IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Защо когато някой се набабани в някоя избушена акция започва да я хвали във форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    А ти защо се интересуваш от това дружество?
    Защото заглавието на темата касае избушените акции.
    Чудех се кои са едни от най-избушените към момента.
    Оцк вече го няма, не следях дали дядото е взел последно причастие.
    Не ми беше удобно да питам за елтос, май мърда все още, пък и батката да не се обиди излишно.
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Имаше едно дружество - КДН (дядото)
      Вече свършиха ли му мъките, какво става с него !?
      А ти защо се интересуваш от това дружество?

      Коментар


      • Имаше едно дружество - КДН (дядото)
        Вече свършиха ли му мъките, какво става с него !?
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Че мислиш така мен може само да ме радва. Никога не съм смятало, че се налага (или дори има начин) да си измеря (показвам) потенциала. Както казах това е (може би специфичен) въпрос, който ви вълнува, но и това считам за нормално. Много по интересно ми е как ще се въртите в трейдинга като зациклите 1, 2 години
          каквото е трябвало да направя - вече съм го направил
          нямам намерение да се въртя на никъде

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
            въпреки написаното от теб - потенциалът ти остава мъничък
            Че мислиш така мен може само да ме радва. Никога не съм смятало, че се налага (или дори има начин) да си измеря (показвам) потенциала. Както казах това е (може би специфичен) въпрос, който ви вълнува, но и това считам за нормално. Много по интересно ми е как ще се въртите в трейдинга като зациклите 1, 2 години
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              наистина форумчето е и място за забавление и разпускане, особено мисля, че и за еднохартиените портфейли се отнася, и въпреки, че е известна мисълта на бъфет - че диверсификацията е за тия които не знаят какво правят, аз силно се съмнявам (меко казано) че знаете какво правите при на тони чичо му...
              Ставаше дума за избушеняка БИОВЕТ Потенциалите са за вас, да си ги мерите някак си.
              въпреки написаното от теб - потенциалът ти остава мъничък

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                няма как да го направиш
                малък потенциал имаш
                наистина форумчето е и място за забавление и разпускане, особено мисля, че и за еднохартиените портфейли се отнася, и въпреки, че е известна мисълта на бъфет - че диверсификацията е за тия които не знаят какво правят, аз силно се съмнявам (меко казано) че знаете какво правите при на тони чичо му...
                Ставаше дума за избушеняка БИОВЕТ Потенциалите са за вас, да си ги мерите някак си.
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  eстествено, че знае - за оная, за която лошава дума се не реква, а и цели интервюта с анонимни форумци се правят
                  Груйчо, кой е този кадастрон, който го е докарал до интервюта с анонимки ?
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    eстествено, че знае - за оная, за която лошава дума се не реква, а и цели интервюта с анонимни форумци се правят
                    Би ли уточнил за коя точно, че са няколко...
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • И така - това е въпроса и става все по-актуален!!!
                      "Защо когато някой се набабани в някоя избушена акция започва да я хвали във форума?"
                      Как мислите защо така се получава
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                        Сигурно на Тони за чичо му
                        Грешен отговор.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          а ти знаеш ли за коя хартия става дума?
                          Сигурно на Тони за чичо му

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            eстествено, че знае - за оная, за която лошава дума се не реква, а и цели интервюта с анонимни форумци се правят
                            не съм давал интервю на никого
                            и не съм анонимен

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                              а ти знаеш ли за коя хартия става дума?
                              тя няма значение, но той няма как много да се набута където и да било
                              и аз не я знам

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                                а ти знаеш ли за коя хартия става дума?
                                eстествено, че знае - за оная, за която лошава дума се не реква, а и цели интервюта с анонимни форумци се правят
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X