IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КРАЙ на Кризата!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Молбите за помощи при безработица в САЩ са на най-ниското си ниво от 3,5 години


    http://www.investor.bg/news/article/127652/130.html


    Мастъре....кажи сега ще се разпада ли УСАто,ще се срива ли светът.....щото май отвъд Океана не мислят така....Моля те за коментар.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
      Хммммм интересно..броя на отговорилите с "Да,..." почва да расте .
      Генерале, това "маркер" ли е?

      Коментар


      • Хммммм интересно..броя на отговорилите с "Да,..." почва да расте .
        Мнението ми не е препоръка!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
          Ако не е тайна....къде си играл Форекс 2001
          Deltastock
          дано не е реклама
          remember remember the fifth of november

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
            Шема най ми харесва това - че си добронамерен
            Бях ти писал - не играя през компютър - наиграл съм се ......
            Играл съм Форекс - още 2001 г.
            Златото ми е купувано (физически) на цена 600 Евро/трой унция
            "Стопа" ми е 800 Евро/трой унция - ако искаш да се запознаеш с мен в деня в който Тавекс обявят (свалят) цена купува на 800 Евро/трой унция - можеш да ме видиш при тях
            Все още сме доста далеч от там

            Ако не е тайна....къде си играл Форекс 2001

            Коментар


            • Край на кризата!

              Начало на депресията!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
                Разбира се!!!

                вчера Бен Бернанке едва ли не официално го заяви . Т.ч. Края на Кризата е факт!!!

                още ли удължаваш Златото??? Ако си понесъл големи загуби от дългите ти в Злато по-добре се спри, т.к Златото ще пада още много и както повтарях поне 100 пъти в темата за Златото ще го гоните надолу до 1200 $ и много ентусиасти с дълги в Злато ще загубят много .

                По-добре купувай евтини акции на БФБ , това е най-правилното решение в момента! Т.к. настъпването на Края на Кризата ще раздвижи акциите съвсем скоро нагоре и в продължение на 5-7 години само ще растат .
                Шема най ми харесва това - че си добронамерен
                Бях ти писал - не играя през компютър - наиграл съм се ......
                Играл съм Форекс - още 2001 г.
                Златото ми е купувано (физически) на цена 600 Евро/трой унция
                "Стопа" ми е 800 Евро/трой унция - ако искаш да се запознаеш с мен в деня в който Тавекс обявят (свалят) цена купува на 800 Евро/трой унция - можеш да ме видиш при тях
                Все още сме доста далеч от там
                Last edited by marin1; 14.12.2011, 21:39.
                remember remember the fifth of november

                Коментар


                • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                  Айде сега, БФБто освен към САЩ, Дакс и т.н. сега го "вързахте" и за златото? Абе въобще каквото пада някъде по света, БФБто е тясно обвързано с него!
                  Първостъпчо, за да имаш наистина реален поглед върху начина за търгуване с ценни книжа - не трябва да се уповаваш само и единствено на прочетеното в книжките...

                  Мисли, бе Първостъпчо, мисли, преди да се ангажираш с мнение ...
                  "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                    Айде сега, БФБто освен към САЩ, Дакс и т.н. сега го "вързахте" и за златото? Абе въобще каквото пада някъде по света, БФБто е тясно обвързано с него!

                    И за Хелиевата комета ще го вържем....., ако намерим повод за оптимизъм...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                      Айде сега, БФБто освен към САЩ, Дакс и т.н. сега го "вързахте" и за златото? Абе въобще каквото пада някъде по света, БФБто е тясно обвързано с него!
                      да яко!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Ако златото падне под 1500....такова чукане, тропане и мучене ще настане на БФБ, че не ми се мисли .....

                        пп Определено ти се радвам, че спечели от златото...Да се надявам, че и от ЦКБ ще спечелиш......
                        Айде сега, БФБто освен към САЩ, Дакс и т.н. сега го "вързахте" и за златото? Абе въобще каквото пада някъде по света, БФБто е тясно обвързано с него!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
                          Разбира се!!!

                          вчера Бен Бернанке едва ли не официално го заяви . Т.ч. Края на Кризата е факт!!!

                          още ли удължаваш Златото??? Ако си понесъл големи загуби от дългите ти в Злато по-добре се спри, т.к Златото ще пада още много и както повтарях поне 100 пъти в темата за Златото ще го гоните надолу до 1200 $ и много ентусиасти с дълги в Злато ще загубят много .

                          По-добре купувай евтини акции на БФБ , това е най-правилното решение в момента! Т.к. настъпването на Края на Кризата ще раздвижи акциите съвсем скоро нагоре и в продължение на 5-7 години само ще растат .
                          Ако златото падне под 1500....такова чукане, тропане и мучене ще настане на БФБ, че не ми се мисли .....

                          пп Определено ти се радвам, че спечели от златото...Да се надявам, че и от ЦКБ ще спечелиш......

                          Коментар


                          • Разбира се!!!

                            вчера Бен Бернанке едва ли не официално го заяви . Т.ч. Края на Кризата е факт!!!

                            още ли удължаваш Златото??? Ако си понесъл големи загуби от дългите ти в Злато по-добре се спри, т.к Златото ще пада още много и както повтарях поне 100 пъти в темата за Златото ще го гоните надолу до 1200 $ и много ентусиасти с дълги в Злато ще загубят много .

                            По-добре купувай евтини акции на БФБ , това е най-правилното решение в момента! Т.к. настъпването на Края на Кризата ще раздвижи акциите съвсем скоро нагоре и в продължение на 5-7 години само ще растат .

                            Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                            Шема - я ни светни - сега???
                            Свърши ли кризата
                            Мнението ми не е препоръка!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
                              Довечера да видим дали Бен Бернанке ще обяви Края на Кризата .
                              Шема - я ни светни - сега???
                              Свърши ли кризата
                              remember remember the fifth of november

                              Коментар


                              • Без пак Дянков да каже няма да стане

                                Коментар

                                Working...
                                X