IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Защо когато някой се набабани в някоя избушена акция започва да я хвали във форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    На мен ми е ясно що го прави. Ама ми е интересно наистина ли смята че с писане във форума ще постигне целта си
    Може би търси и съмишленици. Мисля,че психологически човекът като социално животно, изглежда иска да споделя, та Като се набабани в поредния избушеняк, някак все го чопли мисълта да бута темата и да получи съчувствие и утеха и от другите, които там са се набабанили. Един вид - да не е сам в мъката Виж като пример темата за софарма и постовете на тони и сие - това като пресен пример, иначе примери се срещат и по доста други теми

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
      Според мен най-добрата акция е Евроинс. С ОГРОМЕН потенциал. Някой иска ли да му продам. На 1.60...
      Без пари ве, предвид потенциапа...

      Първоначално изпратено от bertram
      хмм склонен ли си да ми ги запазиш за 6 месеца
      Тази сделка сключихте ли я?
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Ми пробва се народа, щом той се е минал що да не се мине и някой друг.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
          На мен ми е ясно що го прави. Ама ми е интересно наистина ли смята че с писане във форума ще постигне целта си
          С оглед нееднократно поведение - явно да.
          Може би за начало е добре да дефинираме "неизбушена акция" на БФБ.

          Коментар


          • На мен ми е ясно що го прави. Ама ми е интересно наистина ли смята че с писане във форума ще постигне целта си

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Зарзаватчийски глас Разгледай мнение
              За да може да я пробута на ближния, разбира се, за какво друго.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от free1969 Разгледай мнение
                Що да са избушени Крема и Химко???според мен са по добре от Оргата и Падки мостове....
                Как по-добри бре, една орга е само около 900 пъти повече от една падка или мостка )))
                Само храбрия Симов си знае какви ядове бере с тая падка, но я е захапал здраво и не пуска. Ще чака победата на номинал. Дано се случи, макар, че все повече не ми се вярва.
                Иначе по тематЪ - много е яко, когато се набабаниш в някой избушеняк !!! ... ))

                Коментар


                • Що да са избушени Крема и Химко???според мен са по добре от Оргата и Падки мостове....
                  http://selfielifes.com

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    Кой и коя акция имаш предвид, явно те е впечатлило нещо? И на мен ми е интересен този въпрос. Аз например по-често плюя по акциЙте, които имам, отколкото ги хваля. Това - за всеки случай - ако се прецакам, да не ме боли толкова много
                    ти си интересен казус бейби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX
                      Пак да си питам
                      Кой и коя акция имаш предвид, явно те е впечатлило нещо? И на мен ми е интересен този въпрос. Аз например по-често плюя по акциЙте, които имам, отколкото ги хваля. Това - за всеки случай - ако се прецакам, да не ме боли толкова много
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Spartak Разгледай мнение
                        Kултови са "КРЕМИКОВЦИ" и "ХИМКО".....а пък който си купи "ОРГАХИМ" на 720лв.просто сигурно не е жив
                        Искам да допълня категорията "модерни избушеняци" според мен - патката и моста. Там има двама индивиди - пантерата на попфолка и бобо67, които редовно си хвалят избушляка. Явно са се набабанили, по терминологията на Софикс.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          Според мен най-добрата акция е Евроинс. С ОГРОМЕН потенциал. Някой иска ли да му продам. На 1.60...
                          Без пари ве, предвид потенциапа...
                          хмм склонен ли си да ми ги запазиш за 6 месеца
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            Според мен най-добрата акция е Евроинс. С ОГРОМЕН потенциал. Някой иска ли да му продам. На 1.60...
                            Без пари ве, предвид потенциапа...
                            Ами оди в темата на Инса и хвали, поддържай и рейтинга

                            Коментар


                            • Според мен най-добрата акция е Евроинс. С ОГРОМЕН потенциал. Някой иска ли да му продам. На 1.60...
                              Без пари ве, предвид потенциапа...
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Spartak Разгледай мнение
                                Kултови са "КРЕМИКОВЦИ" и "ХИМКО".....а пък който си купи "ОРГАХИМ" на 720лв.просто сигурно не е жив
                                Продавала съм оргията и над 800 Цар-пазар. )) А сега наистина е интересен проблема, да видим, кои ще имаме за избушени и неизбушени. Присъединявам се към утешителката. Едно време имаше подобни теми. Време е, да възстановим финансовите лакърдии с по-голяма конкретика.
                                А доколкото си спомням, като каза кремиковци - ами дори и SOFIX - авторът на темата, ги търгуваше някога (ако помня правилно) - нека сам каже, дали крема е избушено или не. Мисля, че съм му чела и коментари в темата за Крема. Славни времена бяха.
                                Last edited by precakanoto; 03.03.2011, 13:12.
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X