IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Защо когато някой се набабани в някоя избушена акция започва да я хвали във форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
    няма как да го направиш
    малък потенциал имаш
    а ти знаеш ли за коя хартия става дума?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Аз например искам да се донабабаня в ... оная нашата фармацевтична хартия (сещаш се коя) Ама нека да купя още, както казва там падре - "хайде гълъбчета, не се притеснявайте, заповядайте милички" и после ще я хвалим преди да са я обявили за избушеняк
      няма как да го направиш
      малък потенциал имаш

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Имам чувство, че темата започва пак да става актуална ..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Аз например искам да се донабабаня в ... оная нашата фармацевтична хартия (сещаш се коя) Ама нека да купя още, както казва там падре - "хайде гълъбчета, не се притеснявайте, заповядайте милички" и после ще я хвалим преди да са я обявили за избушеняк
          Ех, ако ти бях обърнал внимание на това мнение преди година.......

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            Имам чувство, че темата започва пак да става актуална ..
            Mи актуална си е я.
            Я си виж малко по надоле как си се прецакало пак предния април на върха на чичовия папир...при това след като започнаха събитията в украйна ...ритейл класика

            Пак се благодари на обратното и подпирането от чичо...че ако пазара бе реален всяко вложено левче трябваше да ти струва най много 30-40 стинки сега.

            Коментар


            • Имам чувство, че темата започва пак да става актуална ..
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение

                Добрите неща нямат нужда от реклама. Не е така с кофтите - с малко реклама, потръгват или поне такава е надеждата на собственика на нЯщото.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                  Напоследък хваленето става групово. Та сигурно и набабанването е такова
                  Аз например искам да се донабабаня в ... оная нашата фармацевтична хартия (сещаш се коя) Ама нека да купя още, както казва там падре - "хайде гълъбчета, не се притеснявайте, заповядайте милички" и после ще я хвалим преди да са я обявили за избушеняк
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
                    Маркетинг, маркетииииинг... Който не си хвали стоката, не е добър търговец!
                    Напоследък хваленето става групово. Та сигурно и набабанването е такова

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Много е яко и има доста истина в него
                      Маркетинг, маркетииииинг... Който не си хвали стоката, не е добър търговец!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Винаги ме е кефило заглавието на тая тема
                        Много е яко и има доста истина в него

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          Някой да каже нещо?
                          Винаги ме е кефило заглавието на тая тема
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Някой да каже нещо?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
                              То в Бантускотия остана ли неизбушена компания и не набабанен пишман инвеститор

                              Ама аз наистина не вдявам как ги купувате тези акции като отчетите на фирмите по никакъв начин не подлежат на какъвто и да е анализ. Метода Нагласьов и Нагоденко работи с пълна пара. Аз като гледам какви фирми минават одит и то фирми далеч по мизерни и малки от листнатите на борсата. Та начи щом тези цаци си плащат и нагласят както си искат, смятай акулите какво правят.

                              Набабанване да има, явно това е важно в Бантустана.

                              П.П. Или вие си пазарувате по нюх
                              пп. само на мечия нюх се крепим. Ти на фундамент ли го караш или недай боже на техника !?!? И къде изобщо ако не на бфб
                              Я всегда буду твоим поводом напиться.

                              Коментар


                              • То в Бантускотия остана ли неизбушена компания и не набабанен пишман инвеститор

                                Ама аз наистина не вдявам как ги купувате тези акции като отчетите на фирмите по никакъв начин не подлежат на какъвто и да е анализ. Метода Нагласьов и Нагоденко работи с пълна пара. Аз като гледам какви фирми минават одит и то фирми далеч по мизерни и малки от листнатите на борсата. Та начи щом тези цаци си плащат и нагласят както си искат, смятай акулите какво правят.

                                Набабанване да има, явно това е важно в Бантустана.

                                П.П. Или вие си пазарувате по нюх
                                Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

                                Коментар

                                Working...
                                X