IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абе, случайно тоя Светлин Колев да не съм аз ?

    Аз лично в средата на есента на 2022 г. излязох временно от БФБ, като използвах средствата за по-рискови покупки през 2023 г.

    Успех на всички през новата 2023 година и с пожелания за по-голяма доходност в пъти спрямо миналата година.

    Може би по-късно през първата половина на 2023 г. ще се завърна на БФБ, като към настоящия момент също има компании на добри цени за вход, при очаквани дивиденти и т.н., според стратегията.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
      Можеш да ги видиш от последното ОСА 30,06,22,
      file:///C:/Users/User/Pictures/11C+%D0%9F%D0%A4.pdf
      Имам акционерната книга от тогава. Ако трябва да спекулирам иазвън групата около основателите ми изглежда, че трябва да са ДСК или Хорайзън .....
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

        Нещо което математиката не може да обясни, се обяснява със сантимента. Професионалистите не би трябвало да имат сантимент Аз имам такъв към 11С и не го крия. Но аз си управлявам само моите си спестявания за да не разчитам един ден на НОИ...или НОЙ...че съм го срещал и в такъв вариянт ... А те управляват поверени им пари и не следва да са сантиментални а хладнокръвни...Демек математически да ми обяснят как трима смятат, че актива на ДроК в ДроГ струва повече от актива на 11С в ДроГ...останалите компании няма да ги броим в конкретния случай.....Да не говорим, че дори нищо да не се случи през 2023 /пепел ми на езика/ за ДроГ, то 11С ще дадат дивидент а ДроК ще са на загуба....
        За продавача си много прав. Уреди си няколко пакетчета, но явно има още. Появява се на аукциони често. Може да опита да сложи всчики акци на някава цена, поне да знем кой, колко и какво има насреща
        А гледам, че профитата предпочитат УИН и Импулс също повече от 11С.....Е това също не мога да го разбера,но затова не съм фонд меринджей....
        Както и да е. Да сме живи и здрави през годината и накрая ще видим..

        Можеш да ги видиш от последното ОСА 30,06,22,
        file:///C:/Users/User/Pictures/11C+%D0%9F%D0%A4.pdf

        Коментар


        • Благодаря на Big Bear за труда, който полага.
          При мен реалната доходност бе 16.42% за изминалата година и съм много доволен. Поздравления за всички, които са с положителна реална доходност.
          През новата година се надявам на още

          Коментар


          • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

            Ти си прав, моята позиция в 11C e 4х от тази в DRON. Не отчиташ, обаче, първо сантимента - хората свързват дрона с едноименната компания. И второ в 11C има фонд продавач, които си е наумил да излиза, с колко акции -неизвестно. И това пресира цената. Така, че няма да е чудно ако в рамките на година DRON скочи повече от 11C. В по-дълъг период, разбира се, Илевън би трябвало да е по-печеливш избор. Не е препоръка за нищо.
            Нещо което математиката не може да обясни, се обяснява със сантимента. Професионалистите не би трябвало да имат сантимент Аз имам такъв към 11С и не го крия. Но аз си управлявам само моите си спестявания за да не разчитам един ден на НОИ...или НОЙ...че съм го срещал и в такъв вариянт ... А те управляват поверени им пари и не следва да са сантиментални а хладнокръвни...Демек математически да ми обяснят как трима смятат, че актива на ДроК в ДроГ струва повече от актива на 11С в ДроГ...останалите компании няма да ги броим в конкретния случай.....Да не говорим, че дори нищо да не се случи през 2023 /пепел ми на езика/ за ДроГ, то 11С ще дадат дивидент а ДроК ще са на загуба....
            За продавача си много прав. Уреди си няколко пакетчета, но явно има още. Появява се на аукциони често. Може да опита да сложи всчики акци на някава цена, поне да знем кой, колко и какво има насреща
            А гледам, че профитата предпочитат УИН и Импулс също повече от 11С.....Е това също не мога да го разбера,но затова не съм фонд меринджей....
            Както и да е. Да сме живи и здрави през годината и накрая ще видим..
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

              мерси Груйка! Само защо толкова лоша за реалната? Искаш тя да ми е по-ниска от на Батя ли? Верно, че той е добър спекулант, с много телефони и който знае какво е p/e .. майтапче
              Реших това да ми е първото и последно участие, нещо неам желание - 1. Избягвам да пиша във форума, заради модераторите - мародери - трият труда ми или даже го редактират по тяхна прищявка, нещо като цензурата с писмата от "Параграф 22" , няколко пъти ме банват и сега ще се само-банна след като няма и протести срещу тях - 2. Винаги съм се старал да бъда обективен и да допринасям, но съм отнасял обиди подигравки и високомерие(жалко, че класацията е отрязана само до печелившите. Така не виждам тези, които най-много са ме обиждали, като безкозовия и др. с отрицателна доходност. Жалко!). Когато Балонерко беше 25+ писах, че е добра компания, но не струва повече от едно-цифрено число, като се има предвид какви други има в БФБ, с които се конкурира . Да тя се развива добре и вече сигурно е за двуцифрено, не знам, не я следя а и съм само прост ай-ти.
              Успех, Петьо, и не се самобанирай - има си хора, които те четем с удоволствие - само напред и нагоре!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Отделно три профита за сложили ДроКапитал а 11С ги няма никъде.... Не съм особено умен и затова попитах няколко пъти, но никой не ми отговори на прстичък въпросец....Как ДроК ще е по-добре след като /ако дрона литне и кацне/ 11С има В ПЪТИ ПОВЕЧЕ акции и ще получи В ПЪТИ ПОВЕЧЕ пари, които пари ще разпредели между В ПЪТИ ПО-МАЛКО на брой акции.....Не броя факта, че 11С не е само ДроГлобал.....
                Та толкова за "професионалистите"...
                P.S.Все пак ще съм благодарен ако някой ми обясни защо и как се забуждавам за тия съждения по-горе....Най малкото, който ме питал винаги съм се старал да помагам...
                Ти си прав, моята позиция в 11C e 4х от тази в DRON. Не отчиташ, обаче, първо сантимента - хората свързват дрона с едноименната компания. И второ в 11C има фонд продавач, които си е наумил да излиза, с колко акции -неизвестно. И това пресира цената. Така, че няма да е чудно ако в рамките на година DRON скочи повече от 11C. В по-дълъг период, разбира се, Илевън би трябвало да е по-печеливш избор. Не е препоръка за нищо.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Точно според очакванията - и това ми били профита, баси платените прости..., ъъъ професионалисти!


