IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Минимална такса от 1 лв. за сделка на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Един приятел казваше: "Не е важно дали еб*ш или те еб*т, важното е да си в секса".
    Мнението не е препоръка за сделки!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
      А сега ми кажете на тоя дето е пуснал поръчка за 1 акция на Албена къде ще му е кяра? И къв е моя кяр ако продам на 10 такива като него по 1 акция?
      Aко си купил акциите по 20 кинта, "печалбата си е чист кяр"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
        Не съм ИП. Не търгувам на БФБ. В теми касаещи Нещото дето му викат БГ борса се включвам само, когато някой изръси простотия както в твоя случай

        все някой друг им е виновен
        Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

        Коментар


        • споделил съм, и мисля че спор за манипулациите е излишен , очевадно е но защо трябва да има потърпевши ,
          Тези които силно го желаят - да си платят!!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
            На това ако му казваш спам ,,,,,
            извинявай ако си ИП ,сключи си сделка по правилата и не ме ощетявай ,ще бъдеш благословен
            Не съм ИП. Не търгувам на БФБ. В теми касаещи Нещото дето му викат БГ борса се включвам само, когато някой изръси простотия както в твоя случай

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
              На това ако му казваш спам ,,,,,
              добре де, от къде изобщо може да ти дойде на акъла да искаш подобни рестрикции Ако искам ще продавам и купувам 1 акция, ако искам 1000 като на истинска борса. Ако смяташ че нещо е манипулация сезираш когото трябва и това е Нали в Комисията има баш спец по пазарните манипулации

              Коментар


              • На това ако му казваш спам ,,,,,
                извинявай ако си ИП ,сключи си сделка по правилата и не ме ощетявай ,ще бъдеш благословен
                Last edited by inta53; 20.07.2011, 21:33.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                  крайно време Е ,да се излезе с инициатива сделки под 300лв, да бъдат ревизирани и наказвани ,ако не се докаже ,че са сключени от
                  МАЛОУМНИК ИП-брокер с НЕОСПОРИМА цел ( които са загатки за КФН и недоказуеми) манипулации на пазара ,
                  ЗАЩОТО аз съм потребител, плащам си таксите , комисионните и се съовразявам с минималните такива И желая да бъда защитен като лоялен ПОТРЕБИТЕЛ, така че ако някой има интерес ,да манипулира ПАЗАР и ИНДЕКСИ на БФБ да не го прави без ПАРИ и да не бърка в джоба на лоялния участник!!!

                  Сомосезирайте СЕ
                  оспамил си целия форум. А не щеш ли да те сложат теб за главен разбирач, кой е малоумен и кой не На посраната ни борса само още ограничения и липсват

                  Коментар


                  • НАЛОЖЕТЕ глоба за манипулиращи сделки
                    И ОСВОБОДЕТЕ потърпевшата страна от
                    ТАКСИ и КОМИСИОННИ

                    БФБ КФН КЗЗНПОТРЕБИТЕЛИТЕ

                    Коментар


                    • крайно време Е ,да се излезе с инициатива сделки под 300лв, да бъдат ревизирани и наказвани ,ако не се докаже ,че са сключени от
                      МАЛОУМНИК ИП-брокер с НЕОСПОРИМА цел ( които са загатки за КФН и недоказуеми) манипулации на пазара ,
                      ЗАЩОТО аз съм потребител, плащам си таксите , комисионните и се съовразявам с минималните такива И желая да бъда защитен като лоялен ПОТРЕБИТЕЛ, така че ако някой има интерес ,да манипулира ПАЗАР и ИНДЕКСИ на БФБ да не го прави без ПАРИ и да не бърка в джоба на лоялния участник!!!

                      Сомосезирайте СЕ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                        Днес подарих на БФБ едни 40 кинта

                        Миии, не търгувай по 5 акции....

                        Коментар


                        • Човек като ви чете остава с впечатлението, че сте инвестиционни посредници с тези такси дето ги смятате. Даже и ДДС взехте да смятате. Ще ви го напиша с големи букви, че някой може пак да не е разбрал.

                          ОБЯВЕНИТЕ ЦЕНИ НА БФБ СА ЗА ИНВЕСТИЦИОННИ ПОСРЕДНИЦИ, А НЕ ЗА ДРЕБНИ СПЕКУЛАНТИ

                          Хайде сега изтичкайте до вашите ИП и се информирайте за таксите.

                          Например при моя ИП прага се вдигна двойно, но при по-големи сделки комисионата си остава същата.

                          Преди плащах по левче за сделка до 333 лв. или 0.3% при стойност на сделката над 333 лв.

                          Сега ще плащам 2 лв. за всяка сделка, ако е на стойност до 666 лв. и пак 0.3% при сделка над 666 лв.

                          Всеки ИП си има различна ценова тарифа, а тука всички смятате по цени които е обявила БФБ ................... опомнете се преди да е станало късно за някои и престанете да ревете

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                            Абе, странни хора сте вие. Да не ти е опрял някой пистолет в челото да търгуваш на бфб-то?

                            Закривай всичко. Меткай парите на депозит и си живей живота... като мен!

                            Живот ли бе да го опишеш

                            Форка, честно да ти кажа и по 10 кинта минимална да го направят, пак немо`ш мъ излъга

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                              Пак на наш гръб...
                              Абе, странни хора сте вие. Да не ти е опрял някой пистолет в челото да търгуваш на бфб-то?

                              Закривай всичко. Меткай парите на депозит и си живей живота... като мен!
                              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                              Коментар


                              • То знаете ли кво може да стане
                                ще намалее броя на сделките, съответно ще паднат приходите на ЦД, щото там са на база брой, не стойност, и те ще изреват, че се декапитализират и ще си дигнат таксите

                                То и там са едни заплати, само че ги крият

                                Пак на наш гръб...

                                Коментар

                                Working...
                                X