IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 1. IMP
    2. ATERA
    3. A4L
    4. BDT
    5. CCB
    6. BREF
    7. AGH
    8. EUBG
    9. AMON - само заради очакваното масово купуване на панели по програми за съфинансиране.... 1-2 силни години ще имат
    10. MSH
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • DUH
      CHIM
      BDT
      DRON
      A4L
      11C
      SO
      AGH
      CCB
      HRC

      Коментар


      • 1 - DUH
        2 - BREF
        3 - FIB
        4 - HRC
        5 - AGH
        6 - EUBG
        7 - A4L
        8 - CHIM
        9 - 11C
        10 - BSO

        Коментар


        • 1. CHIM
          2. AGH
          3. FIB
          4. DUH
          5. 11C
          6. NEOH
          7. EUBG
          8. HRC
          9. IMP
          10. A4L

          Коментар


          • 1 BRP
            2 DRON
            3 A4L
            4 11C
            5 DUH
            6 TIB
            7 BDT
            8 IMP
            9 AGH
            10 MEL

            Коментар


            • Разбира се, хубаво е да има по-голям принос.

              Ето и моята десятка:

              1. Адванс Терафонд АДСИЦ ATER / 6A6
              2. Българска фондова борса АД BSE
              3. Фонд за недвижими имоти България BREF / 5BU
              4. Илевън Кепитъл 11C
              5. Дронамикс Кепитъл DRON
              6. Ейч Ар Кепитъл HRC
              7. Импулс I IMP
              8. Алтерко АД A4L
              9. Агрия Груп Холдинг AGH / A72
              10. Първа инвестиционна банка FIB / 5F4

              Част от мотивите - дивиденти, бизнес, по-голям риск и еврозона.

              Коментар


              • Колеги, до тук има 38 прогнози. От класираните над индекса в последните 2 години не са ми дали прогноза

                sirFaith
                hamorphis
                Etihad
                puf paf
                pepe1234
                Свилен Колев
                Nostradamus
                Bill-bg
                mathematician

                Много е желателно, с цел подобряване качеството на общата прогноза да участвате... Все пак и тази година е добре да спечели форума нали!

                Ще съм и благодарен, ако ползвате последните кодове на борсата.


                Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                Коментар


                • Пробвам две нови за мен функции в Сървей - попълва се само днес



                  БФБ през 2023

                  ПП въпросите тип плъзгач не работят както очаквах. В точкуването на отговорите има полза, но настоиването им е магия. Идеята беше да мери оптимизма като общо за всички отговори на участника... Като цяло бъдете снисходителни към резултатите. Поне за Дронамикс и Елевън има ясно мнозинство...

                  Резултат
                  Last edited by BigBear; 06.01.2023, 14:56.
                  Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                    B.Graham - очаквам и твоята прогноза ...
                    Правиш нещо мноооого повече и по-голямо от Капитал. Шапка ти свалям! Само респект към теб BigBear, но ще се въздържа и тази година

                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                      ето и моите 10 цента:
                      1, AGH Агрия - много активи и голяма печалба
                      2. FIB ПИБ - много активи и голяма печалба
                      3. SGH - Сирма, липса на (кофти) мажоритар и възможност за растеж
                      4. CCB - много активи и голяма печалба
                      5. CHIM - много активи и голяма печалба
                      6. BSE - монополист
                      7. BREF - много активи и липса на (кофти) мажоритар
                      8. SFA - допълване до 10
                      9. ODES - допълване до 10
                      10.ZHBG - допълване до 10

                      Аз предлагам правилата да се променят - вместо да се да се мъчат хората да допълват до 10 (което си е противоестествено за инвеститорската логика) да участват с по-малко на брой и да се взима средно аритметичното от тях, Или поне да може да слагат "Х", като нямат желания за повече и тези хиксове да се смятат с нула.
                      това е от миналата година
                      Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Отделно три профита за сложили ДроКапитал а 11С ги няма никъде.... Не съм особено умен и затова попитах няколко пъти, но никой не ми отговори на прстичък въпросец....Как ДроК ще е по-добре след като /ако дрона литне и кацне/ 11С има В ПЪТИ ПОВЕЧЕ акции и ще получи В ПЪТИ ПОВЕЧЕ пари, които пари ще разпредели между В ПЪТИ ПО-МАЛКО на брой акции.....Не броя факта, че 11С не е само ДроГлобал.....
                        Та толкова за "професионалистите"...
                        P.S.Все пак ще съм благодарен ако някой ми обясни защо и как се забуждавам за тия съждения по-горе....Най малкото, който ме питал винаги съм се старал да помагам...
                        Пусни една анкета и ми звънни по телефона благородно ще ти обясня моето мнение къде бъркаш в съждението...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          И класацията за 2022 - виждате ли разлики с 2023?
                          ...
                          Гледам че освен Бреф, са разкарали и Илевън...
                          Гуеми са