                  Спокоен съм, че Брефчето ми го няма, значи ни предствои една стабилна година. За Балонерко явно пак ще следва спад

                  И големи поздравления за petyob - евала, мен, така се прави. Дано реалната да е била виртуалната доходност от класацията! При мен се получи горе-долу толкова, колкото съм излязъл и в класацията, което е супер, при положение че основната ми акция е на 0 и печалбата идва от дребния дивидент (вложен на загуба - към 2,20 май купувах тогава) и врътките с Агрия (а можеше и още, ама като няма телефона на аграря, за да ми каже кога точно ще включи прахосмукачката като всеки прост аграр - без никаква мисъл).

                  Не виждам в класацията 4Д и Иван Давидов (последните двама победители), което е изненада, БСЕ трейдъра си държи за пореден път високо, а с Батя сме горе-долу на едно ниво в прогнозите Успех и тази година, колеги и ега върже на всички
                  мерси Груйка! Само защо толкова лошо за реалната? Искаш тя да ми е по-ниска от на Батя ли? Верно, че той е добър спекулант, с много телефони и който знае какво е p/e .. майтапче
                  Реших това да ми е първото и последно участие, нещо неам желание - 1. Избягвам да пиша във форума, заради модераторите - мародери - трият труда ми или даже го редактират по тяхна прищявка, нещо като цензурата с писмата от "Параграф 22" , няколко пъти ме банват и сега ще се само-банна след като няма и протести срещу тях - 2. Винаги съм се старал да бъда обективен и да допринасям, но съм отнасял обиди подигравки и високомерие(жалко, че класацията е отрязана само до печелившите. Така не виждам тези, които най-много са ме обиждали, като безкозовия и др. с отрицателна доходност). Когато Балонерко беше 25+ писах, че е добра компания, но не струва повече от едно-цифрено число, като се има предвид какви други има в БФБ, с които се конкурира . Да тя се развива добре и вече сигурно е за двуцифрено, не знам, не я следя а и съм само прост ай-ти.
                  Last edited by petyob; 06.01.2023, 11:28.

                  Коментар


                  • Не съм отговорил на анкетата на Беър, но мението ми се различава от това на профитата и то мноооого. Да сме живи и здрави само
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Отделно три профита за сложили ДроКапитал а 11С ги няма никъде.... Не съм особено умен и затова попитах няколко пъти, но никой не ми отговори на прстичък въпросец....Как ДроК ще е по-добре след като /ако дрона литне и кацне/ 11С има В ПЪТИ ПОВЕЧЕ акции и ще получи В ПЪТИ ПОВЕЧЕ пари, които пари ще разпредели между В ПЪТИ ПО-МАЛКО на брой акции.....Не броя факта, че 11С не е само ДроГлобал.....
                      Та толкова за "професионалистите"...
                      P.S.Все пак ще съм благодарен ако някой ми обясни защо и как се забуждавам за тия съждения по-горе....Най малкото, който ме питал винаги съм се старал да помагам...
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Аз пък се кефя, че трейдинга пак става харесвана акция

                        Коментар


                        • Отново няма мнения на банковите асет мениджъри, които управляват десетки пъти повече активи. Класацията на профитата за мен не е предствителна дори само по този показател.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • И класацията за 2022 - виждате ли разлики с 2023?

                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              ....Щото иначе става като анкетата на Капитал, която ще пуснат тази или следващата седмица (май ще е тази), като отсега мога да кажа, че там в топ 5 със сигурност ще бъдат Алтерко, Доверие и Софарма - просто щото простите меринджеи са се нашили там. Всъшност Софарма винаги е в топ3 - слОчаеноС?
                              Точно според очакванията - и това ми били профита, баси платените прости..., ъъъ професионалисти!


                              Спокоен съм, че Брефчето ми го няма, значи ни предствои една стабилна година. За Балонерко явно пак ще следва спад

                              И големи поздравления за petyob - евала, мен, така се прави. Дано реалната да е била виртуалната доходност от класацията! При мен се получи горе-долу толкова, колкото съм излязъл и в класацията, което е супер, при положение че основната ми акция е на 0 и печалбата идва от дребния дивидент (вложен на загуба - към 2,20 май купувах тогава) и врътките с Агрия (а можеше и още, ама като няма телефона на аграря, за да ми каже кога точно ще включи прахосмукачката като всеки прост аграр - без никаква мисъл).

                              Не виждам в класацията 4Д и Иван Давидов (последните двама победители), което е изненада, БСЕ трейдъра си държи за пореден път високо, а с Батя сме горе-долу на едно ниво в прогнозите Успех и тази година, колеги и ега върже на всички
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Ако не е късно и моите 10:

                                1. SFAW
                                2. DUH
                                3. AGH
                                4. SKK
                                5. NEOH
                                6. ALUM
                                7. BGAG
                                8. A4L
                                9. FIB
                                10. SFT

                                Коментар

                                Working...
                                X