IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Teзи понятия скъпо и евтино са много относителни. Трябва да носят доход, а има някои адсиц и дивидентни акции които наистина го правят. Иначе има и много акции които са много евтиниТова са сега акциите убежища, защото наистина 2012 няма да е лека, а после ще видим

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      По точното определение е , че прогнозите очертават несигурна посока на пазара. Затова в търсене на сигурност се предпочитат АДСИЦ и дивидентни компании. Много е вероятно тези прогнози да се окажат верни. Посочването на ЦКБ, ХИМ, ПИБ са изява на спекулативното начало и говори добре за нагласите на инвеститорите. Ще има и изненади след придобиване или покупка както стана с Еврохолд. Добри прогнози- за разлика от тези на набедените профита , които незнаят какво да правят и се придържат по близо до индексните компании
      На сегашните цени АДСИЦопвте са скъпии и съответно за мен са си спекула с неясен край

      А Хим, ЦКБ, ФИБ са все акции които са много по евтини и по сигурно инвестиции и дружевства от смешните АДСИЦ

      Значи хората са настроени инвеститорски .. не е препоръка
      There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

      Коментар


      • По точното определение е , че прогнозите очертават несигурна посока на пазара. Затова в търсене на сигурност се предпочитат АДСИЦ и дивидентни компании. Много е вероятно тези прогнози да се окажат верни. Посочването на ЦКБ, ХИМ, ПИБ са изява на спекулативното начало и говори добре за нагласите на инвеститорите. Ще има и изненади след придобиване или покупка както стана с Еврохолд. Добри прогнози- за разлика от тези на набедените профита , които незнаят какво да правят и се придържат по близо до индексните компании

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          Изненадва ме позицията на ЛАНД-а тук толкова високо, все пак говорим за стабилен АДСИЦ с предвидима дивидентна доходност. Но да, ако ПОК Бъдеще подпре цената за увеличение на капитала ще отиде на 1левче.
          Ланда е перфектен АДСИЦ / и още нещо / и не ме изненадва чак толкова, колкото присъствието на почети всички други такива. Това според мен говори, че голяма част от анкетианите очакват падащ пазар като цяло, а при този вариант най-малко падащите биха били именно АДСИЦите. Ако очакваха година на стабилен ръст, може би нямаше да номинират нито 1 АДСИЦ.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            За първите две от класацията съм сигурен че и Асан от Факултета си е купил ,щото Мунчо от Столипиново има вече мноооого.

            В мойте бъдещи позиции има дефицит на подкрепа което е положително за мен. Първо ще си купя еФтино и без конкуренция ,
            Второ когато трябва тълпата ще купува от мен а не аз от тълпата....
            В момента нямам от тях, макар че едната ми е в десятката.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              От тези които аз съм дал поне, имам само от половината позиции. Другата половина като му дойде времето.
              За първите две от класацията съм сигурен че и Асан от Факултета си е купил ,щото Мунчо от Столипиново има вече мноооого.

              В мойте бъдещи позиции има дефицит на подкрепа което е положително за мен. Първо ще си купя еФтино и без конкуренция ,
              Второ когато трябва тълпата ще купува от мен а не аз от тълпата....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Е не и ако е пълна до дупка и купува вече две години ....
                От тези които аз съм дал поне, имам само от половината позиции. Другата половина като му дойде времето.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Ами то на пазара тълпата вдига акциите.
                  Е не и ако е пълна до дупка и купува вече две години ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                    Вече е ОК. За мен най интересни са банките, има ги в двете класации БАКБ и ЦКБ ........... изглежда тайминга ще бъде най важното нещо.

                    Някой продавал ли е късо..... имаше в Инвестора инфо че през лятото от Карол са имали къси продажби на ЦКБ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Бягай от тълпата докато можеш....
                      Ами то на пазара тълпата вдига акциите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
                        не ми се зареждат поскъпващите акции, само при мен ли е така
                        Бягай от тълпата докато можеш....

                        Коментар


                        • Вече това може да се разглежда и от нов ъгъл, като акции влизащи във фокус и излизащи. Първите тези които се качват спрямо миналата година, вторите тези които падат. И една трета част любими спекулантски

                          Коментар


                          • http://www.investor.bg/news/article/128519/339.html

                            Коментар


                            • Изненадва ме позицията на ЛАНД-а тук толкова високо, все пак говорим за стабилен АДСИЦ с предвидима дивидентна доходност. Но да, ако ПОК Бъдеще подпре цената за увеличение на капитала ще отиде на 1левче.

                              Коментар


                              • Пробвайте на този адрес
                                Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                                Коментар

                                Working...
                                X