 ПЪТИ повече отколкото е бил през 2005 г. Очевидно е че планината от дългове расте в геометрична прогресия всяка година. Очевидно е че вече никой не ше да купува държавни облигации - Виж примера за Япония където вече предлагат злато заедно с лихвите за да привлекат купувачи. Виж и тук за ЕС - http://www.investor.bg/news/article/127449/334.html

                                Най-късно до 2-3 месеца ще има опустошителна системна финансова криза. Тогава и златото може да падне със 100-150 долара, защото това ще е единственият истински актив който ще може да се заложи за да се мобилизира кризисен кеш! Тогава ще е идеалната възможност за масирани покупки с цели на първо четене 5-6 пъти над сегашната цена.
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X