IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КРАЙ на Кризата!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Довечера да видим дали Бен Бернанке ще обяви Края на Кризата .
    Мнението ми не е препоръка!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
      Не съм чул някой богат да обеднява, напоследък, но щом казваш.
      Така е и все пак - чия криза?
      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
        Честитито отворихте си нова тема Оптимизъм
        Темата не е в сферата на фантазиите, нито във вестникарски стил. Ако беше така, щеше да бъде формулирана: "КРАЙ на Кризата ???"

        Темата е именно: "КРАЙ на Кризата !!!" и сама по себе си е синоним на ОПТИМИЗЪМ, така че с това трябваше да се започне, но ние доказваме постепенно твърдението си, за да изпитаме сладостта от размазването на това обществено зло... Никога не е късно да отречем и заклеймим кризата и колкото и пъти да го направим, все ще й е малко...
        "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

        Коментар


        • Батя Мастера не е прогностик а комунист бивш комсомолски секретар.Не му се връзвайте на глупостите.Понеже в къщи не му дават да говори и той тук се упражнява.Иначе не е лош

          Коментар


          • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
            Криза било ,че богатите обеднявали, ами да обедняват в геометрична прогресия дано, ко ми дреме на мен.
            Не съм чул някой богат да обеднява, напоследък, но щом казваш.

            Коментар


            • Криза било ,че богатите обеднявали, ами да обедняват в геометрична прогресия дано, ко ми дреме на мен.
              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                Къв съм гад, чия криза ?
                Ба ли го ?!, но не споделяй с журналисти твоите размисли

                Коментар


                • Къв съм гад, чия криза ?
                  Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    незнам защо всички от темата за оптимизма се преместихте тук , но нека и аз да кажа:
                    1. Догодина ще има повече дивиденти от когато и да било
                    2. Най-накрая може да тръгнат мултифондовете през 2012
                    3. Ще започнат да се влагат парите от сребърния фонд
                    4. Ще тръгне листването на ЕРП-та
                    5. Догодина Европа ще се промени и еврото ще бъде спасено(през толкова войни е оцеля Европа, та една валута ли?)
                    6. Догодина влизаме в Шенген
                    7. Почти завършихме двойното дъно
                    8. Балона на суровините и особенно при металите ще пукне
                    9. Чака ни инфлация след това печатане на пари
                    10. Някои качествени компании вече възвърнаха резултатите си от 2008год.

                    Абе естествено че трябва да се купуват акции - какви глупости плещите!
                    Успех на оптимистите!!!
                    Е, имам резерви що касае точки 2, 3 и 8. За 8 балон не виждам, освен ако не визираш някои метали, които са по-скоро инвестиционни отколкото суровини.

                    Иначе смятам че си прав.

                    Коментар


                    • Де е краят на кризата, та да се хвана за него....

                      пп. Краят ще дойде, когато оптимистите станат под 10% от форума.. и тогава почва НАЧАЛОТО.....

                      Коментар


                      • Край на кризата ама .....

                        Коментар


                        • Честитито отворихте си нова тема Оптимизъм
                          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                          Коментар


                          • незнам защо всички от темата за оптимизма се преместихте тук , но нека и аз да кажа:
                            1. Догодина ще има повече дивиденти от когато и да било
                            2. Най-накрая може да тръгнат мултифондовете през 2012
                            3. Ще започнат да се влагат парите от сребърния фонд
                            4. Ще тръгне листването на ЕРП-та
                            5. Догодина Европа ще се промени и еврото ще бъде спасено(през толкова войни е оцеля Европа, та една валута ли?)
                            6. Догодина влизаме в Шенген
                            7. Почти завършихме двойното дъно
                            8. Балона на суровините и особенно при металите ще пукне
                            9. Чака ни инфлация след това печатане на пари
                            10. Някои качествени компании вече възвърнаха резултатите си от 2008год.

                            Абе естествено че трябва да се купуват акции - какви глупости плещите!
                            Успех на оптимистите!!!
                            Last edited by tony1975; 12.12.2011, 20:53.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                              Най-късно до 2-3 месеца ще има опустошителна системна финансова криза. Тогава и златото може да падне със 100-150 долара, защото това ще е единственият истински актив който ще може да се заложи за да се мобилизира кризисен кеш! Тогава ще е идеалната възможност за масирани покупки с цели на първо четене 5-6 пъти над сегашната цена.
                              Абе що не се прекръстиш направо на прогностик-майстер. Много те бива да даваш гръмки прогнози, да шашкаш тълпата и да им рекламираш депозити, злато, а може би скоро и буркани, ама доколко ти се сбъдват.

                              На това си го писал на 20 Септ. и времето ти изтича:

                              Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                              ... Златото ще гони 2800 долара трой унцията до края на годината....
                              А пък тоя ти бисер е от 9 Август:

                              Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                              Никой не трябва да си прави илюзии. До края на Август ще видим нива под 10К при Дау. Стратегията за следващите 3-6 месеца е "продавай при резки покачвания". Най-вероятно през Ноември ще има разпад на еврозоната.
                              Голем си анализатор, ама пустия му апокалипсис все не ти вързва и не идва
                              Last edited by Батя; 12.12.2011, 20:45.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                                Ай стига бе ? К'во стана с Ъп....Ъп......4000 ?????

                                Ъп Ъп 4000 винаги бил един от водещите проекти, в момента се доразработват детайлите.

                                Споко, ще го обявят официално като е готов

                                Коментар

                                Working...
                                X