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                            ....
                            petyob - бих се радвал ако продължиш да даваш прогнози, приемам ги и на лични съобщения както и на BigBearBlogBg@gmail.com
                            ....
                            [/URL][/B]
                            Значи основният недостатък на играта е че не отчита промените през годината. Дали ще бъде за 1 година или 2, не е чак такава разлика. Само заради теб тогава ще участвам със същите компании от миналата година. Не си спомням точно какво съм писал и не го намерих тук. Но ти ги имаш и мисля, че имам пак шанс ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                              ....

                              Поддържам дух на сътрудничество в моята тема. Това позволява повече мнения и разнообразие от идеи. Има години в които в анкетата побеждават най - смелите спекуланти, в други - тези които играят консервативно защото годината е падаща за пазара. Не виждам полза за темата и за форума ако и тук може да се преследат участниците с лични нападки. Затова тук поощрявам конкретните прогнози и анализи. Затова и не виждам полза за общността да публикувам неуспешните прогнози на колегите.

                              Две молби

                              1. Пишете кодовете на компаниите - последните
                              2. Вдигайте анкетите нагоре - ако са под средата на първа страница не се попълват


                              С пожелание личните ви портфейли да бият прогнозите ви и тази година!


                              Портфейл на Форума 2022 и временен резултат

                              Доверие в мажоритарите и мениджмънта 1Q 2023 и временен резултат
                              Темата си е твоя, трудът също е твой, така че и решенията ги определяш ти, но все пак, с оглед на пълнотата на класацията, следва да ги има всички. Не виждам проблем с това, че някой си бил дал грешна прогноза и както е бил пръв миналата година, така тази година е последен. Все пак всичко е покер, малко или много - Според ново изследване стратегическото усъвършенстване в смисъла на анализиране на поведението на другите хора е било най-успешният фактор при търговия.

                              Точно затова за мен (а може би и не само за мен) е важно да видя цялостната картинка, така че моля, ако не тук, напиши цялото инфо в блога си. И ни пусни линк де, че забравяме да следим А че се драчим помежду си - какво по-хубаво от това, стига да няма вулгаризми и тъпотии от сорта тоя или оня е карък, ти знаеш ли къв ми е портфейла и кого познавам и т.н. - нали в спора се раждаше истината.

                              Още веднъж - благодаря за труда! Анкетите съм ги попълнил, разбира се
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Свилен Колев - Да - Извини ме за правописната грешка
                                Иво Орозов - Аз също мисля, че притеглената красация е по - полезна за форума. Така се стимулира подреждане по очакван най - голям потенциал на 10 най - добри акции на форума и възраженията защо 10 а не 3 или 5 компании губят сила. Ако погледнете petyob то неговите последни 4 компании миналата година ги е написал само, защото трябваше да бъдат 10 за класацията и въпреки това от тях има добри поподения също...
                                petyob - бих се радвал ако продължиш да даваш прогнози, приемам ги и на лични съобщения както и на BigBearBlogBg@gmail.com
                                B.Graham - очаквам и твоята прогноза ...

                                @благодаря на всички които участват!

                                Поддържам дух на сътрудничество в моята тема. Това позволява повече мнения и разнообразие от идеи. Има години в които в анкетата побеждават най - смелите спекуланти, в други - тези които играят консервативно защото годината е падаща за пазара. Не виждам полза за темата и за форума ако и тук може да се преследат участниците с лични нападки. Затова тук поощрявам конкретните прогнози и анализи. Затова и не виждам полза за общността да публикувам неуспешните прогнози на колегите.

                                Две молби

                                1. Пишете кодовете на компаниите - последните
                                2. Вдигайте анкетите нагоре - ако са под средата на първа страница не се попълват


                                С пожелание личните ви портфейли да бият прогнозите ви и тази година!


                                Портфейл на Форума 2022 и временен резултат

                                Доверие в мажоритарите и мениджмънта 1Q 2023 и временен резултат
                                Last edited by BigBear; 06.01.2023, 12:48.
                                Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                                Коментар

                                Working...
                                X